Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

german81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez german81

  1. czujnik jest w kolektorze ssacym czyli to jest temperatura za turbina jesli w czasie jazdy i na postoju masz tak sama temperature to masz uszkodzony czujnik lub zabity IC .
  2. kazde 1.8t powino jedzic na 98 a nie na 95 . zrób jeszcze logi z bloku 3 31 to zobaczymy co chłopaki za program ci zafundowali .
  3. z tych logów wyglonda ze masz nieszczelnos w ukłądzie turbo zrób jeszcze logi dynamiczne z bloku 20 115 118
  4. zmierz jeszcze cisnienie paliwa bo z logów wyglada ze pompa paliwa daje za małe cisnienie .
  5. przepływka pokazuje ok tylko teraz palwa brakuje . logi były robione z wyłaczona kima?
  6. nestety przepływka do wymiany na wolnych obrotach mierzy za duzo powina mierzyc ok 2.5 g/s
  7. zrób ponowne logi po wymianie bezpiecznika z bloku 2 20 31 115 118
  8. to zmienia postacz rzeczy . zrób jeszcze raz logi z wyłaczona klima z bloku 2 20 i statycznie z bloku 2 33 .
  9. logi robiłes z właczona klima ?
  10. kierownica powietrza nie ma nic wspólnego z tym . przepływomierz pokazuje nie wiarygobna wartosc co jest powodem błedu o za bogatej mieszance .
  11. wymien perzepływke bo pokazuje niewiarygodna wartosc przepływu na wolnych obrotach .
  12. sprawdz czujnik połorzenia wału korbowego jest za filtrem oleju .
  13. musisz zmienic kodowanie w module centralnej elektryki 09 .
  14. jest w miare ok .kiedy wymieniałes swiece ?
  15. zrób logi z bloku 2 20 31 33 115 118 . ztych błedów obstawiam ze masz gdzies zwarcie w instalacji elektrycznej .
  16. zrób komplet logów dynamicznych po kasowaniu błedów 2 20 31 33 115 118.
  17. zrób logi z bloku 2 20 31 33 dynamicznie i 2 31 33 statycznie .
  18. skasuj błedy nawet jak ich ne bedzie zapisanych i zrób jeszcze raz logi z bloku 2 na pb
  19. program w załorzeniu autora miał miec ok 200 km ale ze jest to gotowiec z neta to nie osiaga on załorzen i tylko zarzyna silnik i osparzet silnika . układ dolotowy zaczyna sie od przepływki a kaczy na kolektorze ssacym i zaliczaja sie do niego równierz odmy .
  20. zrób logi . podaj kody błedów i kod silnika to ci powiem które bloki logowac
  21. kiedy był wymienine swiece i filtr paliwa ?
  22. na pewno auto masz po programie z niskiej półki nastepnie masz nieszczelny układ turbo i padnieta DV-łke .wymiany DV i sparawdzenia pod cisniem układ turbo to na poczatek .
  23. podaj dokładnie kody błedów .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.