Treść opublikowana przez edraven
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kto się dzisija spoci?
-
AUDI A5 F5 SPORTBACK 2.0TFSI S-LINE 2017
Widzę właśnie że zrezygnowali całkiem z emblematów S line wewnątrz na rzecz "S". Ale kolega tez wybrał taborety które sa odpowiednikami poprzednich takich jak montowano w S i RS. Fotele Sport w obecnej wersji wyglądają tak i to one są montowane w standardzie w pakiecie Sline interieur.
-
Sprawdzennie log
Wygląda że klapa gasząca zacięła się. Zdjemij rurę doprowadzającą powietrze do silnika (obok lampy od strony kierowcy) i rozruszaj klapkę. Jeżeli pomoże i odpali to wyczyść całość, ale bardzo możliwe że nastawnik do wymiany będzię bo sie mogł rozsypać w środku.
-
AUDI A5 F5 SPORTBACK 2.0TFSI S-LINE 2017
Czyli wygląda na to że połączyli do kupy pakiet stylistyczny S i S line . Odrębne zostają tylko silniki dla S line (dowolny motor) i Dla S ki tylko 2.9TFSI. Dobrze piszę?
-
AUDI A5 F5 SPORTBACK 2.0TFSI S-LINE 2017
Ja juz kilka razy zakładałem się o kolor w jakims tam aucie i zawsze przegrywałem Audi i w ogóle cała grupa VAG ma dla kazdego koloru po kilka różnych odcieni i z pozoru wydaje sie ze jeden czy drugi są takie same a w rzeczywistości całkiem inne. bo różnią się ilością perły w perle, brokatu w brokacie itd .
-
Mała moc. Prosze o pomoc i analize logów
Logi nie ładują się
-
Narty Słowacja 2017/2018 kto jedzie? Co polecacie?
Ja od 10 lat praktycznie co roku z malymi wyjątkami jeżdzę na 3-4dni na Słowację do Tatrzańskiej Łomnicy, trasy bardzo zróżnicowane dla amatorów i zawodowców (dosłownie!) . Do tego kwatera w Nowej Leśnej 3 km od stoku i zaprzyjaźnionej megasympatycznej babeczki za ok 70-80PLN osoba ze śniadaniem w nowym pensjonacie. nie oplaca się w ogóle wracać do PL zwłaszcza że najbliższa miejscowość to Bukowina. Na tym samym skipasie jeździ sie jeszcze w Strbskim Plesie, trasy bardziej wymagające ale bardzo malownicze, podobnie z resztą jak w Tatrzanskiej Łomnicy. Plus dla Łomniucy to możliwość zjechania z 2100mnpm , najwyżej w Tatrach. Karnety może troche i drogie ale warto, zero stania do wyciągu, ilość tras nie do porównania.
-
Wypalanie DPF
Jeżeli mowisz o płukaniu filtra to nic nie musisz robić. Nie znam drugiego tak bezobsługowego filtra jak w 2.0TDI CR.
-
AUDI A5 F5 SPORTBACK 2.0TFSI S-LINE 2017
A środek to jest pakiet "S" w A5? Czy zwyczajnie teraz s line ma takie emblematy na siedzeniach?
-
AUDI A5 F5 SPORTBACK 2.0TFSI S-LINE 2017
Kolor łeb urywa!!! Gratulacje zakupu!!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- Brak MOCY Błedy
Otóż to, też jestem tego zdania. W CRach to sie raczej nie zdarza. Predzej turbo się rozpadnie niż coś trzeba czyścić. Zastanowiłbym się bardziej czy przypadkiem nie ślizgało sprzęgło skoro skoczyły obroty i brakło mocy. Jeżeli nie bedzie błedów w ECU to tym bardziej na to stawiam.- B8 TrOOOOp
Przegrzana tarcza jest fioletowa zaraz po zagrzaniu, ale później wraca kolor metaliczny. Mimo wszystko stawiam że auto stało długo i klocek musiał ścierać jakis nalot z tarczy bądź sam klocek trefny.- B8 TrOOOOp
Nie koniecznie, bardziej stawiam że stał na placu długo i rdza przeżarła głęboko a klocki już nie były wstanie tego zetrzeć.- B8 TrOOOOp
Co mozna powiedziec, wyje$%ne jak koń po westernie. Pewnie nie wymieniałes bez powodu.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jak cos to możesz do mnie wpadać.- B8 TrOOOOp
Ale że jak k%&-wa ??!! Klapa od RS5 siadla do S4- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Cóż za ironia losu, 3.0TFSI w automacie i Q wystawione za tyle samo co 2.0TDI w ośce i manualu A 8 lat temu w cenniku dzieliła je przepaść.- B8 TrOOOOp
No widzisz, kluczem jest tutaj cena zakupu, a jak kolega wspomniał o 43k PLN za anglika to jak bys nie liczył to ni c%$ja na swoje nie wyjdziesz bo całość wyjdzie za 55k a nie za 30k.- B8 TrOOOOp
W takim razie dziwna sprawa bo stara q7 miała asystent jazdy w korku a nowsza platforma jego nie ma?- B8 TrOOOOp
Kerczi nie ma B8, ale ma kolegę który ma i podobno działa do zera.- B8 TrOOOOp
To się dogadaj z kolegą Turzola- B8 TrOOOOp
zmieniając temat, czy ma ktoś z was zamontowane ACC w 3.0TDI w automacie? U mnie wszystko działa jak trzeba ale ostatnio Kerczi zwrócił mi uwage że nie możliwe jest by auto na dohamowaniu do zatrzymującego się przed nim samochodu nie było w stanie wyhamowac do zera. U mnie poniżej 30kmh ACC rozłącza sie z komunikatem speed to low, a zdecydowanie wolałbym by hamował do zera. Testowałem juz 3 poniższe kodowania i na wszystkich jest tak samo. A4 CDNC 2.0l TFSI Coding: 00C7E0 Automatic Gear Q5 CCWA 3.0l Tdi Coding: 0079C0 Manual Gear S5 - Coding: 002BA0 Automatic Gear jeżeli ktoś ma takie auto to proszę o podrzucenie kodowania- B8 TrOOOOp
Ludzie , odpowiedzcie sobie sami czy kupili byscie sami dla siebie angola po przekladce.?- B8 TrOOOOp
Może na rynek UK to jest okazja ale w PL to jest pozbawione sensu. Dołozysz do tego auta 10-12k a za pare lat będziesz sie tłumaczył gdzie auto było uderzone i schodzi z ceny nie o 1000PLN/miesiąc tylko o 5000PLN / miesiąc żeby jest sprzedać za grosze. z UK opłaca się brac tylko walone przodem bo sa tanie a deche i tak byś wymieniał. Nie chcę nawet wspominać ile potrwa przekładka i ciągłe słuchanie że brakuje wiązki do tego czy owego. - Brak MOCY Błedy