Treść opublikowana przez german81
-
Proszę o pomoc w ocenie błędów
skasuj błedy i zobacz które wróca .
-
Prośba o ocenę logów.
Artur do sprawdzenia łancuch miedzy wałkami i zaworki zwrotne od evapa .
-
Proszę o anazilę logów dynamicznych 1.8t po virusie
doładowanie masz 1 bar tylko vag podaje cisnienie łacznie z cisniem atmosferycznym . program jest strasznie harkorowy po pierwsze jest za ubogo w paliwo i zapłon jest za agrsywny dlatego jest spalnie stukowe . upalnie auta na takim programie grozi potopieniem tłoków . bład o małej skutecznosci kata jest nastepstwem tego programu .
-
00256 - A/C Pressure/Temperature Sensor
sprawdz ilosc czynika w układzie jesli bedzie ok to czujnik do wymiany .
-
Prośba o ocenę logów.
te logi co widziałes to sa w serii ja mam 180 teraz po programie mam przepływ 170 g/s . jak chcesz pompowac układ to spokojnie mozesz podac cisnienie 1,5 bara .tylko pamientaj zeby wyjac odme i dv z tipa i zalep kruce ponich i dopiero pompowac układ .co do sprawdzenia omy to najlepiej ja rozmontowac i sparwdzic karzy elemet wzrokowo z bliska .
-
Bład 0741 nie mozna go skasowac i miga kontrolka świec zaorwych.
wymien czujnik stopu i bedzie po problemie .tylko czujnik kup w ORI.
-
Prośba o ocene turbo i przeplywki
te logi wyglondaja ok . zrób komplet logów to bedzie mozna cos wiecej powiedziec .
-
Prośba o ocenę logów.
na poczatek zrób test na szczelnosc i zlokalizuj nieszczelnosc .jesli po usunieciu nieszczelnosci przepływka dalej bedzie mierzyc za mało to wymien ja .osobiscie uwazam ze po naprawie nieszczelnosci i wymianie przepływki spalanie stukowe bedzie na takim samym poziomie lub nawet wzrosnie .
-
Falują obroty. Prośba o weryfikację, statyczne(032) + dynamiczne
zacznij od umycia przepustnicy i sprawdzenia tego o czym mówiłem wczesniej .
-
Prośba o ocenę logów.
ak jak koledzy zauwarzyli i ci mówiłem wczesniej turbo kiepsko wstaje co swiadczy o nieszczelnosci i dlatego przepływka zanirza . z doswiadczenia wiem ze naprawa nieszczelnosci nie zniweluje spalannia stukowego . tutaj masz linka do mojego problemu ze spalaniem stukowym ocena logów AUQ .po swoim aucie jeszcze miałem 4 1.8t z ta sama przypadłoscia z przebiegami od 120- 250 tys gdzie po regeneracji głowicy i wyczyszczeniu nagaru z komory spalania problem zniknoł .w tej chwili jest u mnie program na 220 koni z agresywnym zapłonem i dalej nie ma spalania stukowego .
-
Prośba o ocenę logów.
jesli jestes pewien cewek to ja bym sciagał głowice .
-
Prośba o ocenę logów.
wyglonda na to ze łąncuch i napinacz jest w porzadku bo przy wyciagnietym łancuchu cofało by zapłon po 12 st.
-
Prośba o ocenę logów.
zloguj jeszcze blok 20 na postoju jak bedziesz gazował .
-
czujnik predkości jazdy
sprawdz instalacjie jesli bedzie ok to czujnik do wymiany .
-
Falują obroty. Prośba o weryfikację, statyczne(032) + dynamiczne
to w takim razie jak klima była wyłaczona to jest cos nie tak bo masz za wysokie obroty powiny byc max ok 800 obr a u ciebie jest 920 obr.sprawdz czy nie masz nieszczelnosci w układzie podcisnieniowym i odmie , umyj i zaadaptuj przepustnice bo tez jest z niej bład .
-
Falują obroty. Prośba o weryfikację, statyczne(032) + dynamiczne
tomek logi robiłes z właczona klima . musisz zrobic je od nowa ale najpierw skasuj błedy i wyłacz klime .
-
wielka prośba o sprawdzenie błedów
mozesz a zawór jest miedzy silnikiem asciana grodzowa .
-
Falują obroty. Prośba o weryfikację, statyczne(032) + dynamiczne
zrób logi stayczne z bloku 2 .bład jest generowany przez to ze przepływka mierzy za mało powietrza na wolnych obrotach, co moze byc spowodowane przez nieszczelnosc w układzie podcisnieowym a zwałaszcza w odmie .
-
wielka prośba o sprawdzenie błedów
sprawdz inslacie od czujnika otwarcia termostatu jesli bedzie ok to termostat do wymiany tylko na ori .drugi bład tyczy sie nastawnika faz rorzadu sprawdz instalacjie od elektro zaworu i sam elektro zawór .
-
Stracił moc i falują obroty - prośba o analizę logów.
cisnienie doładowania jest zalezne od wielu parametrów ale max bedzie pompowac ok 0,7 bar.
-
Prośba o analizę logów i błędów.
sprawdz jeszcze jaka temperature widzi sterownik przed pruba odpalenia .
-
Prośba o ocenę logów.
zrób jeszcze logi parami z bloku 20 118 bo zapłon jest zalerzny od temperatury powietrza doładowanego.
-
Proszę o analizę logów
kiedy były wymieniane swiece i na jakie ?
-
pierwszy raz blad 16795
sprawdz czy wąłcza sie pompa układu SAI rano po odpaleniu jesli tak to sprawdz czy nie masz nieszczelnosci w przwodach miedzy pompom a zaworem kombi .
-
Prośba o sprawdzenie kompletu logów
jest ok . zrób jeszcze logi stayczne z bloku 1