Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

german81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez german81

  1. poczatek wtrysku do porawki i geometria sie lekko przycina .
  2. bład tyczy sie czujnika w obudowie termostatu co do sondy to problem masz dokłądnie z grzałka pierwszej sondy sprawdz najpierw opornosc grzałki i napiecie na niej jesli bedzie ok to sonda do wymiany.
  3. zrób logi z bloku 2 dynamicznie
  4. skasuj błedy i zobacz jakie wróca wtedy bedzie mozna cos kakretnego powiedziec
  5. ja tu widze 2 rzeczy tubo sie przycina dlatego czasami przechodzi ci wtryb awaryjny i silnik sie przegrzewa czyli masz problem z termostatem lub czujnikiem temperatury .
  6. jak dla mnie masz mała nieszczelnosc bo turbo jak na bfb pózno osiaga cisniewnie no i korekta w seri jest mocno na +.
  7. korekta jest jak naj bardziej ok . co do wałaka to porawnie jest jak masz od 0- -4 .kiedy miałes wymieniany łancuch i napinacz ?
  8. logi sie robi od 1500-6500 obr z tych twoich nie wiadomo czy z układem turbo jest wszystko ok. zrób logi z bloku 2 20 33 115 118
  9. przepływka do wymiany bo na biegu jałowym mierzy za duzo .
  10. logi do porawki w bezynie robi sie do6500 i na rozgrzanym silniku .
  11. przepływka trup i cos synhro sie mocno rozierzdza kiedy miałes wymieniany rorzad ?
  12. german81 odpowiedział(a) na barb123 temat w 1.8T
    napinacz jest wstawiony jedyny dostepny po za ASO .jest to najprawdopodobniej chinczyk z ze znaczkami i numerem audi . koszt samego napinacza to 600pln do tego jeszcze trzeba doliczyc 200 pln łancuch i 100 pln uszczelki .co do napinacza ja mam na nim przejechane juz 50 tys i nic sie z nim nie dzieje .
  13. zrób logi z bloku 2 i 7 dynamicznie od 1500-6500. bo naj prawdopodobniej masz problem z przepływka lub z sonda .
  14. miernik w dłon i zmierz jego opornosc.
  15. 12 st . wyprzedzenia zapłonu jest w starych 1.8t w twoim optymalne wyprzedzenie to 6 st natomiast jak sie miesci medzy 0-12 st jest ok.
  16. tak jestem pewien na cykl wysterowania egr ma wiele rzeczy wpływ i nie jest to wiarygodne . dodatkowo w twoim silniku sa klapy które maja za zadanie utrzymywac przepływ na odpowiednim poziomie ,tym samym jesli egr nie bedzie otwierał sie prawidłowo to klapa bedzie sie tak przymykała zeby uzyskac odpowiedni przepływ i mieszanke swierzego powietrza i gazów spalinowych .
  17. vagiem tego nie sprawdzisz musisz to sprawdzic wizualnie .
  18. german81 odpowiedział(a) na barb123 temat w 1.8T
    zrób logi z bloku 115 . ta przepływke która zmieniałes była nowa boscha czy z innego auta ?
  19. takie zachowania zapłonu jest normalne jest ono spowodowanye przez prace napinacza paska rorzadu i łancucha .
  20. zrób komplet porzadnych logów 2 20 33 115 118
  21. german81 odpowiedział(a) na barb123 temat w 1.8T
    pompe paliwa zostaw w spokoju przyczyna korekty jest nieszczelnosc lub padnieta przepływka ( z tego co wiem od grzeska układ jest szczelny ). co do cofania zapłonu to wyglonda bardziej na napinacz niz na nagar . ja u siebie przerabiałem ten temat i na zimnym i na ciepłym silniku stukało prawie tak samo a u ciebie na zimnym jest cisza . zrób komplet logów z bloków 2 20 31 33 115 118 . zobacz jak to u mnie wyglondało ocena logów AUQ.
  22. zrób komplet logów to bedzie mozna cos łatwiej powiedziec. po wykasowaniu błedy wracaja .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.