Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Czy szachownica, czy cztery kółka, obydwa Bawaria
  2. Jasne. Wypustki są w ori. Ale to raczej jest placebo zabezpieczenie.
  3. Instrukcja mówi "do 130 km/h" Na wielu "testowych" stronach opisywano przypadki jazdy w okolicach 180 km/h i nie robiło to na tym bagażniku wrażenia Setup dokładnie taki sam. 200/220 2x29" i nic nie odfrunęło. Z boxem tez się nic nie dzieje. Na takie rzeczy można sobie tylko na pustej autostradzie pozwolić.
  4. Dżentelmen, ale o czym dyskusja? O sześcioletnim struclu? Gwarancja się skończyła. Wszystko jest zgodne z prawem. Sady nie są od wymierzania sprawiedliwości. Sady są od decydowania czy coś jest zgodne z prawem, czy nie Nie ma paragrafu pod tytułem "ile silnik może spalać oleju". Jest paragraf o emisji spalin, i tu można się przyczepić. Ale 2.0T ma baardzo efektywny KAT Mozna tez nie kupować Audi. Ale tutaj widać efekt wręcz odwrotny. Ludzie kupują cztery kolka jak szaleni Psia ich mac była .
  5. Co macie dzisiaj na obiad? Czyżby ?
  6. Pieekna Essa Fajnie ze sa ludze ktorym nie szkoda tyle floty na autko wydac Wlasnie patrze przez okno na kolegi srebrne 8V. Tez w S-sie. Chromowanych akcentow nie widac wogole na tym aucie...Tak jak naprzyklad na czarnym SQ5 ktore stoi dwa auta dalej.
  7. Oo, wyspany zabrał głos Ja na 29-ciu calach zaraz wyjeżdżam z garażu
  8. griga-st odpowiedział(a) na LPC temat w 2.0TFSI
    Oni handlują głównie fantami na Allegro. Naprawiają tez silniki? Jak po sześciu tysiącach nic nie ubyło, to będzie dobrze
  9. No, to teraz chłopaki w B5 na spocie pozwolą ci w jednym szeregu stanąć Na miasto przez Slocine to teraz nie ma szans?
  10. W zbiorniku jest pompa podająca paliwo do pompy wysokiego ciśnienia.
  11. "Trzeba najpierw udowodnić komuś że wiedział o tej ukrytej wadzie. UDOWODNIĆ znaczy mieć konkretne dowody dla sądu." To jest bardzo ważny punkt. Jest udokumentowana próba olejowa, jest opinia rzeczoznawcy. "Może zapytam tych co tak wypisują paragrafy. Znacie kogoś kto wygrał właśnie taką sprawę??? Ja nie." Niestety nie znam. Co więcej, znam ludzi którzy niestety przegrali z cwaniaczkami... Właśnie dla tego przepisy trzeba czytać, trzeba się informować i pomagać sobie w zrozumieniu tego co jest napisane. Ludzie muszą podnosić swoja świadomość prawna. Musimy się nauczyć wymagać od wybranych przez nas polityków żeby nie zajmowali się tematami zastępczymi o gwiazdkach, krzyżykach, czy innych tęczkach, tylko zajęli się tworzeniem dobrego prawa. Musimy, bo na zmywaku w Londynie nie ma 30mln miejsc...
  12. Kodeks Cywilny. Rękojmia za wady: Art. 556. § 1. Sprzedawca jest odpowiedzialny względem kupującego, jeżeli rzecz sprzedana ma wadę zmniejszającą jej wartość lub użyteczność ze względu na cel w umowie oznaczony albo wynikający z okoliczności lub z przeznaczenia rzeczy, jeżeli rzecz nie ma właściwości, o których istnieniu zapewnił kupującego, albo jeżeli rzecz została kupującemu wydana w stanie niezupełnym (rękojmia za wady fizyczne). Art. 558. § 1. Strony mogą odpowiedzialność z tytułu rękojmi rozszerzyć, ograniczyć lub wyłączyć. Jednakże w umowach z udziałem konsumentów ograniczenie lub wyłączenie odpowiedzialności z tytułu rękojmi jest dopuszczalne tylko w wypadkach określonych w przepisach szczególnych. § 2. Wyłączenie lub ograniczenie odpowiedzialności z tytułu rękojmi jest bezskuteczne, jeżeli sprzedawca zataił podstępnie wadę przed kupującym. W tych artykułach NIE MA rozróżnienia pomiędzy osoba prawna a osoba fizyczna.
  13. Szyby z poprzedniego roku są w autach składanych w styczniu. Końcem grudnia jest zwykle dwa tygodnie przerwy świątecznej. Ale dyskutujemy tutaj o silniku. W moich ostatnich dwóch autach różnica w dacie produkcji auta i produkcji silnika była najwyżej kilkudniowa. Nawet wymieniony silnik był wyprodukowany bodajże 27.03., a wymieniany był na początku kwietnia. Także teoria o kilkumiesięcznej rozbieżności w produkcji samochodu i motoru wydaje mi się mało prawdopodobna.
  14. Pewnie o ten chodziło: http://www.giant-bicycles.com/pl-pl/bikes/model/talon.27.5.4.czerwony/18870/76358/#specifications Cena srednio-wyzsza jak za ten osprzęt. 27,5 w tym sezonie na fali widzę
  15. Pocas, robiłeś coś przy sprzęgle, czy wszystko seria?
  16. Szuka stronica i do silnika sterownika żeby mieć z tym problemem na zawsze spokój
  17. Ja od trzech lat używam coś takiego: Do ceny ok.500PLN trzeba doliczyć koszt cn. dwóch baterii. Czas prac na 3Ah ok. 10min. Nie ma co liczyć ze na 12V znajdziesz coś lepszego.
  18. Żadna przesada. 19" to min. do b8. Gdzie ty masz w RZ złe drogi? W podpisie masz UK, wiec o co come on?
  19. Napisałem to co widziałem i mi opowiadano podczas zwiedzania obu fabryk. Kazdy sobie może sprawdzić porównując datę na briefie z data na pokrywie rozrządu
  20. Oczywiście to co widziałeś nie podlega dyskusji. Ja wiem tylko ze w Ingolstadt czy w Monachium(BMW) nie ma magazynów, auta zjeżdżają co 3 min z taśmy.
  21. Raczej nie mozliwe. Produkcja jest tak zorganizowana, ze w PL nawet filozofom sie o tym nie snilo. Czesci sa na biezaco na tasme dostarczane.
  22. Kurcze, może są różne te Karchery z ta sama nazwa, ale ja kilka lat temu tez skusiłem się na promocje w Obi... Gorszy wyjec jak mojej babci zelmer z siedemdziesiątych lat.. W garażu nie szlo wytrzymać od hałasu. i ten groby waz... Wziolem go do wyciągania wody z lodki i gdzieś przepadł. W piwnicy walają się jeszcze ori worki do niego.
  23. Trochę dublujemy temat który już tu jest Wybrałem przypadkowa stronę z tematu o braniu oleju. User S4fan68 tak pisze: "(...) Ich wiederhole es noch ein mal, hierbei handelt es sich um einen mechanischen Verbrennung´s Motor welcher einem gewissen Verschleiß unterliegt . Und dieser wird maßgeblich beeinflusst wie damit umgegangen wird ! Wer hier behauptet das 0,5 Liter Öl verbrauch auf 1/TKm einem Motoren Problem gleichzusetzen sind, sollte besser auf die Bahn umsteigen " Na szybkiego: Powtarzam, tutaj chodzi o silnik spalinowy który podlega zużyciu. Gdzie wielki wpływ ma jak się go traktuje. Kto uważa ze zużycie 0,5L/1kkm równa się uszkodzeniu/wadzie tegoż, powinien lepiej jeździć pociągiem . Ogólnie podobni jak w/w "fachowcy" radzą zmianę oleju, "to normalne zużycie", "silnik ma małe tarcie wewnętrzne wiec musi brać olej", "silnik z turbina, tez musi brać" i temu podobne sranie w banie
  24. Ciekawy jestem ile miejsc pracy w PL generują babole z VW ? Ostatnie dziesięć lat wałki w TDI, teraz olej w TFSI. Co następne? Napisz co zaopiniował.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.