Treść opublikowana przez Olaf
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
srebrna lepiej wyglada nie ma co kombinowac
-
[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)
podobno gotowa ma byc na 2016 na mistrzostwa w estoni
-
Nimbus Grau Perl Effekt
mrogal slyszlem ze chcesz mi dach okleic na czarno ;p
-
Nimbus Grau Perl Effekt
mrogal czysc skrzynke bo chce ogarnac temat ktory z rana poruszylismy ;p[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 22:28_________________________________________________pozatym czym pisalismy potrzebuje tunel z podlokietnikiem w kolorze zielono siwym bo inaczej tego sie nie da nazwac
-
[B5 AFN] Srebrny Sedanik tym razem [sprzedam ori 18 cali rs6 et43]
heheh jest dobry podoba mi sie fela z niego malolatki na przystankach maja mokro ;p
-
[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***
dobra niunka podoba mi sie fest fota wnetrza atystycznego kozak ;p autko niczego sobie fajne wyposazenie bolal by mnie troche automat ;p
-
[B5 AFN] Srebrny Sedanik tym razem [sprzedam ori 18 cali rs6 et43]
nie mam zdjec od storny kierowcy ;p to raz a dwa juz ci swoje na ten temat powiedzialem haha[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 21:48_________________________________________________wole miec zle pomalowane drzwi niz golfa 4 !! ;p
-
[B5 AEB] 1,8T quattro by Buszek
fajna fajna mimo ze biala
-
[B5 AJM] Individual Avant do bujania się na dzielni ;p new foto str 76
i juz wiem czyja to haha w wakcje wpadam do ceibie nad morze ;p
-
Passat kombi TDI
Never Passat mialem jako przejsciowe zeby pojezdzic ni hu hu wiecej Volkswagen das auto vek tym sie jezdzic nie da i te smieszne forum passata zeby sie cos dowiedziec poracha
-
[B5 AFN] Srebrny Sedanik tym razem [sprzedam ori 18 cali rs6 et43]
a tak swoja droga tribale +40 km wydech taki zawiniety do gory +15 km pasy na masce + 5km chinskie 16 stki +70km i ten disel objedzie 2,7 biturbo ;p
-
[B5 AFN] Srebrny Sedanik tym razem [sprzedam ori 18 cali rs6 et43]
ty Cyganik zajumales mi moja zolta zapalarke i nie zmieniaj tematu bo na fejsie nie umisz odpisac Cygany z sosnowca to zlodzieje zaplaniczek !! ;p
-
[B5 AFN] Srebrny Sedanik tym razem [sprzedam ori 18 cali rs6 et43]
hahaha tak wyszlo ;p przy biednym dislu idzie cos zmodzic a nie kupic gotowca pozatym krycha idzie pw ! ;p[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 21:11_________________________________________________ wiem wiem dzieki ;p[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 21:12_________________________________________________ale tak plany sa bogate ide w german wies tJuning wiec mam nadzieje ze do battalionu znow przyjety bede ;p
-
[B5 AFN] Srebrny Sedanik tym razem [sprzedam ori 18 cali rs6 et43]
hahaha dobre dobre teraz ide w innym kierunku niz to forum teraz zakladam lexy i sonary z us i chinskie 16 stki z allegro ! ;p[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 21:04_________________________________________________myslem jescze jakies fajne pasy se przez srodek strzelic i tribale na drzwiach i blotnikach
-
[B5 AFN] Srebrny Sedanik tym razem [sprzedam ori 18 cali rs6 et43]
Dobra wiekoszc mnie juz zna heheh wiec nie bede pisac niestworzonych histori o przygodach Jacka Pirata Moja Byla ;p dalej jezdzi ma sie dobrze i ma ja uzytkownik forum taki trol Audi A4 1,9tdi 1998r ABS 2x el.szyby el. lusterka klimatronik cen. Zamek + domykanie szyb z pilota wspomaganie podgrzewane Fotele 4xAir Bag Felgi 17" Car Audio jakies jest Plany: Ramki z forum - Gotowe Światła tył Polifty Światła przód Polifty czarne z kierunkiem us - Gotowe Konsola środek po lifcie z podlokietnikiem Dach w czarnym macie Zmiana Felg na 18' Virus Kierownica S-Line Grill na czarny mat po lifcie Gwint na przod wpadna oto te lampy ;p potem jakas gleba i lakiernika musze odwiedzic do malowania sa drzwi u dolu zderzak tyl, maska i dach
-
Odp: VW Golf IV 1.9 TDI (AJM) Sprzedany
milaes dodac wiecej fot tego padła !!
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
a benzynka jaka b6 czy cos innego ?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
heheh zartuje se dlaczego chcesz to pocis fajna dziunia ;p ja bym jej nie sprzedawal
-
[B5 AEB]"A4 avant na CLS" Strona 15...
dawno tu nie bylem hehe ale idzie na bogato dawaj wiecej fotek jest piknie
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
kowi slyszlaem ze sprzedajesz mi auto za 9500 do negocjacji ;p
-
[B5 AJM] The "Santorin Blue" thread str. 55 new photos
naprawisz odszkodwanie bedzie ive wiec bedzie cacy dobrze ze tylko tyle
-
Spoty Katowice i okolice
ja tez bede hahaha [br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 11:50_________________________________________________tak wogole miszka nie ma audi to kaj on z ta padlina chce przyjechac ;p hahaha w sumie ja tez jescze nie mam a auto bedzie wkrotce mam nadzieje ;p
-
[ALL B5] Niebieskie Audi
załóż lexy i sonary ;p to najlpesza opcja a tak serio to podpinam sie jak wyzej rob na lifta ! ;p fela 17' max bo na 18 to nie pojedzie
-
Passat B5 Varriant Sprzedam badz zamienie na A4 B5
no trudno wytsawiam go za 10,500zl komplet kluczy ksiazka serwisowa itp 1 wlascicel w DE i ja 1 w PL[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 11:45_________________________________________________SPRZEDANY !!!!!!!!!! Come Back Audi A4 b5 !! hahahah teraz pora na sedana
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
konkretna fajny wypas w srodku i z zenatrz te niczego sobie