Treść opublikowana przez KrzysiekA4
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
To odpowiedz mi jak paliwo jest zasysane z baku???Może w złym miejscu szukasz:wink:
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
1 - Czujnik wskaźnika poziomu paliwa 2 - Jednostka pompy paliwa z czujnikiem braku paliwa -G210- 3 - Przewód powrotnego obiegu 4 - Kołnierz zamykający 5 - Przewód powrotnego obiegu paliwa od filtra paliwa 6 - Przewód doprowadzania paliwa do filtra paliwa 7 - Elektryczne złącze wtykowe czujnika braku paliwa -G210- 8 - Elektryczne złącze wtykowe czujnika wskaźnika poziomu paliwa i pompy wstępnego tłoczenia paliwa 9 - Nakrętka złączkowa - 80 Nm 10 - Pierścień uszczelniający 11 - Wąż paliwa od pompy paliwa do komory spiętrzającej lub od pompy paliwa do pompy strumieniowej 12 - Zewnętrzna część komory spiętrzającej z pompą strumieniową bez możliwości demontażu
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Sorki już poprawione:wink: ---------- Post dopisany at 17:21 ---------- Poprzedni post napisany at 17:20 ---------- 1 jest wskaźnikiem paliwa
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Tak to mniej więcej wygląda:wink:
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
,musi tam "coś"być,szkoda że nie mam zdjęć ale tam jest tak upchane że nie idzie tego wyjąć a Ty piszesz że widzisz dno baku?? hello:kwasny:
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Już sterujący wyjęty:kwasny:podał jego numer:whistling:.Masz racje jednak że ten czujnik może go odciąć ale poprzez autostart wymusił odpalenie bez paliwa i pociągło:eusathink: Pytanie ile masz paliwa jest teraz na pierwszym miejscu:whistling:
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Najlepiej wyjąć cały i zobaczyć co się dzieje przy czujniku. Wtrysk można zregenerować w dobrej cenie tylko zależy czy chcesz tym jeszcze jeździć??
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Tak patrz post 26 i szukasz
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Przewód ma zakończenie ze wtyczką tam sie wpinasz:wink:
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Na wtrysku masz numer,myślę że mechanik znajdzie odpowiedni.Co do drugiego błędu nie mam pewności gdzie na 100 szukać może ktoś inny będzie wiedział
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
g80 wtrysk sterujący,na forum chyba sa do sprzedania:wink:.Z tym drugim nie mam pewności ale to chyba czujnik baku:kwasny:
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Miernikiem,możesz sprawdzić:wink:znajdz kabelek co wychodzi z głowicy,stojąc przodem do auta to w lewej głowicy pierwszy od grodzi:wink:.Ewidentnie nie reaguje.Jakie miałeś błędy na silniku??
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
wgraj pliki z vaga nie przerobione z exela:wink: ---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:13 ---------- VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Wtrysk sterujący padł:kwasny:Sprawdź jego oporność VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Audi nie odpala, pomaga tylko Autostart. !
Polecam tą stronę VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM będzie dla większości bardziej czytelne:wink:
-
Kupując 2,5 V6 B5 na co zwracać uwagę?? by KrzysiekA4
Wszystko sie zgadza tylko że w b5 BAU nie było:kwasny:
- Kąt wtrysku
-
Kąt wtrysku
wystarczyło że wpisałem jak zrobić logi vag
-
Kąt wtrysku
Ja też mam po angielsku:wink:,damy rade:decayed:wchodzisz w select control module dalej w engine01 i wybierasz opcje co Ci napisałem tzn kanały,i wot cała tajemnica czekam na detale z logowania.Pamiętaj auto rozgrzane do temp. roboczej:wink:
-
Kąt wtrysku
Seba logi:wink: pokaż jakie ma błędy,004bs,008 i korekcje wtrysku 013,014:hi:
-
Kąt wtrysku
Michał już tej kontrolki nie zobaczysz(na roboczej 90oC sprawdź na VAGu ale powinno być ok:wink:)to się stanie:grin: Pozdrawiam:hi:jak coś w kontakcie,na spocie:naughty:
-
Kąt wtrysku
Wiedziałem:grin:Michał zmieniaj jak najszybciej ma być na vagu 1.4 do 2.0ATDC.silnik ma być rozgrzany do 90 oC sprawdź na VAGu.:wink:Jak ustawisz zrób sobie korektorem znacznik i będziesz wiedział czy się przestawia:wink:dodatkowo ustawisz sobie znacznie szybciej następnym razem:wink:
-
Kąt wtrysku
Pokaż mi 004bs bo coś mi tu nie pasuje:wink:
-
Długo kręci na rozgrzanym silniku
To troche dziwne że na ciepłym masz takie obroty przez pare sec:kwasny: jakieś błędy??jak kąt wtrysku??
-
Kąt wtrysku
Przemek wpierw błędy z Vaga aby wiedzieć czy to chodzi o kąt wtrysku,pisze że ustawił 1.8-2.0 więc w miarę optymalny jak dla tej jednostki:wink:.Błąd co do układu mógłby się obiawić w formie świec żarowych ale czy esp,coś mi tu śmierdzi.Michał pisz co żeś narozrabiał
-
Kontrolka wtrysku .
Uszczelki na deklach są wymienialne:wink:nie dawno sam się dowiedziałem