Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. a jak to wyglada z radiem [h=1]Chorus ???[/h] ---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ---------- 2din
  2. koles gruszke wymienil i jest gitara heh a dodam tylko ze turbo niby po regeneracji a gruszke chyba zj***li bo po wymianie gruchy lata jak szalony
  3. ale spada odrazu calkiem i brak mocy przy gwaltownym dodaniu gazu
  4. jak jest dobrze jak turbo nie dziala
  5. witam sprawa wyglada tak ze na wolnych obrotach wajcha od turba podnosi sie normalnie i nawezyku od gruszki jest podcisnienie ale gdy dodam gazu wajcha opada i na wezyku zanika podcisnienie szczelosc ukladu sprawdzona a auto stoi u kolegi i jak narazie brak dostepu do waga:slina: pacjent to passat b5 1.9 tdi awx
  6. tak myslalem wlasnie to do b6 tylko i wylacznie z b6?
  7. koledzy podejdzie gwint z passka b5 do a4 b6? przod podobny a tyl? jak to wyglada w realu? ---------- Post dopisany at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany at 02:00 ---------- ktos wie na sto?
  8. fafnasty odpowiedział(a) na tomekhxc temat w Audi A4 B6
    czerwone krwisto czerwone bym chcial
  9. ja mam identyczne 17 i tez teraz oddalem do regeneracji i zdecydowalem sie na BIELLLL do czarnej budy:decayed: juz na nie czekam:naughty:
  10. JA JAK NIE MIALEM ori klucza do tloczkow to bralem klucz plaski chyba 24 lekko go szlifowalem zeby troche wezszy byl na koniec zaciskalem francuza i jechana nawet jak zarypane tloczki to i tak poszly ori klucz 50pln
  11. to mechanik zalozyl ci wachacz z b6?? to nakretki p[odkladal pod srube mocowania amorka czy co? tam w szerokosci jest roznica ok 1cmm hehe
  12. tak inne zawieszenie na sto rozni sie dolny prosty wachacz sa inne mocowania amortyzatora (szerokosc)
  13. ja na zime MAM 16" 205 55 I CALKIEM GODNIE SIE LATA
  14. ta ramke i te boki obklej foli np. carbon i na pewno bedzie lepiej to wygladac
  15. Wesołych Świat chłopaki i nie zapomnijcie podziekowac Bogu za: -bezposredni wtrysk paliwa -chlodnice dolotu powietrza -turbo na lozyskach kulkowych -tytanowe zawory -gwintowane zawieszenie
  16. koledzy pokazcie jakies swoje foty jak to wydlada:wink: ---------- Post dopisany 23-12-2012 at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany 22-12-2012 at 18:36 ----------
  17. mi jak odma padla to ja szybko wydmuchalo na oringu i cieklo olejem jesli odma ok a w komoze sie pojawiaja spaliny to raczej uszczelka pod glowica (glowicami) i wali spaliny do kanalu olejowego
  18. witam mam u siebie symphony 1 i chce kupi i wlozyc symphony 2 brac radio z b6 (to takie z chromem ) czy z a6 c5 ???? ksztalty sa niby podobne ale.. ktore podejdzie?
  19. sa takie zlaczki do rurek hamulcowych <br /><br /> nakrecasz na konsowke rurki a 2 strone albo zaspawaj i masz gotowa zaslepke nawet na nastepny raz ja kiedys kupilem taki jakby zaspawany gotowa za 7zyla jesli nie chcesz spawac to moze wkrecona sruba da szczelnosc chyba z tego co mamietam to sroba 10x1.75 ale sprawdz gwint dokladnie
  20. jesli uszczelke wywalilo to juz powinien byc znak dla mechanika ze cos sie dzieje np. pekla glowica(golym okiem ciezko zobaczyc) wypalona glowica itp ale przed zalozeniem nowej uszczelki zawsze oddawalem do planowania glowice i doklkadnie zmierzony i wyczyszczony blok. i podstawa jest jak juz kolega wspomnial prawidlowe dociaganie srub ktore ukladaja glowice
  21. 18 na pewno lepiej wyglada ale bez gwintu sie nie da:decayed: tez chcialem 18 sline ale jednak zostane narazie na 17 i gwincie droga do mnie do pracy to masakra:facepalm:
  22. fafnasty odpowiedział(a) na Paavali_xD temat w Audi A4 B5
    jesli padla uszczelka to w zbiorniczku powinno byc czuc spaliny sprawdz tez olej czy plyn sie tam nie dostaje
  23. taki zestaw mam na lato:decayed: tylko ze et 45 nie 48 ale to prawie to samo
  24. czas zakladac zimoki:kwasny: mam stalowki 16'' 7j et42 opony 16'' 205/55 jak koledzy widzicie taki cos w moim sedanie? wiem ze te fele to chyba ori z a8
  25. ja bym ja wywalil bez 2 zdan:decayed: 2 razy juz mi strzelila opona na autobanie i wesolo nie bylo:slina: ---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:04 ----------

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.