Treść opublikowana przez german81
-
Brak mocy, delkatne szarpanie przy przyspieszaniu.
przy regeneracji musisz zdemontowac gruszke z turbiny .
-
Proszę o analizę logów - zbyt duże spalanie
jesli nie masz nieszczelnosci miedzy przepływka a kolektorem to przepływka do wymiany i termostat bo nietrzyma temperatury .
-
Proszę o analizę logów dynamicznych 1.8T quattro
mozesz zrobic z bloku 9
-
Brak mocy, delkatne szarpanie przy przyspieszaniu.
odłacz wtyczke z n75 i zrób logi z bloku 115 bo wyglonda na to ze ktos krecił przy sztandze i dlatego szarpie .
-
Proszę o analizę logów dynamicznych 1.8T quattro
w AJL loguje sie 2 7 2 13 2 25
-
prośba o interpretacje błędów
zacznij od wymiany swiec przy kiepskich swiecach moze wywalac bład ze składu mieszanki .
-
Prośba o analizę logów 002 - przepływka 1.8T APU
sprawdz szczelnosc cisnieniowo jesli układ bedzie szczelny to przepływka do wymiany . na nastepny raz jak bedziesz logował to loguje sie po jednym kanale , a nie po 3 na raz .
-
prośba o interpretacje błędów
3 ostatnie błedy tycza sie drzwi . kiedy wymieniałes swiece ? bład wypadania zapłonów moze generowac równies bład składu mieszanki .
-
[B5 AEB] Problem z zaduszaniem (brak mocy jakby nie dostawala benzyny)
zrób logi dynamiczne z bloku 2 7 13 25 na PB i na LPG
-
prośba o interpretacje błędów
skasuj błedy i sprawdz które wróca . sonde mozesz sprawdzic robiac logi dynamiczne i statyczne z bloku 2 31 .
-
kody adaptacji
adaptjesz na kanale 60 BS
-
bład mieszanki 561 - logi
KIU przepływka nadaje sie tylko do bakutilo zawyrza odczyt na wolnych obrotach powina mierzyc ok 2,5 g/s a u ciebie mierzy prawie 4 g/s
-
Prośba o analizę logów 002 - przepływka 1.8T APU
zrób komplet logów bo nie koniecznie przepływka musi byc padnieta .jak bedziesz miał nieszczelnosc to przepływka bedzie zanirzała .
-
bład mieszanki 561 - logi
zrób logi z dynamiczne z bloku 2 7 31 od 1500-6500 obr . i sparwdz jakie wartosci beda zapisane w bloku 32 .
-
1,8T problem z przeładowanie
teraz dołem pompuje ładnie tylko góra brakuje nawet 0,1 bara zrób jeszcze logi z bloku 115 i 118 .
-
bład mieszanki 561 - logi
jaki masz dokładnie silnik podaj kod silnika to ci podam dokładnie które kanały zlogowa .
-
P1326???O co chodzi?
zacznij od sprawdzenia swiec jakie sa zamontowane podaj je symbole .nie masz czasem jakiegos luznego elementu który dzwoni ?
-
bład mieszanki 561 - logi
odpowiedziałes sobie sam na swoje pytanie przepływka do wymiany .
-
Błąd 1826 ???
zrób adaptacie czujnika skretu g85 . czujnik jest zintegrowany razem z tasma od poduszki powietrznej kierowcy
-
Weryfikacja stanu sondy lambda
nie ma to znaczenia bo w aeb doładowanie jest wyliczane z obciazenia silnika i przewpływu .wiec nawet jak masz wieksze wydajniejsze turbo to sterownik bedzie se zmniejszał doładowanie zeby mu sie wszystko zgadzało.
-
Weryfikacja stanu sondy lambda
to jak przy seryjnych wtryskach i n75 wywali ci bład 561 to jest cos nie tak z przepływka lub pompa paliwa .
-
Błąd 17511 brak mocy LOGI 1.8T AWT
tu masz linka do instrukcji jak to zrobic . tylko na tym filmiku zapomnieli zrobic jednej warzenej rzeczy ,musisz wyjac równierz DV z tipa i zaslepic kruciec po nim w tipie .
-
Weryfikacja stanu sondy lambda
wymien tylko MAC na seryjny n75 i wszystko bedzie ok. z logów bede ci w stanie powiedziec jaka masz orietacyjna moc .
-
Prosze o analize logów przepływomierza
musisz wpiac manaometr na długim przewodzie przed listwe wtryskowa .na wolnych obrotach cisnienie powinienes miec 3,5 bara natomiast w czasie jazdy na 3 biegu z gazem w podłodze cisnienie powino wynosic równo 4 bary w całym zakresie obrotów az do odciecia czyli 6500 obr.
-
Weryfikacja stanu sondy lambda
zrób komplet logów z bloku 2 9 13 25 . wtych logach co wkleiłes sonda wyglonda na sprawna ,ale dla porawnego stwierdzenia stanu sondy sa potrzebne logi z bloków które podałem .