Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

german81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez german81

  1. przestac sie kłucic .zrób logi z bloku 2 7 2 13 2 25 .
  2. to jak masz wtryski z bex-a to musisz zrobic korekte programu pod wieksze wtryski .
  3. w 1.6 nie wystarczy skasowac błedów .musisz zrobic adaptacjie bloku 00 a nastepnie robisz nastawy podstawowe przepustnicy .
  4. nie zmieniałes czasami wtryski
  5. raczej bedzie trzeba wymienic ta przepływke ale najpierw sprawdz instalacjie miedzy przepływka a ecu.
  6. zrób logi dynamiczne z bloku 3 i sprawdz cały dolot bo masz najprawdopodobniej nieszczelnosc .
  7. auto jest po programie geometria sie przycina i przepływka tnie dawke .
  8. do adaptacji nie potrzebujesz zadnych kodów .robisz nastawy podstawowe w twoim przypadku bloku 60 lub 98
  9. program wyglonda na serie tylko masz mocno napieta gruszke lub wydajniejsza turbine .sprawdz jakie cisnienie pompuje turbo z odpieta wtyczka od n75.
  10. sprawdz przekaznik pompy paliwa .
  11. to jesli nie chcesz kupowac swiec to pozamieniaj je miejscami .
  12. jest w miare ok jedynie tylko lekko kopryguje zapłon na 4 cylindrze. wiec jesli chcesz robic program to trzeba pozbyc sie tej korekty zapłonu z 4 cylindra .kiedy wymieniałes swiece i jakie masz cewki ?
  13. sprawdz poziom płynu hamulcowego .
  14. do puki turbo nie bedzie pompowało to przepływka nie bedzie pokazywac dobrze .
  15. masz moze jakis wyłacznik (złodzieja ). wymien czujnik temperatury silnika .
  16. problemy moga byc spowodowanie tym ze masz wydajniejsze turbo a program jest pod mała k03 .
  17. z rób logi z bloku 2 7 dynamicznie i staycznie i posprawdzaj bezpieczniki jak bezpieczniki beda ok to wymien czujnik halla.
  18. zrób logi z bloku 2 i 33 statycznie i sprawdz jakie sa wartosci w bloku 32
  19. n75 zostaw spokoju masz duza nieszczelnosc turbo wstaje jak słon .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.