Treść opublikowana przez german81
-
Engine Speed Sensor (G28) blad
do sprawdzenia czujnik i instalacja czunika połozenia wału korbowego
-
1.9TDI AHU - Logi do sprawdzenie. Auto nie jedzie..
przepływka do wymiany
-
Dzikie LOGI 1,8 T AWT niby 150 km Passat 2001
masz duza nieszczelnosc lub zapchany kat .
-
1.8 T do Ogarnięcia
masz przesadzony program i dlatego cofa zapłon bo brakuje paliwa jest za ubogo .
-
Proszę o ocenę logów przed i po programie.
tiuner nie zrobił korekty pod wieksze wtryski .
-
Prośba o ocenę logów.
wymien ta DV-ałke i powtórz logi masz kata ?
-
Prośba o ocenę logów.
to odepnij wtyczke od n-ki z zobacz jakie jest doładowanie od 1500-6500 obr
-
Prośba o ocenę logów.
teraz wyglonda lepiej doładowanie jest stabilne tylko turbo pompuje mniej jak chce program . przy odpietej n-ce jakie miałes doładowanie w całym zakresie obrotów ?
-
Logi statyczne, prośba o rzut okiem.
zrób porzdne logi stayczne i dynamiczne z bloku 2 7 8 po kasowaniu błedów nawet jak ich nie ma .
-
Prośba o ocenę logów.
zrób logi z bloku 25 .
-
1.8T Prośba o ocenę logów
jesli masz mozliwosc to podmien n75 na sprawny i powtórz logi jesli nie bedzie poprawy to trzeba sprawdzic droznosc wydechu jesli jest ok to bedziesz musiał podkrecic gruszke
-
Prośba o ocenę logów.
podmien n75 na inny lub nowy bo nie reguluje on płynie doładowania .
-
1.8T Prośba o ocenę logów
zrób logi z odpieta wtyczka od n75 od 1500-6500 obr .
-
Prośba o ocenę logów.
paliwa brakuje od 6 tys a nie od 3 tys i głwnym problemem jest słabo pompujace turbo .
-
Proszę zajrzyjcie i oceńcie logi Auto muli po gwałtownym dodaniu gazu
zrób porzadek z bedem sondy .
-
Proszę o sprawdzenie logów 1.8 t APU z LPG
zajmij sie czujnikiem temp w dolocie bo on jest sprawca takiej korekty zapłonu .
-
VAG Ciśnienie oleju
te wartosci które podał Artur to sa wartosci dla silników aeb ajl apu .
-
logi do oceny-słabo jedzie
brakuje paliwa dlatego jest korekta zapłonu .
-
Proszę zajrzyjcie i oceńcie logi Auto muli po gwałtownym dodaniu gazu
cos ta sonda pokazuje bzdury . przed logami kasowałes adaptacjie .
-
Logi 1.8T brak mocy ?Da analizy
zacznij od sprawdzenia szczelnosci bo turbo wstaje jak słon
-
Proszę o analizę logów
cos ta przepływka mierzy za duzo jak na BFB
-
proszę o analizę logów a4 1.8t
zmierz kompresjie bo wyglonda to dokładnie tak jak by był problem ze sprawnoscia silnika .
-
błąd 17705 zagadka
tak . wymien ten ezektor i saprawdz zaworek jeno kierunkowy w trójniku odmy czy jest sprawny .
-
kody błędów prośba o pomoc
najprawdopodobniej masz zatarta geometrie w turbinie .
-
Kontrolka EPC pomocy !!!
jak nie ogarniesz tematu to sie odezwij to ci pomoge .