Treść opublikowana przez german81
-
Proszę o analizę logów
poczatek wtrysku do porawki i geometria sie lekko przycina .
-
Uszkodzona sonda lambda i termostat?
bład tyczy sie czujnika w obudowie termostatu co do sondy to problem masz dokłądnie z grzałka pierwszej sondy sprawdz najpierw opornosc grzałki i napiecie na niej jesli bedzie ok to sonda do wymiany.
-
Kąt poczatku wtrysku 2.5tdi logi
jest dobrze .
-
Spadki obrotów silnika
zrób logi z bloku 2 dynamicznie
-
prośba o odczytanie błędów Vag oraz falujace obroty
skasuj błedy i zobacz jakie wróca wtedy bedzie mozna cos kakretnego powiedziec
-
Brak mocy-Prośba o analize logów
ja tu widze 2 rzeczy tubo sie przycina dlatego czasami przechodzi ci wtryb awaryjny i silnik sie przegrzewa czyli masz problem z termostatem lub czujnikiem temperatury .
-
Prosze o analize logów 1.8 t +chip
jak dla mnie masz mała nieszczelnosc bo turbo jak na bfb pózno osiaga cisniewnie no i korekta w seri jest mocno na +.
-
Logi do analizy, korekty lambda, czy się martwić?
korekta jest jak naj bardziej ok . co do wałaka to porawnie jest jak masz od 0- -4 .kiedy miałes wymieniany łancuch i napinacz ?
-
Prosze o analize logów 1.8 t +chip
logi sie robi od 1500-6500 obr z tych twoich nie wiadomo czy z układem turbo jest wszystko ok. zrób logi z bloku 2 20 33 115 118
-
Prośba o analizę logów
przepływka do wymiany bo na biegu jałowym mierzy za duzo .
-
Prośba o analizę logów 1,8 ARG 125KM
logi do porawki w bezynie robi sie do6500 i na rozgrzanym silniku .
-
Prosze o Analize logów 1.9TDI AWX
przepływka trup i cos synhro sie mocno rozierzdza kiedy miałes wymieniany rorzad ?
-
Spalanie stukowe
napinacz jest wstawiony jedyny dostepny po za ASO .jest to najprawdopodobniej chinczyk z ze znaczkami i numerem audi . koszt samego napinacza to 600pln do tego jeszcze trzeba doliczyc 200 pln łancuch i 100 pln uszczelki .co do napinacza ja mam na nim przejechane juz 50 tys i nic sie z nim nie dzieje .
-
Mixture Adaptation ??
zrób logi z bloku 2 i 7 dynamicznie od 1500-6500. bo naj prawdopodobniej masz problem z przepływka lub z sonda .
-
Prośba o pomoc
miernik w dłon i zmierz jego opornosc.
-
Proszę o pomoc - Log do analizy
12 st . wyprzedzenia zapłonu jest w starych 1.8t w twoim optymalne wyprzedzenie to 6 st natomiast jak sie miesci medzy 0-12 st jest ok.
-
Sprawdzenie zanieczyszczenia EGR przez VAG ?
tak jestem pewien na cykl wysterowania egr ma wiele rzeczy wpływ i nie jest to wiarygodne . dodatkowo w twoim silniku sa klapy które maja za zadanie utrzymywac przepływ na odpowiednim poziomie ,tym samym jesli egr nie bedzie otwierał sie prawidłowo to klapa bedzie sie tak przymykała zeby uzyskac odpowiedni przepływ i mieszanke swierzego powietrza i gazów spalinowych .
-
Prośba o analizę Log Dynamicznych
od 3500 tnie dawke .
-
00537 - Lambda (Oxygen Sensor) Regulation 18-10 - Upper Limit - Intermitt.
jest ok .
-
Sprawdzenie zanieczyszczenia EGR przez VAG ?
vagiem tego nie sprawdzisz musisz to sprawdzic wizualnie .
-
Spalanie stukowe
zrób logi z bloku 115 . ta przepływke która zmieniałes była nowa boscha czy z innego auta ?
-
Proszę o pomoc - Log do analizy
takie zachowania zapłonu jest normalne jest ono spowodowanye przez prace napinacza paska rorzadu i łancucha .
-
Logi przeplywka
zrób komplet porzadnych logów 2 20 33 115 118
-
Spalanie stukowe
pompe paliwa zostaw w spokoju przyczyna korekty jest nieszczelnosc lub padnieta przepływka ( z tego co wiem od grzeska układ jest szczelny ). co do cofania zapłonu to wyglonda bardziej na napinacz niz na nagar . ja u siebie przerabiałem ten temat i na zimnym i na ciepłym silniku stukało prawie tak samo a u ciebie na zimnym jest cisza . zrób komplet logów z bloków 2 20 31 33 115 118 . zobacz jak to u mnie wyglondało ocena logów AUQ.
-
Pomoc "co się zepsuło co naprawić, wymienic"
zrób komplet logów to bedzie mozna cos łatwiej powiedziec. po wykasowaniu błedy wracaja .