Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Siatka z drobnym oczkiem pod autem. Np.80x80. Do "dezodorantow"się przyzwyczaja:-) Są jeszcze emitery ultradźwiękow. Wmiarę skuteczne. Jak masz kune, to nie masz myszy:-)
  2. Chyba teraz jedyny bezproblemowy silnik od VW:) W miarę oszczędny i dający frajdę z jazdy Podoba mi się 5 w polifcie Gwarancja do max 150kkm. Nie zaszkodzi od czasu do czasu pomarudzic na skrzynię w ASO;) Daj zdjęcia środka :-)
  3. https://youtu.be/T3qovG3mIFk
  4. Mam nadzieję że się UA i D dobrze zmęczyli... Mecz o cn. Level wyżej niż poprzedni.Tych niestrzelonych bramek może nam brakować.
  5. Irlandia=1.8 mln Polska. =38mln Min. Jeszcze ✌ dwa Chyba dwóch Irlandczyków gra w 3 lidze angielskiej...
  6. Dziecinada...
  7. drogo
  8. Ja w Rajchu place 54eurasy na kwartał abonament rtv i jak wyżej piszą: full wypas HD. A u nas place (serio) i nic nie mam poza propaganda.... 3:0. a co, jak nie teraz, to nigdy
  9. Masz numer tej zatyczki? Przecież bez lejka się nida nalać płynu:-/
  10. Nie licząc olimpiady w 92 to ostatni jako-taki sukces to wygrana z Francuzami o trzecie miejsce MS82...Wtedy mieliśmy Bonka. Teraz jest Lewy. Tylko dzisiaj noga to dużo bardziej zespołowy sport niż onegdaj.
  11. O oryginalna konserwacje mi chodzi To ona "pachnie nowością".
  12. Bardzo lana sztuka To zdjęcia poglądowe? Blachy DE. Pachnie konserwacja
  13. griga-st odpowiedział(a) na Bristol temat w Audi A4 B8
    Na graty od biedy powinno wystarczyć. Pewnie najlepiej wyczuć moment kiedy czarodzieje maja więcej czasu i negocjować. Wiadomo ze lepiej mieć 15 jak nie mieć. Do takich projektów to chyba lepiej manual. Stronic jest bardzo ciężki, sprzęgła i dwumas jest do tego silnika(trzeba porównać w etce nr-y) i w serii strasznie obcina na gorze niuta...
  14. Kurna, taki neutralny temat i to się podrapali
  15. Przy 250 przykuca
  16. Czarne ma każdy Tu masz ideał. Powieś w garażu i dąż do celu :
  17. Ja bym na twoim miejscu poczekal i jednak swoje fotki wrzucił :-)
  18. Żadna nowość na forum. Niejednokrotnie tematy miały po kilka stron, a auta jeszcze nie było Także spokojnie. Dajmy koleżance trochę czasu:-)
  19. Edit: pryszcza udało mi się odpowietrzyc na załączonym silniku. Samoregulator od ręcznego też musiałem podregulowac.:-S Wrażenia z hamowania od 150>0 niesamowite :-) Jedyne auto co w standardzie ma dobre heble:-P
  20. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    W Monachium nix verstehen Popolski;-)
  21. Debesciacka sekcja że słusznym napędem. Wypasik też niczego sobie:-) Po akcji VW z dieslami te auta zrobiły się drogie jak cholera w Rajchu. Zero wyboru na aukcjach.
  22. Co to znaczy standardowy? Ja znam tylko :pompuj, trzymaj, itd. Ew. odpowietrzanie nowej pompy ABS. Zmieniłem bardzo szybko. W zbiorniczku i przewodach był cały czas płyn. Jedynie resztki powietrza w cylinderkach mogły zasyfic układ
  23. griga-st odpowiedział(a) na Bristol temat w Audi A4 B8
    To zależy ile masz kasy na to Pamiętamy ze za DSG kasują exta Z turbina od aktualnej S3 Tylko czapka w tym silniku ponoć słabsza jak w IG i IIG. Siemian ma 350 w IG. Czyli potencjał spory. Dzwonić, pytać, informować
  24. Wymieniłem w Smarcie cylinderki z tylu (Smart ma bębny) i jeździłem z nieodpowietrzonymi kilka dni. Wczoraj wieczorem próbowałem z młodym odpowietrzyć (auto na zapłonie, ale zgaszone) ale niestety zero efektów. Pedał dalej gumowy...Wygląda na to ze coś wcześniej jest zapowietrzone...ABS/ESP... Proszę o podpowiedzi.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.