Treść opublikowana przez KrzysiekA4
-
Problem z odpalaniem 2.5 TDI - Audi A4 150 KM 2000r. AVANT - Pomoc tych co podołali
Lekturę masz dostępną 24h heh. Tak poza też mieszkałem na Gocław do 2003 roku na Rechniewskiego Tadzia teraz NL heh
-
Trzęsie budą i strasznie dymi przy odpalaniu,prośba o sprawdzenie logów
Jak dla mnie dziura w dolocie,korekcje na wtryskarki masakryczne. Efekt auto max do 80km/h i czarna chmura. Do sprawdzenia wszystkie rury od kolektorów po IC-Y. W moim przypadku przewód zsunoł się przy klapie gaszącej.Miłego szukania☺ Pozdrawiam Krzysiek Ja już to naprawić to zrób znowu logi☺
-
Problem z odpalaniem 2.5 TDI - Audi A4 150 KM 2000r. AVANT - Pomoc tych co podołali
Zamiast oddawać do mechanika mogłeś się przejechać a nawet na piechotę pójść do Promenady na Warszawskiego spota i zagadać z kimś aby zlogował Ci auto za przysłowiowe piwo.Bo możliwe źe masz kąt wtrysku źle ustawiony☺apropo jaki miałeś kąt ustawiony?
-
Spoty Holandia i okolice
Do marca jeszcze parę tyg i 100 godzin urlopowych heh
-
Spoty Holandia i okolice
Samolotem ja juz mam dosyć 13 godzin jazdy
-
Spoty Holandia i okolice
Uwierz pojechał bym z miłą chęcią,od razu przywiózłbym Ci te lusterka Artur☺ Mówi źe mamy odkładać na dom hehe
-
Spoty Holandia i okolice
Ja chciałem ale Kobita wybiła mi to z głowy po ostatnim zlocie☺haha
-
Problem z odpaleniem na zimnym silniku!
Haha czyli lekko zmęczony, jaki kąt wtrysku? Jak kolega pisał świece do sprawdzenia☺
-
Logi do oceny 2.5 tdi AKE
Przy takim występowaniu masz na bank 550
-
Problem z odpaleniem na zimnym silniku!
W jakim stanie akumulator?
-
Logi do oceny 2.5 tdi AKE
VCDS ma takie opcje czyli nowsze wersje Vag-com niech mnie ktoś poprawi jak się mylę
-
Logi do oceny 2.5 tdi AKE
Na Vagu masz normalnie ATDC i BTDC i ma być ustawiony na ATDC nie więcej niż 2ATDC.Ustawiaj go na zaznaczonych punktach będziesz miał odniesienie o ile masz go przesunąć
-
Logi do oceny 2.5 tdi AKE
Jakim programem logujesz?? Na forum masz jak ustawić kąt wtrysku,na spokojnie sam sobie poradzisz i nie zwlekaj
-
Logi do oceny 2.5 tdi AKE
Popatrz jeszcze raz na swój szósty z kolei "Log".Jedziesz na dół do czwartego początku loga i widać że się nie pokrywają na spec jest ATDC a na actual masz BTDC bez minusa.Czyli........ teraz już to widzisz??jaka temp. miałeś w trakcie logowania 85-90C ?? Wynalazłem swój źle ustawiony kąt wtrysku http://vaglog.pl/log_157188.htmltyle że ja miałem w drugą stronę
-
[A4 B5] AFB Zapłon
Kąt wtrysku do ustawienia
-
Kąt wtrysku
Tzn jaki masz kąt na chwilę obecną??
-
Logi do oceny 2.5 tdi AKE
Tak ale był minus na odczycie BTDC
-
Logi do oceny 2.5 tdi AKE
Polecam się na przyszłość
-
Logi do oceny 2.5 tdi AKE
Group B: Not Running Group C: Not Running Engine speed Spec. start Actual start Cold start valve TIME 3800-4200 rpm 10-14 *BTDC 8-16 *BTDC TIME TIME MARKER STAMP /min ATDC BTDC % STAMP STAMP 0.00 742 1.0 0.0 42.6 0.33 742 1.0 0.0 41.8 0.66 742 1.0 0.0 Proszę bardziej obrazowo i kolorowo
-
Dziwna praca pompy wtryskowej
Na kompa z nim bo fusy to do wróżki
-
Pomocy problemy z odpalaniem
Jak masz błąd na Vagu?bo masz na bank
-
[B5 AKN] Proszę o analizę logów
Dziwne że przy 91 stopnia z masz ze komp tego chcę. ? Logi nie wiem czy zrobione na podobnej temperaturze. Powinno się zacząć od rozgrzanego a nie na dogrzewanym (po sugestia) każdy log ma być na dogrzanym☺
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
No nasze dwa dają radę tylko więcej możliwości na rozszczelnienie czy nie jeden lepsza sprawa tym bardziej prawie pełnoletnie
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Rozmiar,zderzak,turbawka i program na pewno się podzieje
-
[B5 AKN]Srebrny avant BIXy fele RS6 312 heble wtryski AKE chip Rogal@182km BOSE Aero
Ja myślę cały czas a czy jest sens dobre TURBO i program więc jest....