Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

german81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez german81

  1. jest delikatna porawa ale jeszcze do idełau brakuje .sprawdz czy nie ma nic luznego co moze dzwonic w okolicy silnika ,jesli masz mozliwosc to odkrec czujniki stukowe i wyczysc je z brudu i blok miejcu gdzie przylegaja czyjniki do bloku i dokrec czujniki mometem 20 nm.
  2. wymien cewki na beru i zrób ponowne logi .ze sprwna przepływka teraz to moze byc problem bo na ostanie 20 wymienionych 18 zanizało o ok. 10 g .
  3. czasy wtrysków na wolnych obrotach sa ok . wymien cewki i powtórz logi , byc moze koreka zapłonu powodowała wydłuzenie czasu wtrysku i korekte na plus .
  4. sprawdz jaki jest czas wtrysku na wolnych obrotach z wyłaczona klima .co do filtrów sa 2 rodzaje jeden jest z zabudowanym regularorem ,a drugi ma demontowalny regulator .
  5. ja osobiscie wykrecam zaworek z wewnat i zakładam na ten kruciec przweód gumowy z mnanometrem . co do doładowania to twoje w BEX jest ok i u kolegi w BFB tez jest porawne . wyzancznikiem nie jest wysokosc doładowania tylko przepływ a k03 s jest wydajniesza niz k03 i przy podobnym cisnieniu bex ma duzo wieksza moc plus bex ma 2 IC . ---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:37 ---------- Radek pozbac sie korekcji zapłonu to cisnienie doładowania jeszcze wzrosnie .
  6. sprawdz jeszcze blok 114 bo w tych sterownikach z wersji usa wysterowanie n75 jest 114 lu 118 w zaleznosci od wersji . ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ---------- Kandrzej zrób logi z tego swojego AJL bo tam jak nawet jak jest wszystko ok to wtryski sa na granicy zapentlenia . co do sprawdzania cisnienia to musisz sie wpiac przed listwa wtryskowa .
  7. zacznij od sprawdzenia błedów i ewentualnie logów .
  8. zacznij od sprawdzenia bezpieczników . jak nie ogarniesz problemu co zpraszam do wro to ci to ogarne .
  9. w tym sterowniku loguje sie 2 przepływke 4 temperatura 20 stuk 31 sonda 118 n75 .Lukasz w bloku 1 nie ma temperatury .
  10. podjedz do mnie to ogarniemy ta V8
  11. tak musisz wpiac manometr w listwe na koncu listwy przy grodzi masz co ja wentylek tam wpinasz manometr . cisnienie mierzysz tak samo jak robisz logi czyli 3 bieg i noga do podłogi do odciecia i cisnienie nie moze byc mniejsze niz 4 bary .
  12. tak to wina cewek . jesli twoje auto nie łapie sie na akcjie serwisowa na cewki to kup sobie cewki beru
  13. to sprawdz instalacie i same czujniki .
  14. jesli filtr był wymieniany to zmierz cisnienie paliwa pod obciarzeniem bo zakresie wysokich obrotów brakuje paliwa cisnienie w całym zakresie obrotów pod obciazeniem powino byc min 4 bary . co do korekty zapłonu jest ona najwiekasz w zakresie niskich obrotów na 4 cylindrze i wynosi 4,5 stopnia co powoduje zmniejszenie doładowania . sprawdz łancuch i napinacz w głowicy bo on moze byc głownym winowajcom takiej korekty zapłonu i co zatym idzie mniejszej mocy .
  15. czujnik g28 jest koło filtra oleju .sprawdz wtyczke pod zbiorniczkiem od ppłynu chłodniczego czy nie jest zalana w srodku .
  16. Łukasz to w takim razie czym jest korekta zapłonu z bloku 20 i czym ona jest spowodowana .a paliwa niewiele ale brakuje , kiedy był wymieniany filtr paliwa ? swiece wymien na PFR6Q lub na bkr7e tylko je trzeba zmieniac co 15 tys km.
  17. skasuj błedy i zobacz jakie wruca
  18. do zdrowej seri to mu duzo braku . a w szczegulnosci trzeba pozbyc sie spalania stukowego które przy serii nie powino wystepowac . sprawdz cisnienie paliwa pod obciazem i kompresje ,kiedy wymieniałes swiece i na jakie sprawdz czy twoje ceki podlegaja akcji serwisowej .
  19. chodzi mi o temperature jak pokazuje vag rano przed odpaleniem .
  20. jaka korekta na 32 ? sprawdz cisnienie paliwa pod obciazeniem.
  21. sprawdz jaka temperature pokazuje rano czujnik temp płynu przed odpaleniem i sprawdz instalacje medzy sonda a ECU czy nie jest uszkodzona .
  22. po kasowaniu błedów wracaja ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.