Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. po odłączeniu aku rozprogramowały Ci się szyby, poszukaj gdzieś jak się programuje opuszczanie szyb. Zdaje się że na maksa w dół i na maksa w górę, albo coś podobnego
  2. Gibons nie świruj z autami grupy C bo będziesz zawiedziony...że głośne, że komfort nie ten, że wypas nie ten takie to objawy starości
  3. Najlepsze jest to że bardzo często 20" można kupić sporo taniej niż np 18" albo 19" magia podaży i popytu;) Trzeba być mocno zdesperowanym żeby wyłożyć 7k na komplet 20" gdzie na allegro jest masa ciekawych do 4k PLN. Za 2,5k pln to nie ma co się zastanawiać tylko brać!! Chociaż mi nie do końca się podobają, ale może na aucie będzie inaczej siedzieć.
  4. moje propozycje ceny niektórych zaporowe ale oryginały. Warto szukać 20" po wzorach z A8 bo ceny moim zdaniem lepsze http://allegro.pl/audi-a8-4h0-a7-s8-oryginal-felgi-20-i5094043596.html http://allegro.pl/oryginalne-felgi-audi-q5-a5-rs6-rs5-a7-a8-20-i5103729196.html http://allegro.pl/oryginalne-felgi-audi-rsq5-sq5-a5-rs5-a7-a8-a6-20-i5103918770.html http://allegro.pl/felgi-audi-a8-4h0-a7-4g8-20-oryginalne-i5172477064.html mój faworyt
  5. oj to nie wiedziałem że to już....... ehhhhh szkoda Jakbyś wiedział że to już to byś mu mniej dzisiaj cisnął ?
  6. Widziałem wózek w drodze do Koszalina i z Koszalina bodajże w Bladowie . Kozacka fura! Z daleka widac że forumowy wózek Noga po hamulcu szybki rzut okiem na ramki i wszystko już jasne Ładna gleba, kominy i kolor. Reszty nie zdążyłem obczaić ale widzę teraz po zdjęciach że jest tłusciutko;) Graty zakupu!
  7. a mnie juz nie ma, będę w wakacje nastepnym razem także może do zobaczenia.
  8. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
  9. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Po przełączeniu lampki na "0" gasnie. Czujnik miałem podpiety przedtem tak samo tylko na sztukę wiec nic nie zrobiłem inaczej niż było. Czujnik bledow nie daje. Musze to rozgrzebac znowu
  10. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tez o tym pomyślałem ale jak bezpiecznik od złącza moze mieć nic wspólnego z lampka ? poprawialem instalacje od czujnika zmierzchu no i ten problem z obd.
  11. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Od ciebie zawsze cos pożytecznego można się dowiedzieć Jak się pokapowalem miałem wszystko poskręcane i dumę w sercu
  12. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Bawilem się dziś bezpiecznikami podpinajac nowe diwajsy , problem z tym ze przy okazji cos z lampka podsufitki zmaściłem i święci non stop w trakcie jazdy tak jakby drzwi były otwarte a nie są dodatkowo nie działa sciemnianie tej lampki przy otwieraniu i zamykaniu. Macie jakieś pomysły ?
  13. A może piszczy...bida:D A tak serio jak nie lozysko to może skrzynia być:/
  14. Jestem, pasuje. Godzina do ustalenia. Może być nawet późna;) Panowie i panie dopisywac się do listy;)
  15. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    wchodzisz przyciskiem Setup i tam szukasz w opcjach. Bo pewnie nie masz ustawionego automatycznego radiem sterowanego
  16. W 3G nie ma z tym dużego problemy, nie wiem jak z 3g+ bo jeszcze się nie spotkałem a Boserona ojciec ma chyba 3G+ z tego co kojarzę. Ja mapy do 3GH też chętnie z kimś ogarnę
  17. Ja jestem w ZK na parę dni, ale gdyby ktoś coś to chętnie się wybiorę chociażby na mini spota;) Panowie organizować się!! Takie duże miasto a cięzko ekipę zbić do kupy. Ja się dostosuje.
  18. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ogólnie jest dobrze! BMW wysoko postawiło poprzeczkę więc Audi musiało się spiąć. Ciekawe jakie fotele będą Tylko czemu ekran mmi taki...mały Pewnie będzie kilka wersji, z analogowymi zegarami, małym i dużym wyświetlaczem i cyfrowymi zegarami.
  19. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    najprościej odkręcić popielniczke a później panel. a do popielniczki chyba wcześniej trzeba zdjąć panel od MMI...
  20. Miodziu gratulacje ! Nie opędzisz się teraz od dziewczyn
  21. Resovia Rzeszów !!!!!!
  22. 235 absolutne minimum, lepiej 245 z mniejszych
  23. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a jakie masz dzienne? Zwykłe czy ledy cree? Ja mam ledy Cree i są prawie identycznej barwy. mam zwykłe h11 halogenowe. Jeżeli tylko Twoje Hyper mają jakiś niebieskawy odcień to intense nie mają go wcale. ale moze bedą pasować do h11 ledowych

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.