Treść opublikowana przez edraven
-
B8 TrOOOOp
Rozumiem że ten adapter jest używany do montazu bixa ale z właściwym MCE? Pytam bo gdzies mi się obiło o uszy że są adaptery do bixa z dowolnym MCE. Poprawcie mnie jeśli sie mylę.
-
Większe turbo, mniejsze ciśnienie?
Zmieniła Ci się po wymianie charakterystyka samochodu? Podejrzewam że nie specjalnie (może później wstaje), ale wymieniałeś turbo żeby zrobic moc więc większe turbo trzeba w programie uwzględnić. Tuner będzie tak pisał program żeby uzyskać przyrost wykorzystując potencjał suszarki.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Czarny mat też zlewa się bo opona najczęściej tez matowa
-
Większe turbo, mniejsze ciśnienie?
Bo dla ECU ważniejsze jest ile powietrza jest dostarczane do kolektora ( jego gęstość, temperatura) a nie jakie jest ciśnienie doładowania.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
no tak, dalej zaoczny licencjat z socjologii pozostaje tym samym gównem co na dziennych
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Niestety studia zaoczne służą tylko zrobieniu papierów.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
inzynierskie, 6 albo 7 semestrów. To na prawde nie jest nie do ogarnięcia zwłaszcza jak masz podstawy informatyki. Typ odemnie z roboty pracujący jako technik przeszedł do Sabre jako technik ds testów za kasę lepszą niż zarabiam jako inzynier mechanik.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Kurde, jednak felga w głębokiej czerni nie widzi mi się, myslałem że się przekonam, ale jednak nie. Zlewa sie oponą i optycznie ją zmniejsza. ja widziałbym grafit tutaj.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To zrób studia, wystarczy inzynierskie zaocznie a pracy w Krakowie będziesz miał dużo, mówie serio! Jest duże ciśnienie na informatyków nawet bez doświadczenia, byle poziom kumacji był odpowiedni.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
No to bierz, polecam mnie nie stac na takie auto, nawet jesli to okazja a tak przy okazji, nie szuka ktos pracownika na weekendy? A co umiesz?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.wykop.pl/link/3136355/jak-ukrasc-bmw-x6/ Podobnie to wygląda w Audi:/- Pomocy ! Auto kopci
Napisz do Gibonsa, też ma kable ale znacznie taniej.- B8 TrOOOOp
chromy na pokrętłach- Pomocy ! Auto kopci
Sorry, chłopie nie kompromituj się. Używam kabla kupionego za 180 PLN 2 lata temu i przerobił już tyle roboty, że mi wstyd że jeszcze sobie oryginała nie kupiłem i nawet nie jęknął nigdy, a kodowałem nim samochody MY2016. Wiem wiem, warto dołożyć 200PLN dla zasady żeby sumienie uspokoić że nie kupiłem najtańszego chińczyka tylko najdroższego ...chińczyka.- Pomocy ! Auto kopci
http://olx.pl/oferta/vcds-12-12-pl-eng-fullvw-audi-seat-skoda-szybka-wysylka-CID5-IDfd0Nj.html#9861ae28d4;promoted ups... zajęło mi to dokładnie 9 sekund- Pomocy ! Auto kopci
uwierz mi kolego że kablem za 30zł szkoda sobie głowe zawracać chociażby dlatego że cieżko o dobry soft do VAG COMa, a VCDS lite to możesz sobie co najwyżej błędy skasować. VCDS 12.12 za 150PLN kupisz bez problemu. W Polo 2011r dalej nie poradzisz sobie z kilkoma modułami pomimo tego że silnik po KKL idzie. w B8 praktycznie cała diagnoza pop CANie idzie.- Pomocy ! Auto kopci
Ale jak już się kupuje kabel to mozna odżałować 100PLN więcej i kupić coś bardziej przyszłościowego żeby jeszcze może RNSa, klime i pare innych bajerów zdiagnozował, nie mówić o tym że w bliźniaczej B7 już nic nie zrobisz tym kablem.- [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Coś ty Dante za napleta naciągnął na tą gałe ? Za bardzo odstaje ta skóra :/- Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Bardzo mało jest modów które robi się tylko w zielonym, bez VCDSa.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak ktos zainteresowany to montuje takie zabezpieczenia, każde jest inne od poprzedniego.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie, na kradzieże audi tylko montowac obejście OBD. Facet włazi do auta, montuje w OBD dekoder, spreparowany kluczyk wsadza, i po 20 sekundach ma rozjebane auto na wszystkie strony. Odpala i jedzie jak swoim. Tylko odcięcie OBD daje szanse bo odcinasz ich od CANów . Na GPS mają zagłuszacze i dlatego po 20sek urywa sie sygnał, inna sprawa że w garazu podziemnym GPS nie będzie działał.- [CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
czarne lustro, czyli jest plan na czarny sufit Ale najpierw montuj zabezpieczenie kradziezowe jak nie masz bo ładne sztuki kleją się do łap pewnej grupie ludzi! :/- Twardy pedał po 3 wciśnięciu
Może byc układ od sprawdzenia bo wygląda troche jakby był zapowietrzony. Zaciski do sprawdzenia, może nie odbijać.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Napisz pw do mnie może coś podziałamy. - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!