Treść opublikowana przez german81
-
zdiagnozowanie 1.8 20V ARG
z loguj blok 2 31 dynamicznie i statycznie i 2 20 dynamicznie i podaj wartosci z bloku 32 sa zapisane jakies błedy ?
-
Prośba o ocenę logów.
sprawdz układ podcisnieniowy i bipy nie sa najlepsze .
-
Problem z podwyższonymi obrotami biegu jałowego, cos z logów da rade wywróżyć?
jesli auto nie jest po modach to przepływka pokazuje kosmiczne wartosci .
-
Spadek mocy : prośba o ocenę logów statycznych oraz dynamicznych
jedyne co jest nie tak w tych logacho to przycinajaca sie leko geometria .
-
Proszę o analizę oraz sugestie
masz za wysoka temperature silnika .
-
1.8T Proszę o ocenę logów
odma jesli jest sucha to bedzie szczelna , oringi pod wtryskami wymien .jeszcze jedna dosyc istotna sprawa to kolek wlewu oleju widze ze masz zapocony od oleju wymien uszczelke lub cały korek .sprawdz tez czy bagnet wchodzi ciasno w rurke jesli bedzie luzno wchodził to wymien bagnet i rurke ale tylko na taka z ASO bo zamieniki sa beznadziejne .
-
Prośba o analize logów (1.8T AEB)
po przeładowaniu wyłacz logowanie .
-
Prośba o analize logów (1.8T AEB)
logujesz bloki 2 7 2 13 2 25 na 3 biegu od 1500-6500 obr z noga na gazie w podłodze .przed logowaniem skasuj błedy.
-
Prosba o analize logów dynamicznych
przepływke zostaw w spokoju nic jej nie dolega .
-
bład 16500 i 16804
czujnik temperatury jest z tyłu silnika przy scianie grodziowej .
-
Pomoc z kodami błędów silnika.
sprawdz błedy we wskaznikach .
-
Pomoc z kodami błędów silnika.
zacznij od kasowania błedów jak powróca to dopiero sie bedziesz martwił .
-
bład 16500 i 16804
skasuj błedy i zobacz czy wróca .ten drugi bład jest od uszkodzonego czujnika temperatury płynu .jesli czujnik bedzie zle wskazywał temperature moze on powodowac bład za małej wydajnosci kata .
-
Prosba o analize logów dynamicznych
geometria do sprawdzenia czy sie nie zaciana .
-
1.8T Proszę o ocenę logów
jest juz lepiej ,ale przepływka pokazuje dalej za mało . zanim kupisz nowa przepływke to sprawdz czy nie masz jeszcze oleistych wycieków na łaczeniu IC z wezami i do okoła wtryskiwaczy , sprawdz tez cała odme a zwłacza pod kolektorem ssacym czy nie ma nieszczelnosci .
-
1.8T Proszę o ocenę logów
pierwsza sonda jest szerokopasmowa wiec tam nie jest istotne napiecie tylko wspólczynik lamda który jest podany w bloku 31 i powinien byc bliski 1, na drugiej sondzie powinienes miec ok 0,6 v ale jest to sonda pomiarowa i nie ona wpływu na prace silnika .
-
Proszę o ocenę logów i ewentualne sugestie co dokładnie wymienić
zrób logi z bloku 1 3 8 10 11 dynamiczne i stayczne z bloku 1 4 13 18 23
-
Kilka błędów do analizy
błedy wracaja po kasowaniu ?
-
1.8T Proszę o ocenę logów
niestety z uszkodzona przepływka bedzie jezdził gorzej ,a z odpieta jezdze prawie jak ze sprawna .a po zatym co co za sprawdzanie osiagów z innym i to jeszcze słabszym autem , jak juz chcecie w ten sposób sprawdzac stan auto to porównuj je z takim samym 100% sprawnym .
-
1.8T Proszę o ocenę logów
zrób przadne logi z bloku 2 20 31 33 115 118 od 1500-6500 obr na 3 biegu . ztego co widze w tych logach to chyba bedzie do wymiany przepływka . sprawdz jakie sa jeszcze zapisane wartosci w bloku 32 po przekreceniu kluczyka na zapłon .
-
Logi
tak dokłądnie i tak jak napisałes i uruchamiasz logowanie .logi dynamiczne robisz na 3 biegu od 1500-6500 obr z gazem w podłodze .
-
Wpadający zapłon jak sprawdzić która to cewka jest do wymiany
z loguj bloki 15 16 staycznie i dynamicznie .
-
Napięcia czujnika stukowego
mozesz spróbowac ale watpie zeby to pomogło . bezyna ekstrakcyjna bedzie ok .
-
Proszę o anazilę logów dynamicznych 1.8t po virusie
zrób porzadne logi od 1500- 6500 obr na 3 biegu z bloku 2 20 31 33 115 118 ,ale dalej jest lipa z tym programem dalej zapłon jest zle ustawiony .
-
Napięcia czujnika stukowego
obydwie przepływki nadawaja sie do wyrebu rabarbaru