Treść opublikowana przez german81
-
Logi - ktoś chętny do analizy??
przepływomierz ma nr 06A906461L lub z X to jest regenerowany n75 058906283F
-
[B5 ADR] Nierówno pracujący silnik
sprawdz instalacje miedzy kompem a przepustnica
-
Logi - ktoś chętny do analizy??
jesli nie było nic krecone przy gruszce to n75 do wymiany i tak jak kolega napisał wyzej przepływka .
-
Podciśnienie w silniku [ASN]
silnik dostaje lewe powietrza i pewne podzespoły zasilane podcisnieniem moga nie działac poprawnie .
-
Szarpie na zimnym silniku...Pomocy
tak jak pisałem zacznij od wymiany swiec bo to jest najczesciej przyczyna nie palenia na zimnym silniku a koszt swiec jest nie wielki . do twojego silnika powiny byc swiece z tego linku NGK - Wyszukiwarka produktów cena to ok 20 pln za sztuke .
-
Proszę o analize błędu.
dokładnie to masz problem z napinaczem łancucha miedzy wałkami .a 2 bład jest zwiazany z zaslepionym lub niesprawnym układem par paliwa .widze ze jestes z wro moge ci pomuc to ogarnac .
-
Prośba o analizę logów.
wtryski sa ok tylko BIP-y na 2 leko odbiegaja od reszty ale nie ma co panikowac . co do temperatury to moze termostat sie za pózno otwiera .
-
Prośba o analizę logów.
ogulnie jest ok tylko cos masz za wysoka temperature płynu
-
Prośba o analizę logów
przez to ze EGR nie działa przepływka mierzy w próbie statycznej ok 400mg .
-
Prośba o analizę logów
egr zaslepiony lub nie sprawny .
-
Szarpie na zimnym silniku...Pomocy
decyzja nalezy do ciebie co wymienisz tylko mechanik zapomniał ci powiedziec ze napinacz kosztuje 1500 pln i jest tylko dostepny w serwisie . zacznij od wymiany czesci na które wskazuje bezposrednio bład . swiece wizualnie moga byc dobre ale jesli staca swoja ciepłte to beda miał problem z działaniem na zimnym silniku a nie da sie tego wtwierdzic wyzalnie czy nie straciła ciepłty .
-
Szarpie na zimnym silniku...Pomocy
a jak sprawdziłes ze sa ok ? masz instalacje LPG ?
-
Błąd P0571 w A4 B6
tak do wymiany czujnik stopu pod pedałem tylko kup nowy w ASO .
-
Proszę o przegląd logów i pomoc w naprawie mojego samochodu
swiece narazie zostaw w spokoju . czujnik kup nowy w ASO kosztuje tak jak pisałes 100PLN i wymien termostat .pokasuj wszystkie błedy i powtórz skanowanie po kilku dniach . zrób logi stayczne z bloku 1 3 4 7 13 18 23 i dynamiczne z bloku 1 3 8 10 11 i BS 3 11 .
-
Szarpie na zimnym silniku...Pomocy
błedy ewidentnie masz zwiazane z wypadaniem zapłony napinacz nie ma nic do wypadania zaplonów zacznij od wymiany swiec i sprawdezenia kabli i cewki
-
[B5 ADR] Nierówno pracujący silnik
zacznij od spuszczenia tego gnoju który nalałes do zbiornika i pozbycia sie błedu z regulacji obrotów .
-
Sporadyczne błedy na VAG'u, kończą sie lambdy?
bład 525 to jest nie wiarygodny sygnał z sondy ,wiec moze byc spowodowany zwarciem , uszkodzona sonda lub nie działajaca grzałkom w sondzie . bład 554 jest od zle wyregulowanej instalacji
-
ABS/ESP + kontrolka świec żarowych
wymien czujnik stopu i zrob logi dynamiczne z bloku 3 8 10 11 i statyczne 1 4 7 13 23
-
Sporadyczne błedy na VAG'u, kończą sie lambdy?
sprawdz instalacje miedzy sondami a sterownikiem .przydało by sie sprawdzic czy 2 bład zapisywany jest na PB czy na LPG
-
Proszę o diagnozę pacjeta.
nie koniecznie przepływka musi umierac mozesz miec nieszczelna np . odme i przez to brzepływka bedzie nie własciwie mierzyc ilosc powietrza .
-
Analiza Błedów
logi z bloku 115 i 118 ci nie wyszły . sprawdz instalacje miedzy przepływka a sterownikiem jesli bedzie ok to przepływka do wymiany .po ogarnieciu tematu przepływki powtórz logi .
-
Prośba o analizę logow
turbo wstaje ok tylko dosyc długo sterownie nie daje se rady z przeładowaniem zrób reszte logów z bloków 2 20 31 118 .mozesz miec problem z n75 , nieszczelnosc miedzy n75 a gruszka lub ktos grzebał przy gruszce .
-
Proszę o diagnozę pacjeta.
zrób logi z przepływki z bloku 2 dynamicznie 1500-6500 obr .
-
Brak mocy, dusi sie przy mocnym obciazeniu.
n 75 do ciebie wyglonda ja na tym zdieciu Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://www.audizine.com/gallery/data/500/N75.jpg i ma numer 058 906 283 f i naj szybciej go dostaniesz w ASO i kosztuje on ok 170pln
-
Proszę o diagnozę pacjeta.
błedy po wykasowaniu wracaja ? jak nie dasz se z tym rady to moge ci to ogarnac .