Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

german81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez german81

  1. skasuj błedy i zobacz które wróca .
  2. Artur do sprawdzenia łancuch miedzy wałkami i zaworki zwrotne od evapa .
  3. doładowanie masz 1 bar tylko vag podaje cisnienie łacznie z cisniem atmosferycznym . program jest strasznie harkorowy po pierwsze jest za ubogo w paliwo i zapłon jest za agrsywny dlatego jest spalnie stukowe . upalnie auta na takim programie grozi potopieniem tłoków . bład o małej skutecznosci kata jest nastepstwem tego programu .
  4. sprawdz ilosc czynika w układzie jesli bedzie ok to czujnik do wymiany .
  5. te logi co widziałes to sa w serii ja mam 180 teraz po programie mam przepływ 170 g/s . jak chcesz pompowac układ to spokojnie mozesz podac cisnienie 1,5 bara .tylko pamientaj zeby wyjac odme i dv z tipa i zalep kruce ponich i dopiero pompowac układ .co do sprawdzenia omy to najlepiej ja rozmontowac i sparwdzic karzy elemet wzrokowo z bliska .
  6. wymien czujnik stopu i bedzie po problemie .tylko czujnik kup w ORI.
  7. te logi wyglondaja ok . zrób komplet logów to bedzie mozna cos wiecej powiedziec .
  8. na poczatek zrób test na szczelnosc i zlokalizuj nieszczelnosc .jesli po usunieciu nieszczelnosci przepływka dalej bedzie mierzyc za mało to wymien ja .osobiscie uwazam ze po naprawie nieszczelnosci i wymianie przepływki spalanie stukowe bedzie na takim samym poziomie lub nawet wzrosnie .
  9. zacznij od umycia przepustnicy i sprawdzenia tego o czym mówiłem wczesniej .
  10. ak jak koledzy zauwarzyli i ci mówiłem wczesniej turbo kiepsko wstaje co swiadczy o nieszczelnosci i dlatego przepływka zanirza . z doswiadczenia wiem ze naprawa nieszczelnosci nie zniweluje spalannia stukowego . tutaj masz linka do mojego problemu ze spalaniem stukowym ocena logów AUQ .po swoim aucie jeszcze miałem 4 1.8t z ta sama przypadłoscia z przebiegami od 120- 250 tys gdzie po regeneracji głowicy i wyczyszczeniu nagaru z komory spalania problem zniknoł .w tej chwili jest u mnie program na 220 koni z agresywnym zapłonem i dalej nie ma spalania stukowego .
  11. jesli jestes pewien cewek to ja bym sciagał głowice .
  12. wyglonda na to ze łąncuch i napinacz jest w porzadku bo przy wyciagnietym łancuchu cofało by zapłon po 12 st.
  13. zloguj jeszcze blok 20 na postoju jak bedziesz gazował .
  14. sprawdz instalacjie jesli bedzie ok to czujnik do wymiany .
  15. to w takim razie jak klima była wyłaczona to jest cos nie tak bo masz za wysokie obroty powiny byc max ok 800 obr a u ciebie jest 920 obr.sprawdz czy nie masz nieszczelnosci w układzie podcisnieniowym i odmie , umyj i zaadaptuj przepustnice bo tez jest z niej bład .
  16. tomek logi robiłes z właczona klima . musisz zrobic je od nowa ale najpierw skasuj błedy i wyłacz klime .
  17. mozesz a zawór jest miedzy silnikiem asciana grodzowa .
  18. zrób logi stayczne z bloku 2 .bład jest generowany przez to ze przepływka mierzy za mało powietrza na wolnych obrotach, co moze byc spowodowane przez nieszczelnosc w układzie podcisnieowym a zwałaszcza w odmie .
  19. sprawdz inslacie od czujnika otwarcia termostatu jesli bedzie ok to termostat do wymiany tylko na ori .drugi bład tyczy sie nastawnika faz rorzadu sprawdz instalacjie od elektro zaworu i sam elektro zawór .
  20. cisnienie doładowania jest zalezne od wielu parametrów ale max bedzie pompowac ok 0,7 bar.
  21. sprawdz jeszcze jaka temperature widzi sterownik przed pruba odpalenia .
  22. zrób jeszcze logi parami z bloku 20 118 bo zapłon jest zalerzny od temperatury powietrza doładowanego.
  23. kiedy były wymieniane swiece i na jakie ?
  24. sprawdz czy wąłcza sie pompa układu SAI rano po odpaleniu jesli tak to sprawdz czy nie masz nieszczelnosci w przwodach miedzy pompom a zaworem kombi .
  25. jest ok . zrób jeszcze logi stayczne z bloku 1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.