Treść opublikowana przez griga-st
-
Jakie Końcówki wydechu
Ten skan jest na trzeciej stronie tego wątku. Wydech w 2.0 T (Avant) jest wyjątkowy Co, na co pasuje tez tu już jest
-
Jaki olej w skrzyni DSG
No dobra, NJK to szóstka z (jednak) mokrym sprzęgłem. Fotka ode mnie to mokre sprzęgło. DEV
-
Jakie Końcówki wydechu
Druga strona tematu Nie pamiętam jak to było z ta częścią w B7 1.8T, ale w podobnej sytuacji pokryli koszty całego tłumika.
-
Jaki olej w skrzyni DSG
Ahh, w DQ250 są jednak tez mokre sprzęgła.
-
RS5 8T 4.2 V8 FSI 450PS Daytona Grey
Tak. Tu jest prosta sprawa. Schody są w Tfsi bo tam jeszcze idzie za turbinę drugie wyjście. Nie eliminuje całkowicie problemu nagaru, ale redukuje go bardzo.
-
Jaki olej w skrzyni DSG
NJK to DQ250(02E) czyli jeszcze lamelki na sucho. W DQ500 jest olej w sprzęgle.
-
Polecane opony zimowe
Ta dyskusja jest w gruncie rzeczy o D** marynie Skladniki mieszanki Sa te same w calej Europie. Opony danej Marki produkowane Sa tez gdziekolwiek w Europie. Zalezy tylko od polityki menagerow jaka mieszanka, lepsza czy gorsza akurat w tym modelu i w danym roku zostanie zastosowana.
-
Polecane opony zimowe
Kolega na pewno ma powody żeby tak sądzić. Natomiast ja bardzo chwale sobie te opony. Wprawdzie nie dokładnie te bo to nowy model, ale miałem je w pierwszej B8(w drugiej Dunlopy. Tez OK). Mam tez teraz w T5 jako letnie(evo2) i zimowe. Dają rady w najcięższych warunkach w Polsce(Bieszczady) jak i na długiej trasie(ciche). W Audi miałem 225, w VW mam 255. Jedyny mankament to na letnich gumy jest jak na lekarstwo... Audi daje Hankooka na pierwszy montaż. Produkowane są niby na Węgrzech, ale równie dobrze gdziekolwiek indziej w Europie. Moze jest ktoś kto pracuje w Dębicy to niech się wypowie jak to jest z tymi markami opon dzisiaj
-
Cabrio
Czym zabezpieczyc przed jesienna slota? Meguajersy czy temu podobne dzialaja 2-3 godziny. Nie dluzej...
-
Czyszczenie zaworu EGR i przepustnicy w Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Cytując wieszcza przesyłam oświaty kaganek coby trochę rozjaśnić temathttp://wrzucacz.pl/file/6941446406204/wymontowanie-EGRa-cjcb.pdf http://wrzucacz.pl/file/9651446406204/Chlodnica--EGR-CJCB-zestawiene-montazowe.png Dziekuje dobry czlowieku, Bog ci to wynagrodzi szerokimi drogami i niskim spalaniem . 3 pkt mnie rozwala - Wymontować ścianę grodziową podszybia Choc ma to sens bo tej rurki ze zdjecia A19-11212 nie da sie odkrecic, bo leci z tylu silnika, i przy okazji totalnie zaslania dolna czesc EGR'u Gratulacje dla projektantow OOOO Chyba latwiej byloby wyjac caly silnik... Poradzil sobie kolega, czy nie do przeskoczenia? W CCHA mam to samo ustrojstwo. Tylko u mnie jeszcze ciaśniej jak w B8 Proszę wrzucić jeszcze raz bo powygasały linki.
-
Jakie spalanie ? ile można się spodziewać ?
Takie zużycie obiecują w B9 2.0 190KM z olejem 0W-20 w warunkach laboratoryjnych. Twoje auto wyprzedza wiec generacje.
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Mi mieściły się 102 z Q7 to tym bardziej te się zmieszczą.
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Kolega chyba nie dopił
-
RS5 8T 4.2 V8 FSI 450PS Daytona Grey
.... a po wyczyszczeniu koniecznie: skutecznie minimalizuje interwały czyszczenia w. wymienionego. W FSI/TSI BEZ wtrysków w kolektorze to obowiązek.
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
"W przypadku konieczności wejścia na drogę postępowania sądowego, przewidywane koszty to przede wszystkim stała opłata sądowa, która wynosi 2% od podanej kwotowo wartości Waszego roszczenia oraz koszty procesu, na które będą składać się z dużym prawdopodobieństwem koszty powołania przez sąd biegłych. Na koszty sądowe związane z prowadzeniem sprawy może się też złożyć kaucja zabezpieczana w kasie sądu na wyraźne żądanie strony pozwanej na zabezpieczenie kosztów procesu. Kaucję składa się w gotówce. Kaucja nie może być wyższa niż 20% wartości przedmiotu sporu."
-
Audi a4 b7 RS4/S4 Look !
Pooglądałem sobie zdjęcia na spokojnie i przyznaje się ze trochę pochopnie ostro skrytykowałem. Jest w sumie OK. Poza tyłem który dla mnie jest nadal okropny. Przez niego taka ogólna ocena. Nie piszesz czy masz DPF-a, ale z mocy wnioskuje ze już nie. Po przejechaniu 100km te ogromne kominy i tył auta są okopcone co pogłębia to przygnębiające wrażenie. Widać to już na drugim zdjęciu chociaż robione w cieniu. Oczywiście nie. Sam mam kilka nieoryginalnych fantów(np. granie, zawias, kola). Ostatni ładny ABT to chyba B6. Reszta faktycznie bleeee
-
Audi a4 b7 RS4/S4 Look !
Woow. Powiem tak: gratuluje zaangażowania, włożonej pracy i czasu. A teraz tak: projekt wygląda jakbyś każdego dnia z rana wstał i miał inny pomysł na to auto. Jasne ze "tobie ma się podobać", ale są pewne kanony których należy się trzymać.
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Nie tylko szpary. Bez hamulców tez! Ale takie są przepisy/reguły tych testów. Oszustwem jest informacja ze auto spala tyle a tyle w "mieście", "cyklu mieszanym" i "na trasie". Natomiast samo badanie NEDC jest bardzo pomocne bo można porównać sobie zużycia rożnych aut. Procedury są takie same dla wszystkich. Firmy działają w obrębie prawa. Tutaj są (niestety) kryte. Winni są przekupni upss.. "podatni na lobbing" politycy których sobie wybraliśmy i ustanowili takie a nie inne prawo pozwalające na takie myki...:/
-
Jaki olej w skrzyni DSG
Kod skrzyni to prawdopodobnie MSE. Te oleje robią chyba wyłącznie dla VW dlatego żaden zamiennik na rynku nie odpowiada parametrom oryginalnego. Tak to wygląda z wszystkimi automatami od VW. Wymieniamy oczywiście u kogoś kto się zna a nie u kogoś komu się wydaje ze się zna Kiedyś u Króla/Knapika było kilku zdolnych. Teraz nie wiem. Musisz sie @wrclaguny zapytać.
-
Audi Magazin
Chciał je Appel. Gdzieś czytałem co w nich takiego specjalnego, ale zapomniałem Jedno jest pewne: te trzy banki ktoś będzie musiał zapłacić. Jak ma się do tego strategiczne partnerstwo Audi i Google? Audi Magazin 4/16 - Temat przewodni to paliwa/ napędy alternatywne. Jest A5 G-tron na gaz, koncept H-tron na wodór, i Q7 E-tron z 3,0tdi + ładowanie z gniazdka. - Libery i Boateng z FC Bayern jeżdżą A4 po NY z nowa appka od Audi (Audi Summer Tour `16). - Formula elektryczna. - Samojeżdżące samochody. RS7 concept(Audi Piloted Driving) jezdzi po Silicon Valley.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Nie jest dobrze, jest bardzo dobrze! Dziewięć lat temu tak właśnie wyobrażałem sobie moje B7 w LZ5F... Bardzo fajnie ci to panie wygląda
-
RS5 8T 4.2 V8 FSI 450PS Daytona Grey
Osiem cylindrów Nie do kupienia już w tej klasie.. Ten Golfik ma silnik jeszcze na pasku rozrządu?
-
Prins DLM 2.0 do 1.8 TFSI
No właśnie... Podejrzewam ze musi wypalić cala benzynę z rail`a. Ale przecież aż tyle jej tam nie ma. Chyba ze nie zrozumieliśmy kolegi. Moze chodzi o to ze proces przełączania sam w sobie tak długo trwa?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
O, i to są konkretne informacje. Nie jakieś sraniewbanie o niewymianie Ssać pany bo znając życie jutro już nie będzie
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
Bardziej jak te banały(zresztą bardzo szkodliwe dla pierwszej generacji) przydały by się skany z ELSA z numerami narzędzi i sposobie wymiany łańcucha.