Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Olaf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Olaf

  1. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    noo wiem ale troche klopotow mialem :Dobiecuje ze we wtorek bede
  2. Olaf odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    witam wszystkich po mojej dlugiej nieobecnosci
  3. Gleba by sie przydała a tak to bardzo ładna baza do modów
  4. no widzisz ostanio torche problemow na glowie miałem ale zaniedlugo zrobie nowe foty bo nastapily lekkie zmiany w nastepny weekend mam troche wolnego i zaloze lampy polift gwint juz jest na aucie i musze kiedy jechac na spota bo dawno mnie tam nie było w tygodniu wrzuce fotki
  5. jakos tak nie chce disla jezdzialem od kumpla 1,8T i mi odbilo na benzyne
  6. sedan polift i w q 1,8t tylko chce sprzedac pierw swoje [br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 13:04_________________________________________________ nooo zmienilem ale jakos nie chce disla ;/
  7. przełozony silnik na poczatku przyszlego miesiaca zakladam gwint albo i nie tego jeszcze nie wiem bo wystawiam w sobote auto na allegro bo chce kupic 99-00 1,8T
  8. fajnie widze zabawa pelna para tu idzie to sie odrazu pochwal jak juz bedziesz wszystko mial
  9. dosc szybko chcesz sie pozbyc autka co to nagła taka zmiana ?
  10. no ldanie ladnie widze ze tu projekcik idzie pelna para
  11. Olaf odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    + za avanta koljeny + za mody przydala by sie gleba dbaj o nia podoba mi sie ten kolorek
  12. wymiata bo wiecej sie tu nie da nic napisac p.s bezawaryjnosci !
  13. przesadziłeś z tą szyderą, konstruktywne opinie z odrobiną szydery- jak w każdym wątku :> :> no nie wiem czy w kazdym watku jesli czytasz piate przez dziesiate to moze i widzisz tylko te zle duzo aut jest pochwalonych ktore sa dobrze z klasa zrobione
  14. moge ja sie wypowiedziec moge ja ? hahah Dramat 1,6 i felgi 20 cali ? lampy ? wioska hahaha i ta modyfikacja silnika w 1,6 dobra ide z tego watku juz
  15. piekny avant !
  16. wszystko pieknie ladnie tylko te lampy ni hu hu nie pasuje do tego auta lampy okreslam jako dramat i porazke zyciowa ale da sie to naprawic
  17. a moze te 5 koleczek to jakas nowa podrobka chinska ;p
  18. kolejny avancik bardzo ładny ładna felga i srodeczek no i juz polift idelany
  19. Olaf odpowiedział(a) na matik temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    fajny srodeczek w autko z tylu polift depo ori i felga 17
  20. cos wypatroszony zderzak z przodu brak ci kratek ogolnie to ladne autko
  21. 1,8 w bmw nie ma mocy trzeba bylo sobie kupic 2,5 ta maasz 200 koni co do audia to przydalo by sie troszke zmian j.w
  22. Olaf odpowiedział(a) na mrogal temat w 1.9TDI
    zoabcz pod autem czy nie masz zagietych przewodow paliwowych moze masz zagiety zwrotny albo ten co poadje paliwo
  23. nie wiem jeszcze mysle o 16 - 17 tys bo mniej wiecej tak stoja [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 14:38_________________________________________________nie no tak powaznie panowe to rozlecial sie silnik nowa jednostka ktora bedzie w audi mym to 1,9 ale ten 115 koni potem nowe wtryski oraz turbo awx ktore juz czeka, lampy lift przod zawitaja i czeka gwint zawiecho wiec bede mial do sprzedania zielone sprezynki ktore jezdza obecnie na aucie chetnych zapraszam
  24. haha jasne na Grubie bidnie ale chce benzinen a czy polift nie wiem moze taki rok jak mam teraz moze 99 uda mi sie kupic za ta sama kase co chce tego sprzedac i napewno jade do niemcowni po auto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.