Treść opublikowana przez griga-st
-
Piłka nożna
Uuu....Jak tak dalej będzie to wyjdziemy z grupy tylko na garbie Niemców...
-
potrzebna osoba z dobrą znajomością j. niemieckiego
Daj zdjęcia tego podpisu/napisu.
-
Błąd po wymianie rozrządu
Człowieku, w Bieszczadach w żadnym serwisie oponiarskim nie uswiadczysz klucza dynamometrycznego, a ty o blokadach jakiś :-P Za 120pln kupiłem sobie sam, to patrzą jak na marsjanina bo nie pozwalam im śrub do oporu dokręcac. Ale zawsze naiwnego znajdą bo "za flaszkę" zrobi...
-
Audi A4 2.0 TDI 190 KM Quattro - sedan
Jest infolinia Audi w Austrii . Dzwonią po każdej naprawie i proszą o ocenę. To naprawdę dużo daje;-) Przetestowane:-) Masz duże szanse odzyskać kaskę.
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Dajcie już spokój z tym OT. Mi się podoba FuLo :-) Sam bym nie założył, ale mi się podoba :-) Można takim autem na codzień się poruszać?:-P
-
2.0 TFSI 225KM tuning
http://www.turbosprezarki-nowe.pl/s3/turbosprezarka_ihi_20_tfsi_06k145702n_06k145722a_06k145702m_06k145702j.html Taka sprężarka i pod 350 można by.... Nie wiem czy p&p, ale podobna bardzo ;-) IIIG ma Rail + MPI. Logo że "jak dołoży więcej do pieca to będzie lepiej grzać":-) :-) Tylko czapka w tym silniku ma w sobie kolektor wydechowy... Niewiadomą jak to "grzanie" zniesie :-?
-
Audi Magazin
+1 Od osmu lat.
-
LPG do mojego auta czy jest sens?
Podchodzi. Ale masz trochę racji. Zwykła inaczej bo dodatkowo dotryskuje benzynę. To jest aktualnie standard do FSI w PL. Ja bym polemizował.
-
Audi Magazin
W nowym numerze piszą o nowej Q2, A4 Allroad, facelifcie RS6/7, mapach HERE które Audi, BMW i MB kupili od Nokii i nowych wzorach kol letnich A tak sobie wyobrażają kokpit w przyszłości: http://www.audi.de/audimagazin/idp/indexIDP.html _______________________________________________________________________________________ Nowy kwartał, nowy Audi Magazin. A w numerze m. innymi: -Le Mans, -A5, -z cyklu Audi leci na księżyc: drukowanie 3D aluminium, -R8 Spyder, -Q2, -TT RS, -RS Q3, - Audi zrozumiało ze trzeba słuchać! - nowe gadżety od Audi
-
Najlepsze teksty handlarzy ;)
Niestety nie zrozumiałem.
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Az tak złe i stare B8 nie jest żeby tylko tyle kosztowało...
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Ozonowania nie stosuje się już w klimatyzacjach samochodowych. Ozon utlenia niestety nie tylko grzyby ale i wszystko inne... Nawet plastiki. Zwłaszcza te "ekologiczne" O żelazie nie wspomnę... O podłączaniu ozonatora wewnątrz zamkniętego auta nie wspomnę bo to absolutny błąd w sztuce.
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
A4 kupuje się bo ma fajna, powoli starzejącą się sylwetkę i jest wygodne. To poprostu ładne auto. Tylko silniki od VW nie są już takie woow...
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
A4 to pn. półtoratonowy kloc. ~200KM to niewiele na ta masę i jej rozmieszczenie nawet w FWD. żeby zerwać przyczepność trzeba strzelać ze sprzęgła...Takie zachowanie na drodze powoduje jedynie gesty politowania i pukanie się w głowę u współużytkowników ruchu. Pomimo papierowych wartości A4 B8 zwłaszcza w automacie ma najsłabsze dwulitrowe silniki/auta z niemieckiej trojki. I to obojętnie czy to diesel czy benzyna. Q przy normalnym użytkowaniu poczujemy tylko na mokrej nawierzchni albo w zimie. Ale tyko dla tych dwóch przypadków warto szukać takich aut.
-
2.0 TFSI 225KM tuning
Gregor, ale kolega wyraźnie pisze o 225KM(CNCD) czyli IIIG. CPMB(224KM)to IIG... O stronicu nie wspomnę...
-
Kuna.. jak pozbyć się tego wrednego zwierzaka...
Parafrazując: nie chodzi o to żeby złapać ta kunę, tylko żeby ja gonić
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
@komornik, daj link do twojego tematu bo nie mogę znaleźć
-
Piłka nożna
Brawo ? Fabiański
-
Piłka nożna
Mam nadzieję że wytrzymają do momentu kiedy Mueler i Schweinsteiger będą siedzieć w autobusie..Bo niemiecki walec przyspiesza
-
Piłka nożna
Trzeci raz już nie pilnowany Kross... Macanka straszna.
-
Piłka nożna
Niestety nie można tak jeszcze powiedzieć.
-
A4-KLUB.GERMANY
To podatek. 500+ na ubezpieczenie
-
A4 B8 AVANT LIFT SLINE x2 1.8 TFSI CJEB'13 by Doradca
Kolega se przeczyta tytuł tematu jeszcze raz;-) Też nienawidzę z rana wstawać :-D
-
A4-KLUB.GERMANY
Dwóch??? Na Bayerach jest nas dwóch którym się cokolwiek chce Reszta to tylko łabędzia zapuszcza cichociemnie Podatek pewnie z 360 i żółta plakietka. Czyli do centrum nie wjedziesz.
-
A4-KLUB.GERMANY
Czego się Tygrys cieszysz?