Treść opublikowana przez german81
-
Prośba o analizę logów i błędów.
zacznij od umycia przepustnicy i zrobienia adaptacji i pokasowania błedów i po tym powtórz logi z bloku 2 7 2 13 .
-
Stracił moc i falują obroty - prośba o analizę logów.
problemem nie jest DV logi były zrobione w trybie awaryjnym . zrób najpierw porzadek z błedami z wyapadania zapłonu i zwarciem wtrysków do masy i dopiero wtedy bedzie mozna robic logi i sprawdzac stan przepływki i DV-ałki
-
Prośba o ocenę logów.
jest prawie dobrze , spróbuj jeszcze zamienic cewke z pierwszego cylindra na trzeci cylinder i powtórz logi .masz dalej nieszczelnosc lub n 75 umiera zrób jeszcze logi z bloku 115 118.
-
prośba o analizę błędów
w 1.8t nie darady zrobic BS tak jak w tdi . zróblogi z bloku 2 7 2 13 2 25 dynamicznie na 3 biegu od 1500-6500 obr .
-
Jakieś dziwne Błędy w mojej audi A4 b5 1.6 Prosze o analize logów
zrób logi z bloku 2 7 13 dynamicznie
-
Proszę o pomoc w ocenie błędów
zacznij od zrobienia logów z bloków 2 7 13 dynamicznie na 3 biegu od 1500- 6500 obr
-
problem na właczonej klimie auto gasnie
zacznij od pokasowania błedów i zrobienia logów dynamicznych z bloków 2 7 13 .wyczysc jeszcze przepustnice i zrób adaptacje .
-
Prośba o ocenę logów.
spalanie stukowe bez zmian wiec nie jest to zwiazane z cewkami lub wtryskami . sprawdz kompresie i ja podejrzewam ze mozesz miec luzny łancuch miedzy wałkami i on dzwoniac wprowadza stukowce w bład dlatego cofa zapłon .
-
P1326???O co chodzi?
jak mechanik ustawiał zapłon ? urzywał vaga przy ustawianiu zapłonu ?jesli nie to zmien mechanika bo zeby ustawic zapłon w twoim silniku trzeba wprowadzic sterownik w nastawy podstawowewe i dopiero mozna regulowac zaplon bo inaczej nie bedzie reakcji na obracanie aparatem .a pozatym zapłon powinien byc ustawiony na 0 st a nie tak jak u ciebie na 9 st .
-
Prośba o ocenę logów.
podmien jeszcze cewke z 1 cylindra ( cylinder przy chłodnicy )z cewka z 3 cylindra i powtórz logi .sonda jest ok .
-
Prośba o ocenę logów.
zmierz na poczatek kompresie na zimnym silniku i sparawdz w jakim stanie jest łancuch i napiczacz .
-
błąd 004759 + 004243 i dziwny zapach w kabinie
szukaj nieszczelnosci
-
Prośba o ocenę logów.
przepływke zostaw w spokoju zrób porzadek ze stukaniem to przepływ wzrosnie bo ECU nie bedzie obcinało doaładowania .
-
Bardzo proszę o ocene logów AJM
turbo lekko sie przycina i przepływka tnie dawke powyrzej 3,5 obr .jak dawno nie wymieniałes filtra powietrza to wymien i powtórz logi .
-
Prośba o ocenę logów.
jak w tym golfie jest silnika AGU to ;logujesz bloki 2 7 13 25 jak jest inny silnik to loguje sie te bloki co u ciebie .
-
[A6C5][2,5 TDI][AYM] Proszę o ocenę logów i błędów
sparawdz opornosc n108 bo z logów wynika ze cos z regulacja kata szwankuje .
-
Prośba o ocenę logów.
przepływka pokazuje mniej niz w sprawnym BFB bo jest spalanie stukowe i sterownik tnie doładowanie i tym samym jest mniejszy przepływ . co do ogarniania tematu spalania stukowego trzeba sparawdzic stan napinacza łancucha w głowicy i mozna sprawdzic kompresie .
-
Proszę o Analizę muł
w 1.8 logujesz bloki 2 7 13 dynamicznie na 3 biegu od 1500-6500 obr . sprawdz cisnienie paliwa pod obciarzeniem bo z tych logów co zrobiłes widac ze pompa paliwa podaje za mało paliwa .
-
Prośba o ocenę logów.
przepływka w miare ok doładowanie tez trzyma dobrze . jedynie zostało to spalanie stukowe do ogarnirecia .
-
[A6C5][2,5 TDI][AYM] Proszę o ocenę logów i błędów
poczatek wtrysku do poprawki .
-
Prośba o ocenę logów.
sprawdz szczelnosc układu turbo .a zwałaszcza zawór DV czy jest sprawny . najlepiej jak bys zrobił test cisnieniowy szczelnosci .kiedy wymieniałes swiece ?
-
odczyt temperatury
jaki masz kod silnika bo w niektórych silnikach 1.6 temperatura pracy silnika jest podniesiona do 105 stopni
-
prosze o analizę logów po wyminie turbiny
wydłurz sztange o 1,5 obrotu i powtórz logi
-
Diagnostyka mojego Avanta
pokasuj błedy i sprawdz które błedy wruca po paru dniach jezdzenia .póki co naj bardziej niepokojacy jest pierwszy bład .
-
Lekki muł, uszkodzenie pamieci ROM sterownika
naj taniej i naj szybciej bedzie zmienic serownik .