Treść opublikowana przez edraven
-
B8 TrOOOOp
najwyżej jak będziesz sprzedawał auto to zrobisz foty fotelom tylko od strony kierowcy a tak serio to brakuje jeszcze chyba klawiszy od lędźwi bo też są w chromie zdaje się :/ no i cena też z kosmosu. za tyle chętnie opyliłbym swój cały fotel Sprawdź w ASO bo może akurat będa mieli lepszą cenę
-
B8 TrOOOOp
jak masz przyciski to nie ma problemu, zdejmujesz osłony boczną fotela i dawaj. przyciski gabarytowo są takie same. tylko znajdź przyciski
-
B8 TrOOOOp
tak, dokładnie to. Proponuje przerzucić to do działu "zrób to sam " Dzięki
-
B8 TrOOOOp
Panocki, kojarzycie gdzie był temat który zakładał darcy z wygłuszaniem boczków w B8? szukam z pół h i ch..a znaleźć nie mogę
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo masz już te silikony do Nexusa 5?
-
Instalacja dodatkowych głośnikow wysokotonowych BANG&OLUFSEN oraz blend w Audi A4 B8
i rzeczywiście gra ładniej? jeszcze zostanie zakup mat wygłuszających i GO! dzięki za pomoc.
-
Instalacja dodatkowych głośnikow wysokotonowych BANG&OLUFSEN oraz blend w Audi A4 B8
Dobrze rozumiem ze trzeba wlutowac się w kable wchodzące w głośnik z jednej strony a z drugiej wpiac w gwizdek? W oryginale tez tak jest?
-
Instalacja dodatkowych głośnikow wysokotonowych BANG&OLUFSEN oraz blend w Audi A4 B8
wiem że trzeba ciągnąć kable ale gdzie mam w głośniku na dole wpiąć skoro one mają tylko jedno wejście na wtyczkę główną. Dodam że do std instalacji chce wpiąć główny głośnik B&O i syczki B&O.
-
Instalacja dodatkowych głośnikow wysokotonowych BANG&OLUFSEN oraz blend w Audi A4 B8
Grzegorzu, mógłbyś wrzucić na serwer jeszcze raz zdjęcia z montazu syczków bo nie są dostępne. Dzięki
-
2.0 TFSI CDNB 180KM nie za duży wzrost ?
podtrzymam swoje zdanie, hamownia daje plus na wstępie i stąd wynik przed i po taki duży.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Zakodowane:D ten sam kabel tylko księżyc w nowiu a nie w pełni i poszło;)a tak serio taki widocznie urok klonów.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Tak zmieniają, wszystko się zatwierdza ale nie zapamiętuje po ponownym wejsciu w kodowanie. Trzeba będzie z innym fejsem spróbować.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Jak ptaszkami zaznaczam opcje to zmieniają się bity, kodowanie program akceptuje ale później wchodząc znowu w kodowanie opcje poprzednio zapisane nie są aktywne. Mam klona 12.12.
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Panowie, zmieniałem boczki u siebie i chcialem zakodować oświetlenie klamek, oswietlenie otwrtych drzwi i awaryjne ale nie zapisuje mi sterownik kodowania, a mam dokładnie taki jak wyżej. Wywala na początek po "zaptaszkowaniu" opcji pytanie czy chce skorzystać z kodownia domyslnego czy chce ręcznie kodować. Daje mu ręczne kodowanie przechodzi dalej ale nie zapisuje :/ Z tego co było pisane wcześniej to koduje się tylko sterowniki w drzwiach i nic innego więc c'man?
-
B8 TrOOOOp
Poza tym musisz znaleźć firmę która ma tokarke która złapie w szczękach fi twojej felgi. Pod 18-19" musi juz być konkretna obrabiarka.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siema A klient pomyśli sobie, nawet jak przekręcili 100k to 300k to nie jest tragedia
-
Wsciekle gorący wydech
to stawiam na dpf na 90%. Pewnie częściej ci się zdarzało wypalanie tylko dopiero teraz to zauważyłeś :] Krótkie dystanse nie sprzyjają dopalaniu się filtra bo w kolektorze nie doprowadzasz do odpowiedniej temperatury a ona dopiero pozwala na wypalanie się filtra, więc sadza się gromadzi szybciej bo nie jest na bieżąco wypalana.
-
Wsciekle gorący wydech
jaki masz przebieg? jakie dystanse na co dzień jeździsz?
-
Wsciekle gorący wydech
Ggeneralnie w tdi CR wypalanie jest w trybie niemal ciągłym, dodatkowo od czsu do czasu wypalanie ma miejsce jak poziom zapełnienia filtra osiągnie jakiś limit Podejrzewam że u Ciebie właśnie ten limit został osiągnięty więc włączyło się to drugie wypalanie. Jak chcesz żeby filtr wypalał się regularnie to trasa oczywiście jest najlepsza ze stałą prędkością np okolo 100km przez kilkanaście kilometrów.
-
Wsciekle gorący wydech
Nie ma reguły co do warunków drogowych, najlepiej jest jak włącza się na trasie a nie w mieście bo dojdzie do pełnego dopalenia a nie tylko przepalenie. Rosą obroty, spalanie chwilowe w okolice 1.2l /100 na postoju. Dodatkowe paliwo podnosi temperaturę w DPFie i dopala sadzę. Popatrz jutro czy Ci się pojawi to jeszcze raz, bo skoro teraz sie dopaliło to powinien być spokój na kilkanaście dni.
-
Wsciekle gorący wydech
a może dopalanie dpfa Ci się włączyło? Gorący wydech pasowałby
-
B8 TrOOOOp
mozesz spróbować czyścić ale masz dopisek electrical malf. więc scalak pewnie od sterowania klapami padł, ale z tego co kojarzę to on się lubi zalać olejem i może warto go rozebrać na poczatek.
-
2.0 TFSI CDNB 180KM nie za duży wzrost ?
Przy tym przebiegu może coś już być na rzeczy. Obserwuj i ciesz sie jazdą
-
2.0 TFSI CDNB 180KM nie za duży wzrost ?
Stawiam że hamownia troche plusa daje niezależnie czy mod czy seria. Mnie bardziej zastanawia prowadzenie momentu a konkretnie pofalowana krzywa. Nie ciągnie jakoś dziwnie między 2500 a 3500 obr?
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Pytanie pierwsze, trzeba wymieniać szybę na 99% niech ktos potwierdzi;) Pytanie drugie, nie uruchomisz CH/LH bez czujnika.