Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Olaf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Olaf

  1. srebrna lepiej wyglada nie ma co kombinowac
  2. podobno gotowa ma byc na 2016 na mistrzostwa w estoni
  3. mrogal slyszlem ze chcesz mi dach okleic na czarno ;p
  4. mrogal czysc skrzynke bo chce ogarnac temat ktory z rana poruszylismy ;p[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 22:28_________________________________________________pozatym czym pisalismy potrzebuje tunel z podlokietnikiem w kolorze zielono siwym bo inaczej tego sie nie da nazwac
  5. heheh jest dobry podoba mi sie fela z niego malolatki na przystankach maja mokro ;p
  6. dobra niunka podoba mi sie fest fota wnetrza atystycznego kozak ;p autko niczego sobie fajne wyposazenie bolal by mnie troche automat ;p
  7. nie mam zdjec od storny kierowcy ;p to raz a dwa juz ci swoje na ten temat powiedzialem haha[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 21:48_________________________________________________wole miec zle pomalowane drzwi niz golfa 4 !! ;p
  8. fajna fajna mimo ze biala
  9. i juz wiem czyja to haha w wakcje wpadam do ceibie nad morze ;p
  10. Olaf odpowiedział(a) na wojtek26 temat w Inne marki
    Never Passat mialem jako przejsciowe zeby pojezdzic ni hu hu wiecej Volkswagen das auto vek tym sie jezdzic nie da i te smieszne forum passata zeby sie cos dowiedziec poracha
  11. a tak swoja droga tribale +40 km wydech taki zawiniety do gory +15 km pasy na masce + 5km chinskie 16 stki +70km i ten disel objedzie 2,7 biturbo ;p
  12. ty Cyganik zajumales mi moja zolta zapalarke i nie zmieniaj tematu bo na fejsie nie umisz odpisac Cygany z sosnowca to zlodzieje zaplaniczek !! ;p
  13. hahaha tak wyszlo ;p przy biednym dislu idzie cos zmodzic a nie kupic gotowca pozatym krycha idzie pw ! ;p[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 21:11_________________________________________________ wiem wiem dzieki ;p[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 21:12_________________________________________________ale tak plany sa bogate ide w german wies tJuning wiec mam nadzieje ze do battalionu znow przyjety bede ;p
  14. hahaha dobre dobre teraz ide w innym kierunku niz to forum teraz zakladam lexy i sonary z us i chinskie 16 stki z allegro ! ;p[br]Dopisany: 18 Styczeń 2012, 21:04_________________________________________________myslem jescze jakies fajne pasy se przez srodek strzelic i tribale na drzwiach i blotnikach
  15. Dobra wiekoszc mnie juz zna heheh wiec nie bede pisac niestworzonych histori o przygodach Jacka Pirata Moja Byla ;p dalej jezdzi ma sie dobrze i ma ja uzytkownik forum taki trol Audi A4 1,9tdi 1998r ABS 2x el.szyby el. lusterka klimatronik cen. Zamek + domykanie szyb z pilota wspomaganie podgrzewane Fotele 4xAir Bag Felgi 17" Car Audio jakies jest Plany: Ramki z forum - Gotowe Światła tył Polifty Światła przód Polifty czarne z kierunkiem us - Gotowe Konsola środek po lifcie z podlokietnikiem Dach w czarnym macie Zmiana Felg na 18' Virus Kierownica S-Line Grill na czarny mat po lifcie Gwint na przod wpadna oto te lampy ;p potem jakas gleba i lakiernika musze odwiedzic do malowania sa drzwi u dolu zderzak tyl, maska i dach
  16. milaes dodac wiecej fot tego padła !!
  17. a benzynka jaka b6 czy cos innego ?
  18. heheh zartuje se dlaczego chcesz to pocis fajna dziunia ;p ja bym jej nie sprzedawal
  19. dawno tu nie bylem hehe ale idzie na bogato dawaj wiecej fotek jest piknie
  20. kowi slyszlaem ze sprzedajesz mi auto za 9500 do negocjacji ;p
  21. naprawisz odszkodwanie bedzie ive wiec bedzie cacy dobrze ze tylko tyle
  22. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja tez bede hahaha [br]Dopisany: 17 Styczeń 2012, 11:50_________________________________________________tak wogole miszka nie ma audi to kaj on z ta padlina chce przyjechac ;p hahaha w sumie ja tez jescze nie mam a auto bedzie wkrotce mam nadzieje ;p
  23. załóż lexy i sonary ;p to najlpesza opcja a tak serio to podpinam sie jak wyzej rob na lifta ! ;p fela 17' max bo na 18 to nie pojedzie
  24. no trudno wytsawiam go za 10,500zl komplet kluczy ksiazka serwisowa itp 1 wlascicel w DE i ja 1 w PL[br]Dopisany: 09 Styczeń 2012, 11:45_________________________________________________SPRZEDANY !!!!!!!!!! Come Back Audi A4 b5 !! hahahah teraz pora na sedana
  25. konkretna fajny wypas w srodku i z zenatrz te niczego sobie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.