Treść opublikowana przez edraven
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
po odłączeniu aku rozprogramowały Ci się szyby, poszukaj gdzieś jak się programuje opuszczanie szyb. Zdaje się że na maksa w dół i na maksa w górę, albo coś podobnego
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Gibons nie świruj z autami grupy C bo będziesz zawiedziony...że głośne, że komfort nie ten, że wypas nie ten takie to objawy starości
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Najlepsze jest to że bardzo często 20" można kupić sporo taniej niż np 18" albo 19" magia podaży i popytu;) Trzeba być mocno zdesperowanym żeby wyłożyć 7k na komplet 20" gdzie na allegro jest masa ciekawych do 4k PLN. Za 2,5k pln to nie ma co się zastanawiać tylko brać!! Chociaż mi nie do końca się podobają, ale może na aucie będzie inaczej siedzieć.
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
moje propozycje ceny niektórych zaporowe ale oryginały. Warto szukać 20" po wzorach z A8 bo ceny moim zdaniem lepsze http://allegro.pl/audi-a8-4h0-a7-s8-oryginal-felgi-20-i5094043596.html http://allegro.pl/oryginalne-felgi-audi-q5-a5-rs6-rs5-a7-a8-20-i5103729196.html http://allegro.pl/oryginalne-felgi-audi-rsq5-sq5-a5-rs5-a7-a8-a6-20-i5103918770.html http://allegro.pl/felgi-audi-a8-4h0-a7-4g8-20-oryginalne-i5172477064.html mój faworyt
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Ale chłopak pyta o markę opon;)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
oj to nie wiedziałem że to już....... ehhhhh szkoda Jakbyś wiedział że to już to byś mu mniej dzisiaj cisnął ?
-
AUDI A4 2.7 td S4 FL BIAŁAS
Widziałem wózek w drodze do Koszalina i z Koszalina bodajże w Bladowie . Kozacka fura! Z daleka widac że forumowy wózek Noga po hamulcu szybki rzut okiem na ramki i wszystko już jasne Ładna gleba, kominy i kolor. Reszty nie zdążyłem obczaić ale widzę teraz po zdjęciach że jest tłusciutko;) Graty zakupu!
-
[ALL] Spoty w Koszalinie?
a mnie juz nie ma, będę w wakacje nastepnym razem także może do zobaczenia.
-
B8 TrOOOOp
- B8 TrOOOOp
Po przełączeniu lampki na "0" gasnie. Czujnik miałem podpiety przedtem tak samo tylko na sztukę wiec nic nie zrobiłem inaczej niż było. Czujnik bledow nie daje. Musze to rozgrzebac znowu- B8 TrOOOOp
Tez o tym pomyślałem ale jak bezpiecznik od złącza moze mieć nic wspólnego z lampka ? poprawialem instalacje od czujnika zmierzchu no i ten problem z obd.- B8 TrOOOOp
Od ciebie zawsze cos pożytecznego można się dowiedzieć Jak się pokapowalem miałem wszystko poskręcane i dumę w sercu- B8 TrOOOOp
Bawilem się dziś bezpiecznikami podpinajac nowe diwajsy , problem z tym ze przy okazji cos z lampka podsufitki zmaściłem i święci non stop w trakcie jazdy tak jakby drzwi były otwarte a nie są dodatkowo nie działa sciemnianie tej lampki przy otwieraniu i zamykaniu. Macie jakieś pomysły ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A może piszczy...bida:D A tak serio jak nie lozysko to może skrzynia być:/- [ALL] Spoty w Koszalinie?
Jestem, pasuje. Godzina do ustalenia. Może być nawet późna;) Panowie i panie dopisywac się do listy;)- B8 TrOOOOp
wchodzisz przyciskiem Setup i tam szukasz w opcjach. Bo pewnie nie masz ustawionego automatycznego radiem sterowanego- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
W 3G nie ma z tym dużego problemy, nie wiem jak z 3g+ bo jeszcze się nie spotkałem a Boserona ojciec ma chyba 3G+ z tego co kojarzę. Ja mapy do 3GH też chętnie z kimś ogarnę- [ALL] Spoty w Koszalinie?
Ja jestem w ZK na parę dni, ale gdyby ktoś coś to chętnie się wybiorę chociażby na mini spota;) Panowie organizować się!! Takie duże miasto a cięzko ekipę zbić do kupy. Ja się dostosuje.- B8 TrOOOOp
Ogólnie jest dobrze! BMW wysoko postawiło poprzeczkę więc Audi musiało się spiąć. Ciekawe jakie fotele będą Tylko czemu ekran mmi taki...mały Pewnie będzie kilka wersji, z analogowymi zegarami, małym i dużym wyświetlaczem i cyfrowymi zegarami.- B8 TrOOOOp
najprościej odkręcić popielniczke a później panel. a do popielniczki chyba wcześniej trzeba zdjąć panel od MMI...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Miodziu gratulacje ! Nie opędzisz się teraz od dziewczyn- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Resovia Rzeszów !!!!!!- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
235 absolutne minimum, lepiej 245 z mniejszych- B8 TrOOOOp
a jakie masz dzienne? Zwykłe czy ledy cree? Ja mam ledy Cree i są prawie identycznej barwy. mam zwykłe h11 halogenowe. Jeżeli tylko Twoje Hyper mają jakiś niebieskawy odcień to intense nie mają go wcale. ale moze bedą pasować do h11 ledowych - B8 TrOOOOp