Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

german81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez german81

  1. wymien przepływke i wszystko wruci do normy .przepływka mierzy stanowczo za duzo na wolnych obrotach powina mierzyc ok 2,5 g/s a nie tak jak u ciebie ponad 5 g/s.
  2. jak zapalało sie esp i epc jednoczesnie to było to zwiazane z problemem z przepustnica .
  3. na poczatek sprawdz szczelnosc przewodów od SAI-a miedzy pompom a zaworem kombi .
  4. zrób logi na PB i na LPG ale masz najprawdopodobniej zle wystrojona instalacjie .
  5. jaki sa błedy zapisane?
  6. logi sie do niczego nie nadaja bo były robine wtrybie awaryjnym .zrób nowe logi ale przed samym logowaniem skasuj błedy .zrób test szczelnosci układu turbo .przepływke i n75 narazie zostaw w spokoju .
  7. zrób logi bo z tego co piszesz to na 99 % masz uszkodzony przepływomierz .
  8. panowie zrócie logi dynamiczne i statyczne to bedzie wszystko jasne ,ale naczesciej jest winny przepłwomierz .
  9. bład tempomatu jest spowodowany najprawdopodobniej zabrudzonymi stykami w manece .bład z przepustnicy moze byc spowodowany skorodowana wtyczka ,uszkodzona przepustnica lub instalacjia .
  10. jak masz czasy wtrysku ponad 3ms na biegu jałowym to jest za duzo i pewnie przepływ jest ponad 3 g/s .
  11. zrób logi z bloku 2 7 2 13 bo ten bład jest od skałdu mieszanki i jest najprawdopodoniej spowodowanu nieszczelnoscia lub uszkodzona przepływka .
  12. masz jakies błedy z czujników skowych ? zrób logi dynamiczne z bloku 2 7 2 13 to zobaczymy co jest nie tak .
  13. zrób logi z bloku 2 7 2 13 2 25 dynamicznie na PB.
  14. zrób logi z bloku 2 bo najprawdopodobniej przepływka jest do wymiany .
  15. wymien przepływke i powtórz logi bo czasy wtrysku mi sie nie podobaja ,ale moze byc to spowodowane przez przepływke .
  16. widze ze jestes z wrocławia podziedz to ci to ogrne .
  17. zrób logi bo tak to wrózenie z fusów .
  18. z tych logów wyniak ze silnika nie osiaga 90 st .jesli mówisz o tym ze na desce trzyma 90 st , wskaznik pokazuje 90 st od 75-105 st w rzeczywistosci .
  19. zrob logi dynamiczne z bloku 2 20 31 dynamicznie na 3 biegu od 1500-6500 obr z noga w podłodze .w tych logach juz widac ze przepływka do wymiany bo zawyrza przepływ dlatego jest bład z za bogatej mieszanki .co do błedu z kalpy w kolektorze ssacym to sparwcz wtyczke .
  20. sondzie nic nie jest . ty masz sonde szerokopasmowa to jest sonda pradowa . zrób logi z bloków 2 20 31 32 .masz jakies błedy zapisane ?
  21. spokojnie to zrobisz vac can pro sprawdz czy ma porawnie zakodowany licznik .
  22. termostat do wymiany i geometria do sprawdzenia bo sie przycina dlatego turbo wstaje jak słon ,a pózniej przeładowuje .
  23. german81 odpowiedział(a) na freezblock temat w 1.8T
    róznica w cenach bedzie niewielaka jak zastosujesz inne firmy .rorzad wymienia sie co 120 tys lub co 5 lat .
  24. czym ty czytałes te błedy ? błedy tycza sie do zle zakodowanego sterownika i nie zrozumiałego sygnału obciazenia silnika z czujników abs-u.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.