Treść opublikowana przez fafnasty
-
Zima + ESP/ASR
ja nie mam ASR ESP itp i chyba mi z tym dooobrze:decayed::decayed:
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Witak kolegow:wink: chce wpasc do was na spota. kiedy nastepny? jestem z lubina ale czesto w wasze okolice latam na narty sledze watek i na nastepnego spota postaram sie wpasc z kolesiem dwoma klekotami:decayed: pozdro
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
devastation mialem podobny przypadek ale ja bylem ojca subaru justy 4x4 takie male cos jak punto:decayed: gosciu sie zawiesil na zaspie na wyjezdzie z parkingu na zaspie po plugu heh podjechalem do niego on siedzial w mustangu gt cala akcja w karpaczu gosciu odjebany jak na wesele i chyba bal sie z auta wyjsc zeby butow nie ubrudzic. zapytalem czy go wyciagnac z tej zaspy? gosciu popatrzyl na subaru na mnie znow na subaru i chyba sie zasmial ironicznie:facepalm: mowie zeby sie tak nie patrzyl tylko gdzie ma hak bo ja tez chce na ten parking wjechac heh podczepilem wlaczylem 4wd i nie trwalo to 5sek gosciu byl w szooooku:shock3: ze taka mala zaba pociagnela bydlaka heh
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
zima juz zawitala to i poslizgi tez sie pojawiaja:decayed: jak panowie w waszych miastach policja reaguje na zimowe zabawy np. na parkingach marketow bocznych uliczkach czy innuch wiekszych placach? u mnie jest wieeeeellllki parking pod realem gdzie nawet 1/5 nie jest zajeta przez auta mozna troche sie uslizgnac heh ale czasami policja robi naloty i grozi mandataki 500zl czasem jakies bmw na krawezniku sie zatrzyma i placza ze kola sie pod auto schowaly heh
-
Ciekaw teksty na temat naszych A4
- ZIMA :) teraz polatac mozna
zima juz zawitala to i poslizgi tez sie pojawiaja:decayed: jak panowie w waszych miastach policja reaguje na zimowe zabawy np. na parkingach marketow bocznych uliczkach czy innuch wiekszych placach? u mnie jest wieeeeellllki parking pod realem gdzie nawet 1/5 nie jest zajeta przez auta mozna troche sie uslizgnac heh ale czasami policja robi naloty i grozi mandataki 500zl czasem jakies bmw na krawezniku sie zatrzyma i placza ze kola sie pod auto schowaly heh- jak usunac AIRBAG
dzieki wielkie na taka odpowiedz czekalem:decayed: dominator da sobie rade z tym bo do takiego mam narazie dostep:kwasny:- jak usunac AIRBAG
to jak go wpiac?- Co pasuje???
wstawiaj s4 i tego rs na forum zaraz sie podzielimy tymi gratami pokaz foto tych furaszi:decayed:- jak usunac AIRBAG
w przedliftach nie mieli tych bocznych poduszek to chyba tak zle nie bedzie co? ---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ----------- jak usunac AIRBAG
wpinanie opornika do poduszek <br /><br /> <br /><br /> kable bialy z niebieskim paskiem bialy z brazowym paskiem brazowy rezystor wpiac miedzi bialy z niebieskim i bialy z brazowym a brazowy zostaje wolny?- Pomoc w podłączeniu radia symphony II
wyjscia na wzmachol nie ma ale jest taka opcja taki adapterr KONWENTER AUDIO - ADAPTER WYJŚCIE NA WZMACNIACZ (2813207985) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ktory podpinasz pod wyjscie sygnalu na glosnik i wtedy masz wejscie na wzaka ja tak kiedys w hujdaju mialem zrobione- Grzanie
termostat raczej padniety nie reguluje przeplywu- Grzana Kanapa A4 B5 sedan
jak przód cieply to i tyl tez by sie zdal zobaczymy co z tego sie wyreza:wink:- Grzana Kanapa A4 B5 sedan
chce wlasnie zeby tylko siedzisko sie grzalo oparcie juz niech zostanie jak jest:wink:- Grzana Kanapa A4 B5 sedan
popielniczke zaklejam na stale a kocs do ECU wypuszcze pod podlokietnikiem juz to oblukalem maty delikatnie juz wyjelem z siedzien i czekaja na kanape kolezanki w mini nie beda narzekac ze zimno w pupe:grin: ---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:50 ---------- moze jakies lepsze wlaczniki co? te sa z przedlifta- Grzana Kanapa A4 B5 sedan
od jakiegos czasu leza w garazu fotele z mojej b5 grzane! wpaqdlem na taka mysl zeby wujac z nich maty grzewcze i zamontowac je z tylu w kanapie:decayed: zima idzie a ztylu zimna skora:kwasny: jesli by sie udalo je tam zmiescic pociagnac kable do srodkowego tuneli i kolo popielniczki wyrezac takie wlaczniki <br /><br /> jak koledzy to widzicie ? ktos pomoze jak ta instalacje zrobic?- Audi A4 B5 przerobka na B7
widzialem tak zrobiona b5 na krakowskich blachach moze ktorys z kolegow z krk wie kto to? widziana na autostradzie a4- wycięcie przegrody za kanapą w sedanie ?
kolego w b7 tak jak w b6 zeby wyjac oparcie musisz wyjac zaglowki i plastikowe tulejki te w ktore wklada sie zaglowki bo to one trzymaja oparcie. zlap mocno i do gory mi latwo poszly- eibach -30mm.amory mam ale odboje?
potwierdzam te bilstein b6 zamonotalem je w malyszu u kolesia i sympatycznie sobie radza:wink:- felgi na nastepny sezon
- felgi na nastepny sezon
taki i takie jesli masz:wink:- felgi na nastepny sezon
Pawel_M a podeslij jakies foto co?- felgi na nastepny sezon
spalanie rosnie wtedy jak sie katuje:decayed: nigdy sie nie jezdzi w ten sam sposob to nawet tego nie odczujesz wole sie zamienic za takie same ale 18:decayed: jak bym mial sprzedac to mozemy sie dogadac na pw podeslij jakas oferte heh- felgi na nastepny sezon
tak wlasnie takie fele mam ale chce je sprzedac albo wymienic komfort gitarrra tez przez chwile jezdzilem na seryjnym 1ba ale zmienilem na amorki 1be (czerwone ) i springi -30 i wiele wiele lepiej wyglada i sie prowadzi co do spalania nie odczulem jakis zmian - ZIMA :) teraz polatac mozna