Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Kilka zdjęć instalacji LpDi w silniku 1.4 tfsi(A3): http://img218.imageshack.us/g/12052010315.jpg/ _______________________________________________________________ Poszperałem trochę w necie na temat instalki od Vialle: 25. März 2011 um 11:30:14 Uhr Zitat: Herzlichen Dank für Ihre Nachfrage. Momentan haben wir noch keine Anlage für den 2.0 Liter TFsi Motoren van VW. Wir sind beschäftigt mit der Entwicklung Momentan. Wann wir es in Deutschland liefern können? Ich hoffe dass wir die Anlage im Sommer fertig haben. Es ist aber eine neue 2.0Liter. Mit freundlichen Grüßen, Astrid Mutsaers Account Manager Deutschland To jest odpowiedz na zapytanie o instalke do silników tfsi. W odpowiedzi chodzi m/w. ze instalacje Lpdi będą rozwijane TYLKO do NOWEGO rzędu silników tfsi(a wiec od EA888 montowanych w A4 B8). Bedzie (jest-patrz:data maila) dostępną od lata 2011. Jest problem jeszcze z aktualizacja software: po firmware VAG musi pójść aktualizacja sterownika instalacji. Sterownik Lpdi współpracuje ścisłe z ECU silnika. Cena w Holandii/Niemczech:2900-3500 eurasów.... Tyle w temacie Vialle.
  2. Jest sporo o tym na forum, Temat przewija się, i będzie o tym coraz więcej bo: 1. nie ma odwrotu od bezpośredniego wtrysku, 2.Auta z FSI to pomału stare padaczki, 3.benzyna jest droga, i będzie(nie łudźmy się) spooro droższa
  3. Dziwne z tymi rolkami, nie spotkałem się z tym żeby zostawiali stare.... .
  4. Nie wiem z czego to wynika, ale Polacy maja tendencje do wiary w cuda
  5. Agip jest super.
  6. Ja stawiał bym raczej na obrobiony "ołówek" . Boseron daj znać co się wysrało.
  7. Przemek , jakieś dwa lata temu tez prosiłem na forum o wytłumaczenie fenomenu przybywania oleju. Odpisano mi ze przez DPF a dokładniej dotrysk paliwa. Podawałem przykłady mw.takie jak ty, no i... koledzy zrugali mnie trochę ze nie kapuje . Auto było jeżdżone sporo po miejscu, wiec "przybywało" oleju na potęgę(jw.). Po usunięciu DPF oleju zaczęło ubywać, co wydaje mi się przy silniku o sporym przebiegu(pn.160tys)to normalne. Czary? No właśnie?
  8. :polew: Oleje to najpopularniejszy temat na forum :polew: Ja leje agipa, olej jak olej, spełnia normy,jest stosunkowo tani,co więcej trzeba?(3auta x120tys.) Longerooo napisal ze do motocykli, to chyba dobrze te silniki kręcą do 20 tys obrotów?
  9. Nagminne błędy w polskich warsztatach. :gwizdanie: Kłuje ten dynamometr,czy co?
  10. Choroba wieku dziecięcego ;( . Za którą zapłacili użytkownicy. BPW+DPF to stare kapcie już, w CR wygląda to lepiej Mi po usunięciu PDF ubywało ok.0.7L co 10kkm (przed usunięciem przybywało ok 1L). Właśnie dzieciak policzył ze to w sumie 1,7L różnicy(spalalo+dolewalo)
  11. Szczęściarze, ja za samego swapa 1200€(po znajomości) w rajchu zapłaciłem
  12. Vakuum Nie łapie może gdzieś powietrza(nieszczelność przewodów,filtra,zacisków)?
  13. Ja mogę tyko powiedzieć, ze w druga stronę(Instalacja z PL, auto z DE) nie ma większych problemów. Należy tylko zakładać instalacje z Euro-atestami(ISO, TÜV, itp) i w dobrym zakładzie. Na niemieckich stacjach stosuje się zwykle adaptery wkręcane(holenderskie bodajże jeżeli się nie mylę). Ale jak masz końcówkę do tankowania gazu kolo wlewu benzyny, to i w PL musisz stosować adapter Myślę ze i w PL nie będziesz miał problemów jeżeli dokumentacja będzie kompletna
  14. http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,48724,11111400,Bezdomny_pomogl_wyprac_mafii_paliwowej_22_mln_zl.html Sprzedali ok.osiem mln. litrów paliwa(mw.sto trzydzieści trzy tysiące tankowań do pełna A4 ) razy kilka takich afer i już wiadomo co można zalać na stacji.
  15. Od gorącego rozrusznika parafina się rozpuściła. :polew: PS.Miszka-gdzieś ty się chłopie Polskiego uczył...kurna?
  16. "Zawór do/w Pompo-wtryskiwacza cylinder 1-N240 błąd w obwodzie elektrycznym" Interpretacja tego błędu muszą się mądrzejsi koledzy zająć __________________________ Dużo masz nabiegane? Opałówkę smakował motor?
  17. Zadzwonić po assistance i po problemie :gwizdanie:
  18. Dokładnie tak. Średnio dwa razy do roku jadę odwiedzić rodziców, do PL. Od Lindau nad Jeziorem Bodeńskim, do końca A4 w okolicach Bochni jeździłem z prędkościami bliskimi Vmax. Do zeszłego roku(od czterech lat) nic się nie stało z tłokami czy głowica(BPW+Multi+Chip20KM).
  19. Skąd ta pewność? Jak wyglada to"przegonienie"?
  20. 1.Sprawdzić wszystkie polasczenia układu chłodniczego,na nagrzanym silniku przewody obiegu chłodniczego powinny być twarde. 2.Przybywanie oleju jest typowym zjawiskiem w silnikach z DPF-em w b7. Usuniecie w/w rozwiązuje problem. O ile mi wiadomo nie ma alternatywy do tego rozwiązania. Kolego suwalek, twój mechanik zalał ci na99% prawidłowo ilość oleju.
  21. griga-st odpowiedział(a) na saint4 temat w 2.0TDI
    Jest tego bardzo wiele na forum+podwieszony temat
  22. Ważył może ktoś wałki? Wczoraj robiłem porządki w garażu, i tak na„oko" to ze 20-25 kilogramów ważą . Wygląda na to, że wałki nie muszą sie wcale obracać bo samą masą kompensują drgania. :polew: Ja mam 15 kkm nalatane po swapie, w tym ostatnia trasa 3 tys. I wszystko OK.
  23. Zębatkę(lancuch) jest prosciej sciagnac jak kolo zebate?
  24. Sorry za OT, ale mi się dyskusja kolegów bardzo podoba . Tylko konstruktywna burza mózgów owocuje nowymi pomysłami/wynalazkami . Sam jeżdżę na kombinacji kolegi Jaro już kilka tys. km. Relatywnie tanio i prosto. Mialem trochę szczęścia w nieszczęściu, bo napęd był łańcuchowy. Koledzy z napędem zębatkowym maja trochę trudniej. Pytanie dlaczego właśnie w 2.0tdi ten napęd pompy tak się często pier***psuje(psuł)? Życze owocnych obrad

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.