Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. I jeszcze jeździ? Niemożliwe! Pewnie dlatego sprzedajesz! :-P
  2. jakie znowu 322 ? przecież tu jest już 355 możesz zacytować o który wątek Ci chodzi ? WTF?? nie tu miało. Zakłócenia w samolocie Projekt jak już pisałem kozacki. Nik głupi.
  3. Jak w b8 z valve lift zrobi max 280 to jakim cudem w B7 chcecie wyciągnąć 322?
  4. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Ups, zgadza się Blacky, 22 " tu jest 20:
  5. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    W mojej drugiej miejscowości już nie jest taki oryginalny mój busik. Auto ma status kultowego i trochę tego jest na wiosce Kurczaczek, no nie wiem, mieszane uczucia co do dwudziestek mam: Trzeba by było gwintować... A to jest jednak auto do pokonywania wielkich odległości. Czyli komfort musi być.
  6. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Zero problemów przy zmianie że zwykłych na s. Tylko ja nie mówiłem, oni się nie pytali.
  7. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Hej Blacky, dzięki za fajne typy:-) Wydaje mi się jednak że moje warunki "socjogeograficzne" nie pozwolą na coś większego jak 19...Innymi słowy sąsiady pukaly by się w głowę mówiąc że staremu odbiło:-D ( u nas w Biesach w promieniu 50km wszyscy się znają;-)) Problem jest taki ze gwarancja mobilności VW da ci auto zastępcze dopiero jak ci auto odcholują. Ja mając jeszcze w pamięci najgorszy silnik w historii swiata (BPW) wolałem nie ryzykować mezaliansu z CFCA.
  8. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Właśnie nad dwójka się też zastanawiam. Raczej będzie to 19.
  9. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Mi się też marzył 4motion, ale wystraszylem się opini BiT. Mechanik z vw powiedział żebym nie zawracam sobie głowy t5 z tym silnikiem. Na potwierdzenie tego mojej sasiadce rozlecial się silnk też w T5...
  10. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Tez takiego szukałem. Ale same biturbo, długie albo california... Poza tym odwieczny dylemat: wypas i starszy albo bieda i nowszy Z audio jeszcze nic nie działałem. Czas...Wiem ze M&G robi dedykowane zestawy wzmak+ drzwi+ twit ze zwrotnica. Pasuje tez do lifta? -40 + stabi to bardzo dobre rozwiązanie. Komfort pogorszył się trochę ale to zupełnie inne auto teraz. O optyce nie wspomnę.
  11. griga-st odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Tez bym się bił z myślami Mialem ten sam dylemat z dyfuzorem. Moim skromnym zdaniem ładniej jest bez... ....albo przyklej i kilka dni pojeździj
  12. no właśnie, można coś więcej?
  13. Fakt, niemieckie autostrady;-) Niedoczytalem.
  14. Jak z motorem wszystko ok, to szkoda miedźi na tunera do S1. Dobry Box dostaniesz za mniej niż połowę.
  15. Ładne kapcie;-) Ma być grzane kanapy? Czy podłączenie grzania do maxicosi?:-P
  16. Te ostatnie fotki to jeszcze przed remontem pewnie. Przywrócenie oryginału to rozsądne posuniecie
  17. Wszystko jest tu od A do Z opisane. Zobacz temat kolegi @turdzi. Trochę u mnie tez jest. Tam znajdziesz większość odpowiedzi na swoje pytania.
  18. Ze skrzynia, czy sam silnik?
  19. Gregory, rób tak jak Muskel mówi bo czas działa na twoja niekorzyść I wszystko na piśmie dawaj. Ze zdjęć widać moje strony Spocić!
  20. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Coś w ten deseń bym chciał ============================================================================ Dzisiaj na spocie założyliśmy tego bilsteina wreszcie. Tu wielkie dzięki koledze za pomoc. Mam nadzieje ze miał trochę radochy przy pracy bo w erce przy zawieszeniu nie zaszaleje Wracając do tematu kół. Co myślicie o tym wzorze? Na zdjęciu jest ori sportowe zawieszenie, kolo 18 z opona 50. Ja chce 19 z opona 40 w tym wzorze:
  21. +1 Przyczyna problemu jest znana. Od dobrej dekady są rozwiązania które ten problem niemal zupełnie w prosty sposób eliminują. Niestety nie są one w pełni zgodne z obowiązującymi przepisami...
  22. Auto obadane na żywo. Zadko spotykany wypasik ze słusznym napędem. Tylko ten czarny kolor W piwnicy mam jeszcze zestawik p&p na (realne) 320
  23. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Nie, nie słyszałem o takim zestawie ori czy zamienniku. Szukałem do siebie skóry. 6T€. Dziękuję. Pojezdze w szmacie ) Multivan w T6 ma wypas jak A6;) Cena poglądowa http://www.ebay.de/itm/VW-T6-Multivan-Drehsitz-Sitz-Kindersitz-Schwarz-Leder-Alcantara-/141781881874?hash=item2102dbd412
  24. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Eeee,20 trochę za kosmiczne;-) Następny problem jest ze do busa nie można byle czego założyć. Tu jest 800 kilo na koło. To strasznie ogranicza wybór niestety:-( Ale z głębią mogę zaszaleć jak Miron;-) Koło od Edition to 18. Ja chcę 19. Dymione światła już na aucie Na zdjęciu po lewej stronie Sa ledowe, ale nie widziałem ich na żywo wiec nie experymentowalem. Cena to ok. 200 eronow

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.