Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

german81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez german81

  1. nie tyle uszkodzen tylko sprawdz czy nie jest mokra lub oszroniona .jesli jutro u ciebie bedzie mróz to sprawdz przed odpaleniem czy mozesz wcisnac sztange .
  2. tylko logujesz te bloki co ci podałem i od 1500 do 6500 obr
  3. zrób logi dynamiczene z bloku 2 7 13 25 tylko przed logowaniem pokasuj błedy .bład z przeładowania moze byc spowodowany padnietym n75 lub uszkodzonymi przewodem miedzy n75 a gruszka ,a bład ze składu mieszanki moze byc zwizany z nieszczelnoscia lub padnieta przepływka .
  4. ja by sprawdził gruszke bo to jest golf, a tam gruszka jest do góry nogami wiec moze sie tam zbierac woda która zamarza i dlatego auto jest zmulone i dopiero po kilku minutach wszystko wraca do normy .
  5. czujnik temperatury do wymiany i sprawdz opornosc i napiecie na grzałce sondy na 2 rzedzie cylindrów przed katem .
  6. podaj kody błedów moze ,bo byc moze nie trzeba wymieniac sonde i czujnik .
  7. w silnikach PD najczesciej jest pompa w zbiorniku elektrycza ,rzadko kiedy były bez pompy .
  8. jesli masz minimum zdolnosci manualnych i multimetr to dasz rade .
  9. to wtakim razie zacznij od sprawdzenia instalacji wtryskiwaczy bo wywala błedy z uszkodzonego obwodu na wszystkich wtryskiwaczach . dopiero jak pozbedziesz sie tych błedów na stałe bedzie mozna sie zajac reszta błedów.
  10. z tego co opisujesz wynikało by ze pompa w zbiorniku umiera . sprawdz jeszcze cisnienie jakie daje pompa tanem bo w bloku 23 masz bipy dosyc mocno na -
  11. zrób logi dynamiczne . z logów BS wyglonda jak bys miał nieszczelnosc w układzie podcisniwniowym .
  12. zacznij od pokasowania błedów i powtórzeniu po paru dniach jakie błedy wruciły ,bo te co sa teraz zapisane moga byc nie zwiazane z obecna usterka .
  13. masz nieszczelnosc miedzy turbo a kolektorem
  14. 115 były tez skrzynia 6 biegowa . jesli masz AJM to jest to silnik 115 koni .
  15. wedłuk wskazan z bloku 25 sterownik przechodzi w tryb awaryjny a mimo to przepływkia widzi wiekcej powietrza sa dwie mozliwosci albo padnieta przepływka albo padniety n75 .przydało by sie zmierzyc cisnienie doładowania .
  16. powtórz logi bo robiłes je wtrybie awaryjnym .przed logowaniem wykasuj błedy po logach wychodzi ze to jest 100 kony silnik .
  17. zrób normalne logi dynamiczne do 6500 obr.
  18. lamda dalej szaleje , czasy wtrysków sa za krutkie przydało by sie zmierzyc cisnienie i wysterowanie n75 jest troche dziwne .nikt nie grzebał gruszcze ?
  19. zrób jeszcze logi zbloku 115 118 120 .kiedy miałes wymieniane swiece ?
  20. dynamicznie robisz wszystkie a statycznie tylko 2 7 w BS nic nie zrobisz
  21. logujesz bloki 2 7 13 tylko logujesz od 1500-6500 obr .
  22. korekcja nie musi byc spowodowana padajacym wtryskiem moze byc spowodowana wytartym wałkiem lub padnieta hydraulika .
  23. poczatek wtrysku by mozna było lekko porawic i cos sie dzieje na 3 cylindrze poniewarz masz bardzo wyska korekcje .
  24. zrób narazie logi z bloku 000 BS zobaczymy jak jest ustawiony kat wtrysku bo moze wystarczy porawic kat wtrysku i dynamiczna regulaja wróci do normy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.