Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

german81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez german81

  1. ta jesli układ turbo bedzie szczelny to zbnaczy ze to przepływka ,tylko sprawdz dokładnie szczelnoasc ze by póznie sie nie okazało ze wymieniłes niepotrzebnie przepływke .
  2. masz problem nie donca z egr-em tylko z ta przepustnica która jest przy nim .
  3. vagiem nie sprawdzisz cisnienia paliwa . cos dziwnie wyglonda ten ostatni log tak jak by czujnik cisnienia doładowania leciał w kulki bo przepływ spada a cisnienie doładowania rosnie .
  4. wyczysc przepustnice i zaadaptuj ja .
  5. tu masz zdiecie listwy Audi A4 B6 B7 1.8 T Turbo listwa wtryskowa AVJ BFB (2861640108) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ,manometr podłaczasz pod kruciec do mierzenia jest ona pod tym czarnym kapturkiem na koncu listwy przy scianie grodziowej . cisnienie musisz zmierzyc pod obciarzeniem naj lepiej na 3 biegu od 1500-6500 cisnienie powino byc 4 bary
  6. przepływka mierzy stanowczo za mało sprawdz szcelnosc układu turbo najlepiej pod cisnieniem .
  7. to zrób jeszcze raz logi z odpietym n75 tylko zaslep wyjscie z n75 do gruszki . zmierz cisnienie na listwie wtedy bedzie mozna cos powiedziec .
  8. Daniel a razem ze zmiana watosci przepływu na wolnych obrotach nie zmieniaja ci sie obroty samoczynie . miałem kiedys przypadek własnie w AEB ze ze obroty same wzrastały do 1500 obr a przyczyna własnie był walniety przepływomierz który widział zbyt duzy przepływ . a jestescie pweni ze nik nie wymienił sterownika na taki z AJL-a?
  9. jedynym błedwm który ma wpływ na to ze nie mozesz zaplic auta jest bład z imo .musisz sie go pozbyc dopiero wtedy bedzie mozna sie zajac reszyta błedów .
  10. Tomik nie napisałem ze ta przepływka mierzy 180 g/s tylko miezy tak jak silniku 180 konym .a co to do doładowana to przy 1,3 bar przepływka by mierzyła ok 210g . a jesli w tym aucie nie było nic robione to ciezko zeby seryjne k03 dmuchneła nawet w piku 1,3 bara . Daniel jestes pewien ze masz silnik AEB i sterownik od tego silnika a nie AJL bo te parametry odpowiadaja programowi z AJL który ma 180 koni
  11. z tych logów wychodzi ze masz auto po programie , przepływka mierzy ja 180 .przydały by sie jeszcze logi z bloku 25 ,to cisnienie 0,5 bar masz do samego odciecia ? według wskazan lamdy jest za ubogo .
  12. cisnienie paliwa mierzysz na listwie wtryskowej . musiszz sie wpiac z manometrem przed listwa lub w listwe jesli jest wyjscie na manometr . wtwoim przypadku cisnienie paliwa powino cały czas wynosic 4 bary bo regulator jest zabudowany w filtrze paliwa .jesli masz ta nieszczelnosc miedzy wtryskiwaczem a kolekorem to nie ma ona wpływu na cisnienie paliwa ,natomiast jesli jest to nieszczelnosc miedzy wtryskiwaczem a listwa i wycieka tam paliwo to ma ona wpływ na cisnienie . tak na marginesie w tym twoim aucie jest cos zdrowo nakopane bo turbo z odłacznym n75 wstaje bardzo pózno a powino juz pompowac 0,7 bar prz ok 2200-2400 obr .jak robiłes te ostanie logi to zaslepiłes ten przewód idacy od n75 do gruszki ?
  13. po skasowaniu jakie błedy wracaja ?
  14. zrób porzdny komplet logów bo te co porobiłes to sie nadaja do wyrembu rabarbaru .dynamiczne blok 1 3 4 8 10 11 statyczne 1 3 4 7 i BS 000 3 4 11
  15. sprawdz cisnienie paliwa bo czsy wtrysku sa za długie i wtryski sa zapentlone .
  16. najpierw zacznij od sprawdzenia czujnika połorzenia wałka rorzadu a dokładnie samego czujnika i instalacji miedzy czujnikiem i kompem .reszta błedów moze byc spowodowana przez instalacje LPG .
  17. i logujesz w przedziale obrotów 1500-6500 obr w bezynie
  18. zabrudzona lub uszkodzona przepływka najczesciej zanirza .a u ciebie jest ok wiec nic nie rób z przepływka .element pomiarowy w przepływce jest samo czyszczacy sie .mycie przepływki jak jest sprawna skraca jej zycie .
  19. tak widac jak szarpie miedzy 2300-3000 obr .zrób logi o których pisałe wczesniej
  20. te błedy moga byc spowodowane tak ja wczesniej napisałem przez przepustnice ,nieszczelna odme ,nieszczelnosc w układzie turbo ,uszkodzony przepływomierz .ale zeby to stwierdzic sa potrzebne logi z tych bloków które ci podałem
  21. dokładnie nie ma podanego przepływu na wolnych obrotach powinien on sie miescic miedzy 2-4 mg/s ,ale najczesciej jest miedzy 2,5-3 mg/s .ale zeby dokładnie stwierzic czy przepływ jest ok to trzeba sprawdzic korekty w bloku 7 jesli na wolnych obrotach beda sie miescic w granicy -5-+5 wszystko jest ok .
  22. zrób logi z bloku 2 20 31 115 118 wtedy bedzie mozna cos wiecej powiedziec .najczesciej przyczyna błedu 1 i 3 jest uszkodzony przepływomierz lub instalacja przepływomierza .natomiast 2 bład tyczy sie 2 sondy a dokładnie zbyt duzej opornosci grzałki co moze byc spowodowane spalona grzałka sondy lub uszkodzona instalacja sondy .
  23. wszystko wyglonda ok . tylko ten przepływ na wolnych obrotach jest troszke za duzy . masz jakies błedy zapisane ?
  24. dokładnie chodzi mi o symbol tych swiec . powiny byc to 1 elektrodowe platynowe .
  25. jakie swiece załorzyłes ? po wymianie n75 powtórz logi .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.