Treść opublikowana przez griga-st
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
I jeszcze jeździ? Niemożliwe! Pewnie dlatego sprzedajesz! :-P
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
jakie znowu 322 ? przecież tu jest już 355 możesz zacytować o który wątek Ci chodzi ? WTF?? nie tu miało. Zakłócenia w samolocie Projekt jak już pisałem kozacki. Nik głupi.
-
A4 B7 2.0TFSI QUATTRO BPG USA K04-064 355HP@467NM - Powered by gregor10.pl| SPRZEDAM !
Jak w b8 z valve lift zrobi max 280 to jakim cudem w B7 chcecie wyciągnąć 322?
-
CZERWONY T5.2
Ups, zgadza się Blacky, 22 " tu jest 20:
-
CZERWONY T5.2
W mojej drugiej miejscowości już nie jest taki oryginalny mój busik. Auto ma status kultowego i trochę tego jest na wiosce Kurczaczek, no nie wiem, mieszane uczucia co do dwudziestek mam: Trzeba by było gwintować... A to jest jednak auto do pokonywania wielkich odległości. Czyli komfort musi być.
-
A4-KLUB.GERMANY
Zero problemów przy zmianie że zwykłych na s. Tylko ja nie mówiłem, oni się nie pytali.
-
CZERWONY T5.2
Hej Blacky, dzięki za fajne typy:-) Wydaje mi się jednak że moje warunki "socjogeograficzne" nie pozwolą na coś większego jak 19...Innymi słowy sąsiady pukaly by się w głowę mówiąc że staremu odbiło:-D ( u nas w Biesach w promieniu 50km wszyscy się znają;-)) Problem jest taki ze gwarancja mobilności VW da ci auto zastępcze dopiero jak ci auto odcholują. Ja mając jeszcze w pamięci najgorszy silnik w historii swiata (BPW) wolałem nie ryzykować mezaliansu z CFCA.
-
CZERWONY T5.2
Właśnie nad dwójka się też zastanawiam. Raczej będzie to 19.
-
CZERWONY T5.2
Mi się też marzył 4motion, ale wystraszylem się opini BiT. Mechanik z vw powiedział żebym nie zawracam sobie głowy t5 z tym silnikiem. Na potwierdzenie tego mojej sasiadce rozlecial się silnk też w T5...
-
CZERWONY T5.2
Tez takiego szukałem. Ale same biturbo, długie albo california... Poza tym odwieczny dylemat: wypas i starszy albo bieda i nowszy Z audio jeszcze nic nie działałem. Czas...Wiem ze M&G robi dedykowane zestawy wzmak+ drzwi+ twit ze zwrotnica. Pasuje tez do lifta? -40 + stabi to bardzo dobre rozwiązanie. Komfort pogorszył się trochę ale to zupełnie inne auto teraz. O optyce nie wspomnę.
-
Corvette C5- Stano
Tez bym się bił z myślami Mialem ten sam dylemat z dyfuzorem. Moim skromnym zdaniem ładniej jest bez... ....albo przyklej i kilka dni pojeździj
-
[RS4 B7] by y0p5
no właśnie, można coś więcej?
-
AUDI A4 B8 LIFT 2.0TFSI S-LINE QUATTRO
Fakt, niemieckie autostrady;-) Niedoczytalem.
-
AUDI A4 B8 LIFT 2.0TFSI S-LINE QUATTRO
Jak z motorem wszystko ok, to szkoda miedźi na tunera do S1. Dobry Box dostaniesz za mniej niż połowę.
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Ładne kapcie;-) Ma być grzane kanapy? Czy podłączenie grzania do maxicosi?:-P
-
SIEMIANowy Golf MK1 Cabriolet
Te ostatnie fotki to jeszcze przed remontem pewnie. Przywrócenie oryginału to rozsądne posuniecie
-
Jaki intercooler do 2.0 TFSI?
Wszystko jest tu od A do Z opisane. Zobacz temat kolegi @turdzi. Trochę u mnie tez jest. Tam znajdziesz większość odpowiedzi na swoje pytania.
-
AUDI A4 B8 LIFT 2.0TFSI S-LINE QUATTRO
Czyli exta.
-
AUDI A4 B8 LIFT 2.0TFSI S-LINE QUATTRO
Ze skrzynia, czy sam silnik?
-
Gregory's Audi A5 8T 3.0TDI Quattro
Gregory, rób tak jak Muskel mówi bo czas działa na twoja niekorzyść I wszystko na piśmie dawaj. Ze zdjęć widać moje strony Spocić!
-
CZERWONY T5.2
Coś w ten deseń bym chciał ============================================================================ Dzisiaj na spocie założyliśmy tego bilsteina wreszcie. Tu wielkie dzięki koledze za pomoc. Mam nadzieje ze miał trochę radochy przy pracy bo w erce przy zawieszeniu nie zaszaleje Wracając do tematu kół. Co myślicie o tym wzorze? Na zdjęciu jest ori sportowe zawieszenie, kolo 18 z opona 50. Ja chce 19 z opona 40 w tym wzorze:
-
[RS4 B7] by y0p5
+1 Przyczyna problemu jest znana. Od dobrej dekady są rozwiązania które ten problem niemal zupełnie w prosty sposób eliminują. Niestety nie są one w pełni zgodne z obowiązującymi przepisami...
-
Audi A5 Coupe S-line 2.0TFSI S-tronic rok 2010
Auto obadane na żywo. Zadko spotykany wypasik ze słusznym napędem. Tylko ten czarny kolor W piwnicy mam jeszcze zestawik p&p na (realne) 320
-
CZERWONY T5.2
Nie, nie słyszałem o takim zestawie ori czy zamienniku. Szukałem do siebie skóry. 6T€. Dziękuję. Pojezdze w szmacie ) Multivan w T6 ma wypas jak A6;) Cena poglądowa http://www.ebay.de/itm/VW-T6-Multivan-Drehsitz-Sitz-Kindersitz-Schwarz-Leder-Alcantara-/141781881874?hash=item2102dbd412
-
CZERWONY T5.2
Eeee,20 trochę za kosmiczne;-) Następny problem jest ze do busa nie można byle czego założyć. Tu jest 800 kilo na koło. To strasznie ogranicza wybór niestety:-( Ale z głębią mogę zaszaleć jak Miron;-) Koło od Edition to 18. Ja chcę 19. Dymione światła już na aucie Na zdjęciu po lewej stronie Sa ledowe, ale nie widziałem ich na żywo wiec nie experymentowalem. Cena to ok. 200 eronow