Treść opublikowana przez german81
-
Błąd 17511 brak mocy LOGI 1.8T AWT
sprawdzenie szczelnosci układu turbo cisnieniowo.
-
1.8 T 150 km, w superb błędy???, proźba o analizę,.
ciezko sie to czyta ale jest ok zdrowe 150 koni .jesli błedy wracaja to sprawdz instalacje obu sond jesli bedzie ok to sondy do wymiany .
-
Prosze o analize logów przepływomierza
przepływka mogła by troche wiecej pokazywac ,sprawdz czy oma jest szczelna .druga rzecz która mi nie pasuje to czasy wtrysków sa za długie przydało by sie zmierzyc cisnienie pod obciarzeniem .
-
Problemy z odpaleniem +kontrolki od ABS/ESP/EPC
narazie zacznij od wymiany przekaznika i zobaczymy czy błedy beda wracac .
-
Prosze o analize logów przepływomierza
logi do poorawki sa zle zrobione .
-
Prosze o analize logów przepływomierza
logi robisz na 3 biegu w zakresie obrotów 1500-6500 obr z noga w podłodze .
-
Prosze o analize logów przepływomierza
zacznij od zrobienia logów z bloku 2 13 31 32 .
-
Prosze o analize logów przepływomierza
logi do poprawki w benzynie logujesz blok 3 od 1500-6500 obr . co sie dzieje z autem .
-
1.8 T 150 km, w superb błędy???, proźba o analizę,.
druga sonda nie ma wpływu na moc .sonda za katem jest sonda diagnostyczna i nie wprowadza sterownik w tryb awaryjny ,jedynie generuje bład i wywala czeka .niech kolega zrobi logi to bedzie widac czy sterownik jest w trybiw awaryjnym .
-
1.8 T 150 km, w superb błędy???, proźba o analizę,.
z błedu grzałki nie bedzie przejscia w tryb awaryjny ani sapdek mocy .druga sonda sprawnosc tylko sprawnosc kata a sterowanie układem powietrza wtórnego odpowiada pierwsza sonda w tym przypadku .
-
1.8 T 150 km, w superb błędy???, proźba o analizę,.
szogun0 błedy z sondy o składzie mieszanki tylko powoduja przejscie w tryb awaryjny . te które sa u kolegi nie powoduja trybu awaryjnego .
-
1.8 T 150 km, w superb błędy???, proźba o analizę,.
po kasowaniu błedy powracaja ? te błedy nie maja wpływu na dynamike zrób logi z bloku 2 20 31 115 118 dynamicznie
-
Prośba o analizę logów - turbina - dziwne wskazanie w grupie 011 BS
w BS nic sie nie zmienia poniewarz masz turbine WG a tylko działa w VNT.faktycznie turbo kiepsko wstaje przydała by sie reszta logów .
-
Prośba o analizę błędu
to jest normalne klapa zakonczyła swój rzywot i jest do wymiany ,najprawdopodobniej zembatki sie wyrobiły .
-
Problemy z odpaleniem +kontrolki od ABS/ESP/EPC
nowy w ASO kosztuje koło 60 PLN tydzien temu kupowałem taki .generalnie mozna go sprawdzic omomierzem ,ale jesli przekaznik raz działa a raz nie to mozesz nie zdiagnozowac tego porawnie omomierzem .
-
A4 B6 1.8T Quattro - proszę o analize logów dynamicznych
przepływke zostaw w spokoju nic jej nie jest mierzy dobrze jak było cos nie tak to korekta w bloku 32 w 2 kolumnie była by na + . a pozatym jesli jest to nowy nabytek to pewnie nie były wymieniane jeszcze filtry i oleje . po wyminie filtra powietrza przepływka bedzie mierzyła jeszcze wiecej .zmien swiece na NGK PFR6Q i powtórz logi i dorzuc jeszcze ten z bloku 1 po nocy .
-
A4 B6 1.8T Quattro - proszę o analize logów dynamicznych
przepływka i układ turbo w porzadku ,jedynie co jest nie tak w tych logach to mocne cofanie zapłonu ,które moze byc spowodowane kiepskimi swiecami lub cewkami .masz moze instalacje LPG? kiedy wymieniałes swiece i na jakie ? przydał by sie jeszcze logi z bloku 1 po nocy przed odpaleniem silnika .
-
Audi A4 1.8T 163KM - trzesie i smierdzi benzyną przy odpaleniu.
obroty sa sa ok jak silnik jest rozgrzany . sprawdz jaka widzi temperature czujnik temperatury silnika zanim odpalisz auto po nocy . atak na marginesie jak masz korekte na + w bloku 32 to masz nieszczelnosc w układzie turbo lub padnieta przepływke , zrób komplet logów to bedzie mozna cos kakretniejszego powiedziec .
-
logi wałbrzych okolice
jak nie znajdziesz nikogo w okolicy to zapraszam do wrocławia .
-
Prośba o ocenę logów dynamicznych, szarpanie, kondycja turbo.
piotrek nie ma sensu sie spierac o wydajnosc wtrysków . faktem jest ze u kolegi jest problem z paliwem .z tymi poliftami i b6 masz racje tam sa wtryski 280 z tym ze tam jest inaczej regulowane cisnienie paliwa .
-
Prośba o ocenę logów dynamicznych, szarpanie, kondycja turbo.
wszystkie 150 i 180 maja te same wtryski . sprawna 150 ma czasy wtysków w ok 15-16 ms natomias 180 maja czasy wtrysku poiny miescic sie miedzy 17-19 ms .. wtryski z aeb i ajl maja 210 przy 3 barach natomiast przy 4 barach wydajnosc wzrasta do 280 i taka samom wydajnosc maja wtryski w silnikach po 99 ustawionych wzdłurznie .natomiast wtryski w silnikach porzecznie ustawionych agu ma wtryski 280 przy 3 barach a silniki aqa aum auq maja wtryski 320 przy 3 barach a silniki apx bam itd maja 380 przy 3 barach . wtryski z wzdłurznie ustawionych silników wystarcza do ok . 200 km .
-
Prośba o ocenę logów dynamicznych, szarpanie, kondycja turbo.
w silnikach po 99 faktycznie sa wieksze wtryski tylko pracuja na nizszym cisnieniu paliwa i w sumie ich wydajnosc jest taka sama . aeb i ajl maja regulatory 4 barowe a po 99 sa regulatory 3 bary .
-
Prośba o ocenę logów dynamicznych, szarpanie, kondycja turbo.
wymien filtr paliwa ale podejrzewam ze problemem jest pompa paliwa . zmierz cisnienie paliwa pod obciazeniem wtedy sie wszystko wyjasni .
-
Prośba o ocenę logów dynamicznych, szarpanie, kondycja turbo.
piotrek czasy wtrysku na poziomie 21 ms sa normalne i ksiazkowe ?
-
Prośba o ocenę logów dynamicznych, szarpanie, kondycja turbo.
cisnienie paliwea do sprawdzenia bo czasy wtrysku sa za długie i sonda pokazuje bzdury .