Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mydlo

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mydlo

  1. Trzeba mieć czerwoną etykietkę niestety
  2. Siemka zapraszamy w środe na matarnie
  3. Gratuluje ładnego autka. Zapraszam w środe na parking podziemny matarni sektor B11 godz 20
  4. Jakie tam spamy
  5. Siemka. Dzięki za przelot do i z Bukowiny Pozdro
  6. dojechaliśmy w porządeczku Dzięki że pilnowałeś Iwona jak ja spałem
  7. nie tylko Ty niedługo na chwile w kime i będzie mam nadzieje lepiej
  8. Nie, 22 zol in chrome mit spiner
  9. A ja już zmieniłem
  10. Ale świnie w tym 3-mieście
  11. ale tylko wtedy jak żona prowadzi, a Ty pchasz z tyłu
  12. :kox: Bede miał 2 szt. na program o ile MultiJeta też da rade wzmocnić.
  13. Najpierw zaproś sąsiadów na seans.. http://www.joemonster.org/filmy/14762/Jak_zmienilem_sie_w_Dode - jakoś to będzie.. ALV jedziesz z Dodą? :polew:
  14. PIĘTRO ŚMIETANKA 11A Mydlo + Iwona, Kocky + Dorota 12A Resztek + Paulina, GILI + Gosia 13A Wąski+Honorata , Kepasa+Magda 14A Tomeks + Ola 15A Pphammer2000 + Kasia 16A Slaweq + Angela 17A Kuredu + Paula 18A Vario-tech + Magda, Pepin + Agata 19A Nike21, Adas, 84Młody Piętro śmietanka :polew:
  15. To już lepiej wogóle nie jedz
  16. Siemka zapraszamy na spoty 3-miejskie
  17. Tutaj znalazlem cos takiego http://moto.allegro.pl/item572315175_zarnik_palnik_xenon_xenony_d1s_6000k_poznan.html Fakt faktem nie oryginał ale za to 6000K Jakby się zebrać to chłopaki z Poznania mogli by to na zlocik nam przywieść.
  18. Też mam taką nadzieje, bo Mateusz ostatnio sprawdzał to za D1S 300 PLN
  19. Bieniek graty rangi klubowicza oraz matorynki. a masz jakieś dojście???
  20. Tomaszu przyznaj się że na dooopach byłeś
  21. Qrde na tych kamerkach widać, że pogoda w bukowinie nie za ciekawa Może ktoś z południa śmignie do bacy co by jakąś prognoze rzucił na przyszły weekend

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.