Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

KrzysiekA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez KrzysiekA4

  1. Jarko jak dla mnie 2 ja i moja połowica w pokoju(jeśli dopłata wchodzi w rachube jestem za:grin:),jeśli nie da rady to spokojny pokój bo zobaczycie jak forumowiczowi skalp zdejmują na żywca:facepalm:moja wróg alko(przynajmniej żeby mogła w międzyczasie nawiązać z kimś kontakt)nie lubi mnie holować:polew:a tu widać że od czwartku już się będzie działo:kox:
  2. Największą wadą 2.5 jest wytarty wałek i hydro nieudanej fabrycznej produkcji który nikt nie chciał wymienić(od wyjścia z fabryki) obarczony kosztami regeneracji VP44 po nie zauważonej nieszczelności układu paliwowego(łącznie z pompką w baku,jeżdżenie na rezerwie itp).Nasuwa mi się pytanie po co to wszystko wymieniać,za te pieniądze mam młodsze auto??.Odpowiedz jaka mi się nasuwa to taka że wiem co mam i zalewając cały bak jadę bez obawy że coś siądzie,pojeżdżę jeszcze klika ładnych lat(fakt auto po takiej terapii nie na sezon:grin:)mając 10 przykazań diesla:decayed: na uwadze to i każde auto się odwdzięczy nawet "mega awaryjne"2.5TDI:wink:
  3. Damian lecisz z robotą konkretnie:decayed:oby decyzje przemyślane:wink:,wiele kolegów z forum zachlastałoby Cię bo za tą cenę mają słupek z osprzętem do 1.9:grin:.Co do zaworków to smarowanie na wolnych obrotach będziesz miał ,z tego co poczytałem opinii z wielu forumowych stronek:wink:(mnie dla pewności również czeka to samo).Fajnie że wrzuciłeś foty z opisem części:naughty:,czekam finału:wink: Ps.To auto nie jest na sezon??
  4. Masakra:facepalm:czyli dobrze że sie nie zabierałem za to bez czasu:grin: czekam na rezultaty:wink:odezwij się do kudalty66,zna się w tej materii:wink: ---------- Post dopisany at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany at 19:01 ---------- Zajechane wałki ładnie miałeś i hydro:facepalm:zaworki do wymiany 100% wolne obroty zajeżdżają wałki słabe ciśnienie
  5. Poszło PW:wink: ---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 15:50 ---------- Pięknie działasz:naughty: co do zaworków kudalty66 pisał o jakiś 130zł ale nie wiem na 100%.Nie podpowiem Ci jak to zrobić bo sam muszę się za to zabrać:kwasny:czas mi nie pozwolił grzebać:kwasny:ale ciekaw jestem jak sobie poradzisz(ułatwi mi te robote:wink:) Co do rozrządu to ja kupiłem wszystko INA inni są tylko pakowaczami a INA i tak w środku:wink:.
  6. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Ciekawe właśnie jak rant felgi bedzie odstawal
  7. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Patrze na Twoje lampy,lakier i zderzak:slina:moje się kutwa kurzą bo o spryski walczyłem a tu widze juz chyba 4 auto z bixami bez sprysków:facepalm:
  8. KrzysiekA4 odpowiedział(a) na kaFFFar temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    na flaty ładuj 205 albo 215, dopiero ta felga pokazuje urok, z oponą 225 nie ma szału:wink: dziwne ze ci obciera z przodu, 2 sezony przejedziłem bez dystansu z przodu i o nic nie wadziło, za to z tyłu felga bez dystansu szła po spręzynie(na styk) tam dystans w Q moim zdaniem konieczny:wink: +1 Tez jak bym mialm 8,5 cala to opone 205 , bo tak jak kowi pisal felga ladnie wyglada Kowi miales jakies problemy przy rolowaniu rantow ? Trzeba kleić gume do felgi czy będzie siedziec sama??
  9. Zadzwonie tam w pon. dowiem sie jakis terminów i cen moze grupowy sie trafi z dziewczynami:grin:
  10. ---------- Post dopisany 15-03-2014 at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany 14-03-2014 at 19:25 ---------- :hi:Seba smycz i ramki będą w kwietniu do odebrania:wink: ---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------
  11. Ja jako kolega z forum polecam Ci takimi postami pomagać w kłopotach na poddziale diesel 1.9:whistling: ---------- Post dopisany at 18:04 ---------- Poprzedni post napisany at 17:57 ---------- Jeśli już się decydujesz na wymianę wałków to polecam wzmacniane z kutym hydro firmy INA(link do aukcji mogę przesłać na PW)parę osób już zamontowało to do swojego 2.5 i nie narzeka.Co do zaworków jak już masz na tyle rozgrzebane nie zastanawiaj się i wymień(mnie zabrakło czasu:facepalm:).Nową odme wystarczy przepłukać to tylko puszka plastikowa,szmaciankę się wymienia:wink: Przy wymianie rozrządu przypatrz się na tłumik drgań paska wieloworkowego(osprzętu) tam często bywa luz na tulei lub amorek już nie domaga:wink:
  12. :hi:Fotomontaż roku,
  13. Haha na wspomaganie już leży u teściów:banan:teraz tylko podobna na filtr powietrza(od vr5) żeby się nie odróżniało ---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ---------- Co do koloru to uszczelka i lakier i robimy przy pifku w trakcie grilla:wink:
  14. Jak na razie z brewkami więc z przymrużeniem oka(piękna i bestia).Co do silnika na spocie pokaże Ci własną robotę w kolorze czerwonym może u Ciebie się zamontuje kolorek:wink:.Lampy czekają i będą montowane bez sprysków obecnie w NL i tego nie sprawdzają a w PL nie często mi się ostatnio bywa:whistling:
  15. Wszystko do ustalenia jak na razie zbieramy ekipe:naughty:
  16. Panowie ja na 26-30 też odpadam Bukowina:banan:jak coś to pisac o gadzety klubowe przywioze:wink: Nie zmienia to faktu że trzeba jakiś spocik urządzić,zapoznawczy już był teraz jakiś konkretny:wink: ---------- Post dopisany 14-03-2014 at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany 13-03-2014 at 22:45 ---------- Sławek chyba we dwóch pojedziemy na karty:grin:
  17. Kowi kazdy ma swoje widzi mi sie,jak dla mnie trochę przy tępa ta żyletka,ostatnio mialem przyczepkę i prawie jej nie odczułem jak przewoziłem graty wątpie żeby 1.9 miało to samo:whistling:spalanie wzrosło nie cały litr na 100km(przy dobrze załadowanej). Pietę Achillesa ma każdy silnik:wink:...........2.5 ma akurat smarowanie góry(bo jak ktoś się oczyta i wymienia ori odme przy 250k:facepalm:)dobry fachowiec i nowe(ulepszone części)zmniejszają ryzyko awaryjności tego silnika a co poniektóry "znawca i użytkownik tego silnika" jak stara płyta jedzie na wałku co już dawno go przetopili.Pod koniec roku wrzuce fote swojego nowego co wstawiłem tak mnie a więcej 70k,jeśli będą padnięte to przyznam wam rację że drogi w utrzymaniu:wink:
  18. Kowi ja wiem że ta pompa na rzepaku przejeździ połowe swojego życia,tylko każda pompa musi miec odpowiednie warunki do pracy aby żyła(zapowietrzeni i itp)co do kosztów to jest prawda:facepalm:puki co można kupić na naszym forum za połowe ceny regeneracji z gwarancją paro miesięczną Ps i tak będę egidą tego silnika:naughty::hi:a pd niech nadal na 5 jeżdżą
  19. no proszę Slawo się zagrzał:naughty:ja jestem za tylko więcej ludzi potrzeba:kox:
  20. Grzesiek masz 100% racji ---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:45 ---------- Jeździj na nie pewnych paliwach i Twoje vp37 (lub końcówki)zapuka w kieszeń,oczytałeś się i nie wiesz czemu to jest spowodowane:wink: ---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ---------- Na samym wałku,krzywki czy są wytarte lub zarysowane od dźwigienek(przy wymianie wałków,napiszę ze swojego doświadczenia hydro w zestawieplus odma też powinna być wymieniona zalecenie sprzedawcy i mechaników)jest to widoczne dla oka jak i pod ręką wgłębienia na krzywkach nie da sie tego nie zauważyć lub wyczuć:wink:pokrywa w górę i wszystko jasne:whistling:
  21. Akurat chyba ta druga dla mnie:whistling: Wygląda dobrze tylko w środku szyba do ogarniecia:wink:
  22. gorzej jak auto robi w pół roku 20tys:wink: Robie tyle albo więcej(częste podróże po europie,jak i zjazdy do Polski) teraz na BT muszę liczyć około 4k a to tylko weekend:decayed:,przy takim tempie rozrząd znowu na święta:grin: ---------- Post dopisany at 20:40 ---------- Poprzedni post napisany at 20:39 ---------- w tym jest 50% nieszczęścia:decayed: tym się zgadzam w 100%
  23. No ale jest wadliwy więc nadal generuje koszty??czy już jak się zrobi co potrzeba jeżdzi:wink:i wtedy faktycznie żal sprzedać:decayed:bo wiesz co siedzi i jak było wsadzone:wink:to pozostaje wydać 300zł na 10k na olej:naughty:
  24. "Gwiazdy bezawaryjności" ja bynajmniej nie miałem w zamiarze robić ale nie dam tutaj ją od razu gnoić że to najgorsza konstrukcja itp.Wozi mnie i to jest najważniejsze i dalej by woził jeżeli bym wymienił sam rozrząd(wałki nadal mam schowane z hydro w razie w)według mnie różne sytuację są spowodowane zaniedbaniem auta:wink: Może to i prawda że nowy nabywca będzie miał doczynienia z drogą naprawą(to ryzyko może byc z każdym silnikiem). Artur nadal nią jeździ i chyba już nie wkłada bynajmniej na grubsze naprawy(nie sledze jego watku i nie jestem modem na "moja a4") i jak piszesz że długo czy najdłuzej jeżdzi to już swoje z niej odjeżdził i dawno by "padaczkę" pogonił
  25. Też tak myślę ---------- Post dopisany at 17:51 ---------- Poprzedni post napisany at 17:50 ---------- Szkoda,poszalelibyśmy troche:grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.