Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja spadam teraz na świąteczny obiad, będę później
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Musze se babe z mieszkaniem znaleźć w SG
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No, jakby był nocleg w SG, czy SGL to można by jakąś imprezkę zmontować jutro i potem prosto na stok No ,ale noclegu brak.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aha, faktycznie widać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ten kto zmienił mój post ma jaja urwane :gwizdanie: Jak to był Mirek no cóż musi ci styknąć jeden synek. A jeśli to był glut to jaja ci i tak nie są potrzebne.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Musiałbym zabrać jakieś stare lumpy bo jakbym tak kurtkę narciarską potargał jutro to nie będę miał w czym jeździć w poniedziałek nie no - kulturalnie będzie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A gdzie finalnie będzie kulig?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Znowusz spamujecie Yes. Yes.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 00:49_________________________________________________Ja doczytałem do 4001 i już mi się nie chce, też spinkalam już, ale nie pedalić się
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W poniedziałek się pogada...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty lepiej załóż ten temat o wiesz czym :gwizdanie: O czym? o Spontonie ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakie ściule Tyle spamu, co wy rodzin nie macie, wigilia jest
-
Moja fotografia - zdjęcia ładnych dziewczyn ;-)
Ktoś taki jak verus + audi a4 i pół roku jak nie więcej w kalendarzu klubowym jego Gratuluje talentu i wrażliwych modelek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witajcie! Jutro noc cudów
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cz.1 przejebanie śmieszna :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co ty myślisz że ktoś im będzie paliwo do tego finansował polata miesiąc i jak wyjdą rozliczenia miesięczne za paliwo (a tym bardziej w stosunku do nałożonych mandatów bo to im się raczej nie zwróci) to go uziemią To szybko go uziemią bo mało nie pali :gwizdanie: Godzina lotu takim śmiglakiem wyceniana jest na ok 5 tyś złociszy To pewnie się tylko napinają tym śmigłowcem na pokaz i tyle
-
[B5 AGB] Auto samo hamuje
Sprawdź na Vag-u jakie prędkości pokazują wszystkie czujniki ABS podczas tego lekkiego hamowania w czasie którego występuje ta usterka. Powinny tą samą. Wyjmij czujniki i wyczyść je, być może są zabrudzone lub połapały opiłki metalu które zakłócają odczyty. Jak nie pomorze, wymień cały płyn w układzie hamulcowym na nowy i porządnie odpowietrz.
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Jakie K04 ? Kolektor wydechowy z TT nie podejdzie do A4. Musisz jeszcze więcej poczytać
-
[ALL] 1,8t 20v Kolektor dolotowy 2-komorowy
Chyba do 1.8T , to tak
-
Audi Coupe 1990 7A
W tej chwili jest tak i tak juz zostanie :gwizdanie:: Mnie się podoba, jest klasycznie Każdy kto się choć trochę zna na starszej motoryzacji grupy vag zwróci na to auto z tymi soczewkami uwagę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Normalnie q***wa koks To przezwisko jednak idealne pasuje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mario wszystkiego co dobre, spełnienia marzenia krepelku
-
[INNE] Ibiza ASZ by brk-tuning
Moment prawie jak w 3.0TDI po sofcie Na mokrym musi mielić na 4 biegu pewnie :gwizdanie:
-
[ALL] 1,8t 20v Kolektor dolotowy 2-komorowy
Ten kolektor to jakiś rarytas, bo jeszcze takiego do 1.8T nie widziałem. To coś w stylu sportowego kolektora dwu komorowego w słynnym Audi Quattro. Można sobie taki kolektor pospawać z Alu, jeśli ma się nieco pojęcia co i jak. Czego się wogóle spodziewasz po wymianie na taki kolektor.
-
[ALL B5] Szpera tylnego mostu i modyfikacja torsena w b5 quattro
A kto pisał o aucie do sportu?