Treść opublikowana przez german81
-
Napięcia czujnika stukowego
wymien przepływke i wszystko wruci do normy .przepływka mierzy stanowczo za duzo na wolnych obrotach powina mierzyc ok 2,5 g/s a nie tak jak u ciebie ponad 5 g/s.
-
Proszę o analize błędów. Pacjent 1,8T.
jak zapalało sie esp i epc jednoczesnie to było to zwiazane z problemem z przepustnica .
-
pierwszy raz blad 16795
na poczatek sprawdz szczelnosc przewodów od SAI-a miedzy pompom a zaworem kombi .
-
Kontrolka silnika
zrób logi na PB i na LPG ale masz najprawdopodobniej zle wystrojona instalacjie .
-
pierwszy raz blad 16795
jaki sa błedy zapisane?
-
zamulone 1.8T, błędy+logi
logi sie do niczego nie nadaja bo były robine wtrybie awaryjnym .zrób nowe logi ale przed samym logowaniem skasuj błedy .zrób test szczelnosci układu turbo .przepływke i n75 narazie zostaw w spokoju .
-
Napięcia czujnika stukowego
zrób logi bo z tego co piszesz to na 99 % masz uszkodzony przepływomierz .
-
Proszę o pomoc w ocenie błędów
panowie zrócie logi dynamiczne i statyczne to bedzie wszystko jasne ,ale naczesciej jest winny przepłwomierz .
-
Proszę o analize błędów. Pacjent 1,8T.
bład tempomatu jest spowodowany najprawdopodobniej zabrudzonymi stykami w manece .bład z przepustnicy moze byc spowodowany skorodowana wtyczka ,uszkodzona przepustnica lub instalacjia .
-
Napięcia czujnika stukowego
jak masz czasy wtrysku ponad 3ms na biegu jałowym to jest za duzo i pewnie przepływ jest ponad 3 g/s .
-
Napięcia czujnika stukowego
zrób logi z bloku 2 7 2 13 bo ten bład jest od skałdu mieszanki i jest najprawdopodoniej spowodowanu nieszczelnoscia lub uszkodzona przepływka .
-
Napięcia czujnika stukowego
masz jakies błedy z czujników skowych ? zrób logi dynamiczne z bloku 2 7 2 13 to zobaczymy co jest nie tak .
-
Logi
zrób logi z bloku 2 7 2 13 2 25 dynamicznie na PB.
-
prośba o analize logów 2
tak dokładnie .
-
Proszę o pomoc w ocenie błędów
zrób logi z bloku 2 bo najprawdopodobniej przepływka jest do wymiany .
-
Diagnoza sony lambda
wymien przepływke i powtórz logi bo czasy wtrysku mi sie nie podobaja ,ale moze byc to spowodowane przez przepływke .
-
AFN brak mocy, turbina wogole nie wstaje
widze ze jestes z wrocławia podziedz to ci to ogrne .
-
AFN brak mocy, turbina wogole nie wstaje
zrób logi bo tak to wrózenie z fusów .
-
prośba o analize logów 2
z tych logów wyniak ze silnika nie osiaga 90 st .jesli mówisz o tym ze na desce trzyma 90 st , wskaznik pokazuje 90 st od 75-105 st w rzeczywistosci .
-
Diagnoza sony lambda
zrob logi dynamiczne z bloku 2 20 31 dynamicznie na 3 biegu od 1500-6500 obr z noga w podłodze .w tych logach juz widac ze przepływka do wymiany bo zawyrza przepływ dlatego jest bład z za bogatej mieszanki .co do błedu z kalpy w kolektorze ssacym to sparwcz wtyczke .
-
Diagnoza sony lambda
sondzie nic nie jest . ty masz sonde szerokopasmowa to jest sonda pradowa . zrób logi z bloków 2 20 31 32 .masz jakies błedy zapisane ?
-
Adaptacja licznika
spokojnie to zrobisz vac can pro sprawdz czy ma porawnie zakodowany licznik .
-
prośba o analize logów 2
termostat do wymiany i geometria do sprawdzenia bo sie przycina dlatego turbo wstaje jak słon ,a pózniej przeładowuje .
-
Rozrząd skf
róznica w cenach bedzie niewielaka jak zastosujesz inne firmy .rorzad wymienia sie co 120 tys lub co 5 lat .
-
Co to za błąd?
czym ty czytałes te błedy ? błedy tycza sie do zle zakodowanego sterownika i nie zrozumiałego sygnału obciazenia silnika z czujników abs-u.