Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

german81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez german81

  1. przy regeneracji musisz zdemontowac gruszke z turbiny .
  2. jesli nie masz nieszczelnosci miedzy przepływka a kolektorem to przepływka do wymiany i termostat bo nietrzyma temperatury .
  3. odłacz wtyczke z n75 i zrób logi z bloku 115 bo wyglonda na to ze ktos krecił przy sztandze i dlatego szarpie .
  4. zacznij od wymiany swiec przy kiepskich swiecach moze wywalac bład ze składu mieszanki .
  5. sprawdz szczelnosc cisnieniowo jesli układ bedzie szczelny to przepływka do wymiany . na nastepny raz jak bedziesz logował to loguje sie po jednym kanale , a nie po 3 na raz .
  6. 3 ostatnie błedy tycza sie drzwi . kiedy wymieniałes swiece ? bład wypadania zapłonów moze generowac równies bład składu mieszanki .
  7. zrób logi dynamiczne z bloku 2 7 13 25 na PB i na LPG
  8. skasuj błedy i sprawdz które wróca . sonde mozesz sprawdzic robiac logi dynamiczne i statyczne z bloku 2 31 .
  9. adaptjesz na kanale 60 BS
  10. KIU przepływka nadaje sie tylko do bakutilo zawyrza odczyt na wolnych obrotach powina mierzyc ok 2,5 g/s a u ciebie mierzy prawie 4 g/s
  11. zrób komplet logów bo nie koniecznie przepływka musi byc padnieta .jak bedziesz miał nieszczelnosc to przepływka bedzie zanirzała .
  12. zrób logi z dynamiczne z bloku 2 7 31 od 1500-6500 obr . i sparwdz jakie wartosci beda zapisane w bloku 32 .
  13. teraz dołem pompuje ładnie tylko góra brakuje nawet 0,1 bara zrób jeszcze logi z bloku 115 i 118 .
  14. jaki masz dokładnie silnik podaj kod silnika to ci podam dokładnie które kanały zlogowa .
  15. zacznij od sprawdzenia swiec jakie sa zamontowane podaj je symbole .nie masz czasem jakiegos luznego elementu który dzwoni ?
  16. odpowiedziałes sobie sam na swoje pytanie przepływka do wymiany .
  17. zrób adaptacie czujnika skretu g85 . czujnik jest zintegrowany razem z tasma od poduszki powietrznej kierowcy
  18. nie ma to znaczenia bo w aeb doładowanie jest wyliczane z obciazenia silnika i przewpływu .wiec nawet jak masz wieksze wydajniejsze turbo to sterownik bedzie se zmniejszał doładowanie zeby mu sie wszystko zgadzało.
  19. to jak przy seryjnych wtryskach i n75 wywali ci bład 561 to jest cos nie tak z przepływka lub pompa paliwa .
  20. tu masz linka do instrukcji jak to zrobic . tylko na tym filmiku zapomnieli zrobic jednej warzenej rzeczy ,musisz wyjac równierz DV z tipa i zaslepic kruciec po nim w tipie .
  21. wymien tylko MAC na seryjny n75 i wszystko bedzie ok. z logów bede ci w stanie powiedziec jaka masz orietacyjna moc .
  22. musisz wpiac manaometr na długim przewodzie przed listwe wtryskowa .na wolnych obrotach cisnienie powinienes miec 3,5 bara natomiast w czasie jazdy na 3 biegu z gazem w podłodze cisnienie powino wynosic równo 4 bary w całym zakresie obrotów az do odciecia czyli 6500 obr.
  23. zrób komplet logów z bloku 2 9 13 25 . wtych logach co wkleiłes sonda wyglonda na sprawna ,ale dla porawnego stwierdzenia stanu sondy sa potrzebne logi z bloków które podałem .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.