Treść opublikowana przez edraven
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
a ktoregos dnia w dziale Sprzedam pojawi sie czarne B8 avant lift quattro Brembo bo pod domem stanie gołe B9
-
B8 TrOOOOp
kolego, mylisz pewne rzeczy. Końcem 2007 wprowadzono w 2.0TDI zasilanie CR, a w 2009 w tym samym silniku poprawiono słynny imbusik od pompy oleju. Silnik 2.0 TDI PD od 2.0 TDI CR rózni sie znacznie, 2.0 PD było poprzednikiem 2.0CR. Silnik 2.0 TDI CAGB to zmodyfikowane CAGA z innym systemem wypalania DPFa. Niby bardziej EKO, na jakies tam kraje.
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
nie będzie za gruby. sygnał to sygnał. Ten rodzaj urządzenia nie jest wrazliwy na oporności itp.
-
B8 TrOOOOp
Można, ja lubię czasem pojeździć spokojnie żeby porozkoszowac się ciszą w aucie;)
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Albo przyjmie i zapamieta kodowanie albo nie przyjmie. Nie zepsujesz nic, jeśli nie zaczniesz kodować na ślepo. Poza tym przed kodowanie zapisz sobie pierwotne kodowanie i nawet jak coś przypadkiem spieprzysz to wpisujesz stare kodowanie i po temacie
-
B8 TrOOOOp
ja mam dokładnie takie same spostrzeżenia. One chyba tak mają, delikatna jazda nie sprzyja grzaniu w chłodne dni.
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Spróbuj wykodować to ze sterownika, bo parę osób pisało na forum że nawet z TDI udało im się wyłączyć SS, chociaż większość poległa. Kodowanie takie samo jak w TSI.
-
B8 TrOOOOp
A przed wymiana grzal się szybciej?zawsze jest ryzyko ze wymieniles dobry na zły. Bo to juz rzeczywiście jest za długi dystans żeby nie był zagrzany. Możesz mieć walnięty czujnik temperatury. Najlepiej by było sprawdzić oba termostaty w gotującej się wodzie czy w trakcie nagrzewania którys wcześniej lub później od drugiego zaczyna się otwierać. Wiedziałbyś wtedy przynajmniej że jeden termostat od drugiego jest inny. A najlepiej gdybyś miał możlwość zmierzenia temperatury otwarcia jednego i drugiego żeby porównać do fabrycznej temperatury na obudowie.
-
[B8 CAGA] Czarna B8 Skraba
koło ładne, od czego to masz? nie myślałeś o 18" Kiedyś pisałeś że miastem mało jeździsz więc tragedii by nie było z wygodą
-
B8 TrOOOOp
A w cieplejsze dni grzeje się szybciej? 2.0TDI w B8 grzeje się wolno w zimne dni i nawet 10 km to za mało żeby się zagrzał jeżeli jedziesz spokojnie. U mnie jest tak jak piszesz jadę z pracy 11km przy 3-4 st na zew, i auto się nie dogrzeje, jadę do pracy z garażu gdzie jest pewnie z 12 st i już spokojnie łapie temperaturę po 7km. Zaskakujące jest taka różnica w temperaturze potrafi zrobić różnicę
-
Korozja błotników w Audi A4 B8
Panowie, jest temat. Miałem w ASO robiony błotnik bo poprzedni właściciel w DE miał stłuczkę. Błotnik teraz od wewnątrz zaczyna brać ruda. Czy można jeszcze próbować reklamować w ASO w PL taką usługę w ramach reklamacji na perforacje? Osobiście wątpię, ale może macie inne doświadczenia.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
tak, sterownik w drzwiach każdy obsłuży klamki i oświetlenie w boczkach. Trzeba podpiąć i zakodować. A najlepiej zmienić fotele na kubły z boczkami z oświetleniem skoro już się klamki dokłada;)
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
chyba ich poniosło z tą ceną, końcówka pewnie do zbicia będzie
-
B8 TrOOOOp
Panowie, powiecie cos? Hmmm
-
B8 TrOOOOp
Panowie, możliwe jest żeby poziom oleju na MMI sprawdzany w trakcie jazdy i na postoju zmieniał się z 3/4 stanu do MAX przy sprawnym czujniku i DPFie OK ? Jadąc dalej zostaje na MAX, ale na zimnym dalej wskazuje 3/4 stanu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Mgr inż. od czego że tak zapytam?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
graty!! Jakim tytułem możesz się pochwalić?
-
B8 TrOOOOp
i A5 ale nie A7 i A8 jak pisałeś wcześniej A do tego rozstawy otworów dochodzą.
-
B8 TrOOOOp
tak, z tego co kojarzę to 66.6 ma B8 i Q5.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ile $ ?
-
B8 TrOOOOp
jest ciekawe kto pierwszy repliki tych felg zrobi, bo kto kupi to już wiadomo...MIRON
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
popraw, zobaczymy czy umiesz.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Miodku ty to masz wybiórczą pamięć, o fotelach to mówiłem od samego początku bo specjalnie szukałem auta z normalnymi fotelami, a maty wyszły niejako w praniu Jak już chcesz się przyp..lic to lepiej to możesz wypomnieć mi czujnik deszczu Który swoją drogą nie działa i myślałem że się na spocie pojawisz i coś mi podpowiesz Wyjdź z siebie i stań obok i przeczytaj co piszesz, tu chodzi o szacunek do ludzi którzy czytają co piszesz. Chcesz żeby ktoś pomógł w problemie to nie olewaj go słowotokiem z jedną kropką na końcu posta.
-
B8 TrOOOOp
Nie trzeba, jak zmienisz komplet dwumas ze sprzęgłem to nie ma różnicy. Luka mozesz na Sachsa wymienić i odwrotnie chociaż Luka odradzam.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie chodzi o szyderę, tym masz w d*pie interpunkcję to inni też będą mieć w d*pie odpowiadanie na Twoj post bo Tobie nie chce się wykazać minimum wysiłku żeby ułatwić komuś przeczytanie tych kilkunastu zdań.