Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

german81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez german81

  1. po logach nie jestem w stanie stwierdzic czy jest to wina n75 czy umierajacej turbiny . jesli masz mozliwosc to podmien n75 na inny .
  2. narazie apalanie stukowe zostawcie w spokoju masz duza nieszczelnosc i turbo nie jest wstanie napompowac wartosci wymaganej przez sterownik i czasy wtrysku sa za długie .
  3. z tego filmiku wyglonda mi to na problem z pompa paliwa .po otwarciu drzwi kierowcy słychac zeby pompa chodziała przez kilka sekund ? zrób jeszcze log dynamiczny z bloku 2 na pb
  4. zacznij od sprawdzenia czy geometria chodzi płynie w całym zakresie recznie jesli bedzie ok to podmien n75 z n18.
  5. sprawdz czy czujnik temperatury nie oszukuje .rano przed odpaleniem sprawdz jaka widzi temperature w 1 bloku pomiarowym .powina ona byc taka sama jak temperatura powietrza na zewnat . dobrze by było jak bys wrzucił filmik z tego ciezkiego odpalania .
  6. geometria stoi deba w pozycji max dołądowania .
  7. sprawdz czy sa zapisane jakies błedy.
  8. zacznij od umycia i adaptacji przepustnicy 16891 jest spowodowany nie osiagnieciem regulacji przepustnicy ,po tym obroty powiny wrucic do normy . zrób kompelet logów to zobaczymy co dokładnie siedzi w twoim aucie .
  9. Wampir jak nie ogarniesz sam auta to podjedz do mnie do wrocławia o ci to ogarne .
  10. pokasuj błedy i pojezdziz zobaczymy co wróci .
  11. widac ze pompa ma problem z regulacja kata wtrysku , co jest najprawdopodobniej spowodowane umierajacymi wtryskimi i przestawionym poczatkiem wtrysku .
  12. to sam zaworki jedno kierunkowe jesli sa nie sprawne to eda puszczac powietrze w dwie strony . zrób test szczelnosci pod cisnieniem . co do programu to według mnie jest to gotowiec . ja ma program pisany pod swoje auto i na seryjnym IC wtryskach 320cc i wydechu mam 165 g przepływu i cisnienie dołądowania 1,1 w piku spadajace do 0,7 przy 6000 obr i nie cofa zapłonu i wtryski jeszcze nie sa zapentlone , fakt faktem mam silnik porzecznie ustawiony .co do turbo to jesli by sie kaczyło to nie było by korekty .
  13. po tych logach to mozna postawic tylko 2 diagnozy nieszczelnosc albo turbo zakonczyło rzywot bo program jest przesadzony . co masz dokładnie pomodzone jaka turbina ?
  14. wachania odrotów i dawki sa spowodowane brudnym nastawnikiem pompy wtryskowej ,a korekcja jest spowodowana najprawdopodobniej zajechanymi wtryskami . co doładownia jest ono tak wysokie bo kolega ma padniety n75 który nie jest w stanie ogarnac doładowania .
  15. masz duza nieszczelnosc lub przepływka zaczyna odchodzic do krainy wiecznego spokoju . zrób logi z bloku 2 20 33 115 118
  16. po pierwsze do sprawdzenia ustawienie rorzadu ale na blokady a nie na kreski robione samemu . jesli rorzad bedzie dobrze ustawiony sparawdz opornosc wtrysku sterujacego i jego cisnienie otwarcia na stole pomiarowym bo jesli on bedzie uszkodzony ECU bedzie błednie imformowane o poczatku rozpoczeciu poczatku wtrysku .i jeszcze takie pytanie które powinienem zadac na poczatku kiedy był wymieniany filtr paliwa .
  17. tylko pogratulowac mechanika zamiast naprawic to zastosował tak zawne druciarstwo .
  18. zrób porzadny komplet logów bo z tego za wiele nie mozna stwierdzic .
  19. podłacz podcisnieine bezposrednioz pompy vak do gruszki i zrób logi do 2500 obr z bloku 11 i zanim zaczniesz logowac to sprawdz czy gryszka jest zaciagnieta do zderzaka .
  20. instalacja do i od n75 do sprawdzenia jesli bedzie szczelna n75 do wymiany . masz prestawiny poczatek wtrysku znacznie lub problem z dynamiczna regulacja kata wtrysku . zrób logi z bloku 000bs i 4 dynamicznie .
  21. nie jest on sprzezony z lampka swiec zarowych tylko jest połaczony z ECU zeby imformowac sterownika o urzyciu hamulca i o za tym idzie zabezpieczyc układ napedowy przed uszkodzeniem w razie jednoczesnego nacisniecia pedału gazu i hamulca .
  22. wartosci w bloku powiny byc w okolicy 0 ale naj lepiej jak sa na - maxymalnie 3% . wartosci u ciebie sa nie realne i sa pewnie spowodowane kasowaniem błedów lub odłaczaniem aku .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.