Treść opublikowana przez griga-st
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI bierze olej
@olinek honuje(gładzi) się cylindry. Zostawał pewnie olej na nich bo były(są) za szorstkie(albo za gładkie). Nie ma potrzeby honowania otworów na walki wyrównoważające. Zauważ ze w podanej przez ciebie tabelce są wyszczególnione zmiany w zależności jak zabudowane są silniki. Inna pompa jest w autach z poprzecznie zabudowanym motorem(np.A3). A4 ma silnik wzdłużnie zamontowany. Czyli w nim tylko zmniejszyli średnicę podpory walu. Tak przynajmniej mi się wydaje:wink:
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Wg. mnie najładniejsze koło na rynku. Lewa tarcza na prawej stronie chyba jest?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI bierze olej
+1 Mi 1.8T(BFB) ani grama nie brało. Teraz jeżdżę Smartem i stan oleju od zmiany do zmiany się nie zmienia, a jest 105KM z 0,7L. EA888 1,8 i 2.0 to dokładnie te same silniki. Ale tłoki i pierścienie maja inny numer.
-
[B8 CAGA] Srebrna B8 !!!
Fajny wypasik:jerk: Ale dlaczego nie w automacie? Chatka tez zadbana:jerk: O co chodzi z ta "młodą para"? Wiele osób to pokazuje. To teraz lans taki?
-
B8 TrOOOOp
Z 10barami to"chlit reklamowy":decayed: Tyle jest w sprayu. Tematy daleko nie były schowane:wink: tu ze zdjęciami od @johnny: http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/parownik-klimy-290981/ a tu jak robią w ASO: http://a4-klub.pl/klimatyzacja-98/serwisowac-klime-317633/
-
Austria - Wiedeń
Pany, dajcie namiary na jakąś w miare dobra, i niedroga knajpkę przy A21/S1/A4 gdzie można się zatrzymać coś zjeść i napić się kawki. Kogoś się pytałem już, ale zapomniałem:doh:
-
B8 TrOOOOp
Mi od prawie trzech lat brakuje multi...i dobrego grania:facepalm: Ten Audi Sound System to jakieś nieporozumienie:thumbdown: ---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:04 ---------- @pocas, odgrzybianie daje tylko krótkotrwały efekt. Trzeba parownik przepłukać IPA. Jest na "Klimatyzacji" opis jak to zrobić. Moze masz zatkane jakieś odpływy wody, i dostaje się ona do kanału nawiewowego? Sprawdzałeś czy masz drożny odpływ z klimy, albo czy dywaniki nie są mokre?
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
U mnie gdzieś na początku jest numer i zdjęcie:wink:
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
@A47, mógłbyś proszę operować jakaś cywilizowana jednostka miary odległości żeby nie mnożyć ciągle przez 1,609? Kup sobie bagnet, i życie stanie się prostsze. Zmianą oleju nie uszczelnisz silnika, no way!
-
[all b8] s4 2013
Fiu,fiu:slina: Wygląda na pełne jajo:jerk:, ale formalne zapytanie: będzie coś dłubane, czy tylko pokazujesz?
-
B8 TrOOOOp
Sam sobie zrób rozpiskę Audi - A4Q - 2012 - The front axle, transfer case, steering Teile Katalog (Pats Catalog)
-
[B8 CAGA] My First A4 :D
Listwy s-line, chromiki na halogeny sam kleiłeś? Lustra ori S, czy oklejone/malowane? bezawaryjności:wink:
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Ciepło z R8 czułem z odległości 50m(serio). No problem, weź tylko butelkę WD40 bo z miejsca nie ruszy:kox: ---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 20:59 ---------- @ andyl, no nie ładnie, nie ładnie ze strony PARCHa. Ciekawy jestem czy na Benelux robią lepiej konserwowane ze względu na morska bryzę?
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Spox, mam jeszcze dobry rok gwarancji. Będzie nowa klapa. Rdzewieje od stania w garażu. Moze azot podłączyć żeby osuszyło mikroklimat?
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Dlaczego "pierdoło"?
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Cwanie:evil: Kiedyś miałem o 25 w zabudowanym za dużo, i groziło mi zabranie prawka. Podałem adres kumpla ze Stanów i dali sobie spokój. Ten system w PL by zbankrutował W sierpniu minie cztery latka mojej babci. Wczoraj naprawiałem tablice i już jest: piękny, wykwitnięty PARCH na tylnej klapie:facepalm:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Brysio, co ty za gazety czytasz? Tak bardziej poważnie: Bild to najlepiej poinformowana gazeta jeżeli chodzi o piłkę kopana i auta. :naughty:Z tym tysiącem sztuk walą w bambuko jak z walkami w 2.0tdi:facepalm:
-
[ALL B8] Audi a4 B8 2.7 tdi Tiptronic
No, to masz szczęście:grin:
-
[ALL B8] Audi a4 B8 2.7 tdi Tiptronic
Świetny silnik, ładna skorka, dekory blee:decayed: O multi piszą przeważnie ci co jej nie mieli, albo maja złe doświadczenia z czasów B6.
-
A4 B8 1.8 TFSI czrna z brązową skórką
Że w A4 siedzi kiepskie audio to tutaj nikogo nie musisz przekonywać Motor:"będzie pan zadowolony"(pod warunkiem ze wymieni łańcuch) A gdzie fotki?
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Hej @wojtsen, chyba nie myślisz ze wszyscy się będą brandzlować bezwarunkowo nad twoim świetnym skądinąd projektem? Lubie oglądać twój watek i mam nadzieje ze nie uciekniesz obrażony jak dziecko z piaskownicy.
-
[All B8] A4 AirRide by wojtsen
Boooombastic:jerk: nawet z tym pługiem na przodzie
-
[A6 ASB] AUDI A6 C6 3,0 Q 315PS - TEMAT UWAŻAM za zamknięty AUTO spalone !!
Właśnie przeczytałem...Marek Galiński nie żyje....jeden z moich idoli z przed lat:hi: Tragedia... Z tym spaleniem auta nie jesteś jedyny. Udzielam się czasami w OSP i widziałem kilka spalonych A4/A6.
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
Który łańcuch założyłeś? Szkoda ze księgowi spier... ten świetny skądinąd silnik taką głupotą za parę groszy:facepalm:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Wystarczy jak na obwodnicy pojedziesz w deszczowy dzień