Treść opublikowana przez german81
-
Noulaf przy tem poniżej 0*C
nie tyle uszkodzen tylko sprawdz czy nie jest mokra lub oszroniona .jesli jutro u ciebie bedzie mróz to sprawdz przed odpaleniem czy mozesz wcisnac sztange .
-
Kody błędów do analizy po vagowaniu.
tylko logujesz te bloki co ci podałem i od 1500 do 6500 obr
-
Kody błędów do analizy po vagowaniu.
zrób logi dynamiczene z bloku 2 7 13 25 tylko przed logowaniem pokasuj błedy .bład z przeładowania moze byc spowodowany padnietym n75 lub uszkodzonymi przewodem miedzy n75 a gruszka ,a bład ze składu mieszanki moze byc zwizany z nieszczelnoscia lub padnieta przepływka .
-
Noulaf przy tem poniżej 0*C
ja by sprawdził gruszke bo to jest golf, a tam gruszka jest do góry nogami wiec moze sie tam zbierac woda która zamarza i dlatego auto jest zmulone i dopiero po kilku minutach wszystko wraca do normy .
-
S4 i prośba o analizę logów
czujnik temperatury do wymiany i sprawdz opornosc i napiecie na grzałce sondy na 2 rzedzie cylindrów przed katem .
-
Sonda lambada + cos jeszcze
podaj kody błedów moze ,bo byc moze nie trzeba wymieniac sonde i czujnik .
-
Gasnie poczas jazdy
w silnikach PD najczesciej jest pompa w zbiorniku elektrycza ,rzadko kiedy były bez pompy .
-
S4 i prośba o analizę logów
jesli masz minimum zdolnosci manualnych i multimetr to dasz rade .
-
S4 i prośba o analizę logów
to wtakim razie zacznij od sprawdzenia instalacji wtryskiwaczy bo wywala błedy z uszkodzonego obwodu na wszystkich wtryskiwaczach . dopiero jak pozbedziesz sie tych błedów na stałe bedzie mozna sie zajac reszta błedów.
-
Gasnie poczas jazdy
z tego co opisujesz wynikało by ze pompa w zbiorniku umiera . sprawdz jeszcze cisnienie jakie daje pompa tanem bo w bloku 23 masz bipy dosyc mocno na -
-
S4 i prośba o analizę logów
masz załorzony gaz?
-
Proszę o pomoc, prośba o analizę logów. Z góry dziękuje
zrób logi dynamiczne . z logów BS wyglonda jak bys miał nieszczelnosc w układzie podcisniwniowym .
-
S4 i prośba o analizę logów
zacznij od pokasowania błedów i powtórzeniu po paru dniach jakie błedy wruciły ,bo te co sa teraz zapisane moga byc nie zwiazane z obecna usterka .
-
Mały Problem proszę o sprwdzenie logów.
masz nieszczelnosc miedzy turbo a kolektorem
-
logi do oceny turba
115 były tez skrzynia 6 biegowa . jesli masz AJM to jest to silnik 115 koni .
-
Problemy z silnikiem
wedłuk wskazan z bloku 25 sterownik przechodzi w tryb awaryjny a mimo to przepływkia widzi wiekcej powietrza sa dwie mozliwosci albo padnieta przepływka albo padniety n75 .przydało by sie zmierzyc cisnienie doładowania .
-
logi do oceny turba
powtórz logi bo robiłes je wtrybie awaryjnym .przed logowaniem wykasuj błedy po logach wychodzi ze to jest 100 kony silnik .
-
Problemy z silnikiem
zrób normalne logi dynamiczne do 6500 obr.
-
Brak mocy, dusi sie przy mocnym obciazeniu.
lamda dalej szaleje , czasy wtrysków sa za krutkie przydało by sie zmierzyc cisnienie i wysterowanie n75 jest troche dziwne .nikt nie grzebał gruszcze ?
-
Proszę o analizę logów A4 B6 1.8T 150KM
zrób jeszcze logi zbloku 115 118 120 .kiedy miałes wymieniane swiece ?
-
jakie logi zrobic w audi 95r 1.8 adr..
dynamicznie robisz wszystkie a statycznie tylko 2 7 w BS nic nie zrobisz
-
jakie logi zrobic w audi 95r 1.8 adr..
logujesz bloki 2 7 13 tylko logujesz od 1500-6500 obr .
-
proszę o analize logów
korekcja nie musi byc spowodowana padajacym wtryskiem moze byc spowodowana wytartym wałkiem lub padnieta hydraulika .
-
proszę o analize logów
poczatek wtrysku by mozna było lekko porawic i cos sie dzieje na 3 cylindrze poniewarz masz bardzo wyska korekcje .
-
Proszę o analize logów
zrób narazie logi z bloku 000 BS zobaczymy jak jest ustawiony kat wtrysku bo moze wystarczy porawic kat wtrysku i dynamiczna regulaja wróci do normy