Treść opublikowana przez german81
-
Proszę o Analize Log'ów
sprawdz opornosc wtrysku sterujacego .
-
Prośba o analizę logów 1,8T [BFB]
DV i czujnik g83 do wymiany i szczelnosc do sprawdzenia. jak układ bedzie szczelnu to dopiero bedzie mozna stwierdzic czy przepływka jest ok i czy czay wtrusku sa odpowiednio długie . bład z czujnika g83 bedzie wprowadzał ten sterownik w tryb awaryjny .
-
Intake manifold runner BANK 2:1 2.7 TDI
masz problem z przepustnica i lewa przepustnica .po kasowaniu błedów wracaja ?
-
Proszę o Analize Log'ów
masz problem z regulacja kata wtrysku . jakie sa zapisane błedy ?
-
Blad spalania stukowego...1,8T 150km 2001r
dalej masz problem zwydajnoiscia katalizatora . masz lpg ? sprawdz jakie masz napiecie na sondzie za katalizatorem na wpełni rozgrzanym silniku .
-
1.9TDI ALH - nie wkręca się na obroty
wymien czujnik stopu bo masz uszkodzony styk który podaje sygnał do sterownika silnika .
-
logi AFN - prośba o przejrzenie
z logów wychodzi ze to seria . zrób jeszcze komplet logów .
-
[1.8 125 km ADR] Prośba o analizę logów z vaga
przepływ powietrza tez masz za duzy dlatego czasy wtrysku sa wydłuzone .nie masz błedu ze składu mieszanki ?
-
[1.8 125 km ADR] Prośba o analizę logów z vaga
kilma była właczona ?
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
jedz do pawła na regulacjie instalacji i powino byc dobrze .
-
Błąd 17881 Układ Węgla Aktywnego
sprawdz zaworek n80
-
Cofanie zapłonów, proszę o pomoc.
ja tam juz przerobiłm pare takich alternatorów i po wymianie regulatora napiecie było 14,4 v no stop . ale jesli masz 13,7 v to jest jeszcze ok ale w dolnej granicy .
-
Cofanie zapłonów, proszę o pomoc.
sprawdz ładowanie na akumlatorze miernikiem powino miec na wolnych obrotach od 14-14,4 v .
-
Cofanie zapłonów, proszę o pomoc.
zacznij od sprawdzenia ładowania .
-
Kontrolka CHECK
zmierz cisnienie paliw bo z logów wyglada ze pompa paliwa nie daje rady .
-
prosba o analize bledow
szczelnosc do sprawdzenia a szczegulnie okolice kolektora ssacego
-
Kontrolka CHECK
najpierw zrób logi no chyba ze chcesz wymieniac na chybił trafił .
-
S3 1.8T BAM brakuje 27 kucyków, w poszukiwaniu zaginionej mocy
w pierwszej kolejnosci szczelnosc dolotu . jak cos to moge ci ogarnac auto .
-
jakie bloki logować
zrób logi stayczne z bloku 2 20 33 i sprawdz jakie sa wartosci zapisane w bloku 32
-
Prosze o pomoc analizy błędów
zrób nastawy podstowe przepustnicy i logi z blok 1 4 dynamicznie i staycznie .
-
Prośba o analizę logów 1.8T BFB
umyj IC z zewnat i od srodka i temperatura powina spasc o jakies 10-20 stopni .
-
Proszę o analizę - szarpie przy przyspieszaniu
z czego wywnioskowałes ze przepływ nie jest prawidłowy ? logi sa zle zrobione logi robi sie do 6500 obr .parametry wyglondaja w miare ok w tych logach ale przydało by sie zrobic porzadne logi i sprawdzic pare rzeczy kóre nie wyjda w logach . jak chcesz to podjedz to ci ogarne auto .
-
A5 2.0 TDI Prośba o rozszyfrowanie kodów błedów
masz problem z elektryczna pompa płynu chłodzacego .
-
Błąd 17545 - za bogata mieszanka w Audi A4 B6 2.0
mechanik jest d*pa jak nie potrafi znalec przyczyny usterki i wsadza ci jakies urzywane przepływki do tego jeszcze nie wiadomo czy o odpowiednim numerze a co zatym idzie specyfikacji .
-
Błąd 17545 - za bogata mieszanka w Audi A4 B6 2.0
zróbcie porzadna analize logów z bloku 2 to bedziecie wiedziec dlaczego przepływka jest do wymiany .