Treść opublikowana przez griga-st
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
wolan i awionika z raptora f 22 Ale by w hełmie musiał jeździć Swoja droga to już mu dużo nie brakuje: HUD i kamerka podczerwieni :
-
Zderzak Grill S4 S LINE do A4
Te badziewia z linków nie są warte nawet stówki. Kupiłem od dwóch rożnych sprzedawców i odesłałem. Szukaj całej klapy. Czasami jest taniej jak sama lotka. Sprzedawcom nie chce się bawić w odklejanie jej bo trzyma dosyć mocno i jest ryzyko uszkodzenia.
-
B8 TrOOOOp
Będą tunery radiowe od 3G+ hulać w 3G high?
-
klapa ruchoma doładowania kolektpra ssącego - błąd P200400
Pomoc już była zanim zadałeś pytanie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/272895-18tfsi-i-20tfsi-problemy-z-klapami-i-dolotem/#entry3955495
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
Hmm... To są jednak te same silniki. 160KM(1 gen.) ma ten sam słupek i "wnętrzności" co 170KM(3 gen.). Peryferia maja tzw. modułową konstrukcje. Oprócz bloku, reszta się zgadza.
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
Generalnie tak. Za mało tego jeszcze jeździ z większymi przebiegami żeby można coś więcej powiedzieć o awaryjności tej jednostki. Kolega @dziadek tym jeździł, i był zadowolony.
-
A4 B8 2.0 TFSI
Co ze starym motorem? Podobna kase wsadzilem w B7, a nawet wiecej bo ubezpieczyciel wplacil pn.5tys E po zapaleniu sie od DPF... Po czym zaczela rdzewiec i sprzedalem za niewiele pn. 8kk E. Wtedy powiedzialem sobie ze nigdy wiecej nie kupie Audi... Od tamtego czasu mam juz drugie Przez takich losi jak my, oni w zyciu nie beda lepszych aut produkowac.
-
B8 TrOOOOp
W B8 trochę lepiej to zbudowali jak w B7. Przede wszystkim filtr (poprawniej można go nazwać zbiornikiem) znajduje się bliżej kolektora.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Holandia...
-
B8 TrOOOOp
To dokładnie tak funkcjonuje jak opisuje Gabriel Mam Smarta gdzie takie "wietrzenie" komory silnika jest realizowane przez wentylator od IC
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
- Zbyt uboga mieszanka na biegu jałowym w Audi A4 B8 2.0 TFSI
Problem możne być w sofcie silnika. Jeżeli była wymiana tłoków, a przede wszystkim odmy, to w skrzyni korbowej panuje inne ciśnienie. Musi być wgrany nowy megnement silnika. Inaczej będzie waliło błędami.- B8 TrOOOOp
Exklusiv pakiet(taki jak u WRC) by mi najbardziej pasował. Ale naturalnie na wszystkie ciekawe propozycje jestem otwarty.- B8 TrOOOOp
Miałem chrapkę na te siodła z RS-a co Turzol zapodał, ale jak kolo usłyszał ze trza do Rajchu wysłać, to mu od razu mu cena na siedem skoczyła A taki h...jak Bolka trampki! Za siedem kola to mi WRC whirpool zamontuje! Także jak by ktoś, coś ciekawego widział na pełnej elektryce(raczej nie- Recaro), to proszę dać znać- [B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
Pięknie Jedrex To autko to klasyk pośród klasyków. Jeszcze w moim ulubionym kolorze. Gratuluje gustu.- B8 TrOOOOp
Poliftowe siodła z pamięcią pasują do przedlifta P&P, czy trzeba liczyć się z niespodziankami?- Przerobka ORI turbo 2.0 TFSI
- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Bardzo przydatny mod przy długim przodzie w B8. Dodatkowo kamera by był wogóle luksus. Będzie jako opcja w B9.- Przerobka ORI turbo 2.0 TFSI
No, tak google właśnie mówi. Kurcze, do Pazdzieczewa mi nie po drodze... Musze to u nas, na Podkarpaciu ogarnąć... Czyli takie hybrydy jak najbardziej jeżdżą? To mi bardzo pasuje. Cala przeróbka musi wyglądać jak ori w jak najbardziej możliwym stopniu.- Przerobka ORI turbo 2.0 TFSI
Mów mi wuju! Nie mam pojęcia co to jest... Wiem tylko ze strona ciepła stanowi jedna, nierozbieralna całość z kolektorem wydechowym.- Przerobka ORI turbo 2.0 TFSI
Nic ci nie pokaże. Napisałem ze zaoferował mi taka możliwość. Dlatego pytam się tutaj: co o tym sadzić? Ty Dev tez takie cuda robisz?- Przerobka ORI turbo 2.0 TFSI
Gentelmen´s, przy okazji moich poszukiwań K04 natrafiłem na gościa(zakład regeneracji turbin) który zaoferował mi przeróbkę(upgrade)mojej oryginalnej. Następna sprawa. Czy mogę na tym upgradowym turbo jechać bez zmiany softu? Na dolocie są przecież czujniki ciśnienia. No wiec co o tym wszystkim myśleć?- 1.8 tfsi 120Km świeci kontrolka od oleju
Bez zmierzenia ciśnienia nic nie wskórasz... Trzeba by było sprawdzić w ETKA gdzie jest zamontowany czujnik oleju i go wymienić zanim rozbierzesz silnik.- [B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Pisze z czego @kristof, Poproś @WRC o numer do gościa który robił mu dekory z karbonu. Moze on coś wyskrobie. Takie duperele z reguły nie są tanie niestety.- Najnowsze modele :o
Jak by ktoś nie miał pomysłu co kupić pod choinkę - Zbyt uboga mieszanka na biegu jałowym w Audi A4 B8 2.0 TFSI