Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

german81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez german81

  1. przepływomierz ma nr 06A906461L lub z X to jest regenerowany n75 058906283F
  2. sprawdz instalacje miedzy kompem a przepustnica
  3. jesli nie było nic krecone przy gruszce to n75 do wymiany i tak jak kolega napisał wyzej przepływka .
  4. silnik dostaje lewe powietrza i pewne podzespoły zasilane podcisnieniem moga nie działac poprawnie .
  5. tak jak pisałem zacznij od wymiany swiec bo to jest najczesciej przyczyna nie palenia na zimnym silniku a koszt swiec jest nie wielki . do twojego silnika powiny byc swiece z tego linku NGK - Wyszukiwarka produktów cena to ok 20 pln za sztuke .
  6. dokładnie to masz problem z napinaczem łancucha miedzy wałkami .a 2 bład jest zwiazany z zaslepionym lub niesprawnym układem par paliwa .widze ze jestes z wro moge ci pomuc to ogarnac .
  7. wtryski sa ok tylko BIP-y na 2 leko odbiegaja od reszty ale nie ma co panikowac . co do temperatury to moze termostat sie za pózno otwiera .
  8. ogulnie jest ok tylko cos masz za wysoka temperature płynu
  9. przez to ze EGR nie działa przepływka mierzy w próbie statycznej ok 400mg .
  10. egr zaslepiony lub nie sprawny .
  11. decyzja nalezy do ciebie co wymienisz tylko mechanik zapomniał ci powiedziec ze napinacz kosztuje 1500 pln i jest tylko dostepny w serwisie . zacznij od wymiany czesci na które wskazuje bezposrednio bład . swiece wizualnie moga byc dobre ale jesli staca swoja ciepłte to beda miał problem z działaniem na zimnym silniku a nie da sie tego wtwierdzic wyzalnie czy nie straciła ciepłty .
  12. a jak sprawdziłes ze sa ok ? masz instalacje LPG ?
  13. tak do wymiany czujnik stopu pod pedałem tylko kup nowy w ASO .
  14. swiece narazie zostaw w spokoju . czujnik kup nowy w ASO kosztuje tak jak pisałes 100PLN i wymien termostat .pokasuj wszystkie błedy i powtórz skanowanie po kilku dniach . zrób logi stayczne z bloku 1 3 4 7 13 18 23 i dynamiczne z bloku 1 3 8 10 11 i BS 3 11 .
  15. błedy ewidentnie masz zwiazane z wypadaniem zapłony napinacz nie ma nic do wypadania zaplonów zacznij od wymiany swiec i sprawdezenia kabli i cewki
  16. zacznij od spuszczenia tego gnoju który nalałes do zbiornika i pozbycia sie błedu z regulacji obrotów .
  17. bład 525 to jest nie wiarygodny sygnał z sondy ,wiec moze byc spowodowany zwarciem , uszkodzona sonda lub nie działajaca grzałkom w sondzie . bład 554 jest od zle wyregulowanej instalacji
  18. wymien czujnik stopu i zrob logi dynamiczne z bloku 3 8 10 11 i statyczne 1 4 7 13 23
  19. sprawdz instalacje miedzy sondami a sterownikiem .przydało by sie sprawdzic czy 2 bład zapisywany jest na PB czy na LPG
  20. nie koniecznie przepływka musi umierac mozesz miec nieszczelna np . odme i przez to brzepływka bedzie nie własciwie mierzyc ilosc powietrza .
  21. logi z bloku 115 i 118 ci nie wyszły . sprawdz instalacje miedzy przepływka a sterownikiem jesli bedzie ok to przepływka do wymiany .po ogarnieciu tematu przepływki powtórz logi .
  22. turbo wstaje ok tylko dosyc długo sterownie nie daje se rady z przeładowaniem zrób reszte logów z bloków 2 20 31 118 .mozesz miec problem z n75 , nieszczelnosc miedzy n75 a gruszka lub ktos grzebał przy gruszce .
  23. zrób logi z przepływki z bloku 2 dynamicznie 1500-6500 obr .
  24. n 75 do ciebie wyglonda ja na tym zdieciu Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://www.audizine.com/gallery/data/500/N75.jpg i ma numer 058 906 283 f i naj szybciej go dostaniesz w ASO i kosztuje on ok 170pln
  25. błedy po wykasowaniu wracaja ? jak nie dasz se z tym rady to moge ci to ogarnac .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.