Treść opublikowana przez german81
-
Powracajacy blad 16505 POMOCY!!!!
ten bład jest spowodowany uszkodzona instalaciaja miedzy przepustnica a ECU.
-
spalanie stukowe
zrób logi z bloku 20 dynamicznie ale jest to raczej bład spowodowany przerwa w instalaci lub uszkodzonym czujnikiem
-
Prosze o analizę błędów 1.8t (aeb)
wstawiaj logi na ta strone VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM ---------- Post dopisany at 23:45 ---------- Poprzedni post napisany at 15:20 ---------- sprawdz szczelnosc ukłądu turbo i podcisnieniowego i odmy czy nie ma nieszczelnosci ,jak masz mozliwosc przydało by sie sprawdzic manometrem cisnienie doładowania .jesli układ bedzie szczelny i doładowanie ok to przepływka do wymiany . kiedy wymieniałes swiece ?
-
Problem z dużymi korektami czasów wtrysku :(
nie wiem jak w v6 ale w 1.8 nie zrobisz tego bez podniesienia wałków razem z napinaczm .
-
Proszę o analizę logów.
sprawdz jakie błedy sie zapisały
-
Brak mocy, nie wkręca się na obroty
te 710 N sa wycofywane i zastewpowane 710 P
-
1.8TQ Tip. Wielka prośba o analize logów!!!
nic dziwnego ze auto nie jedzie jak nie dostaje paliwa . sprawdz cisnienie paliwa w czasie jazdy tak samo jak bys robił logi od 2000-6500 obr powinienes miec cisnenie ok. 3,5 lub 4,5 bar w zaleznosci jaki masz rgulator cisnienia paliwa.jak zrobisz porzadek z cisniem paliwa to auto to powtórz logi bo na ta chwile tylko tyle mozna stwerdzic z tych logów . ---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ---------- tak patrze na te twoje pierwsze logi masz tam lepsze cisnie paliwa na tej niby pompie z diesla niz na tej nowej cos ten tówj mechanik sie nie popisał .jak chcesz dojsc szybciej do ładu z autem to zadzwon do mnie to szybciej dogadamy niz piszac .
-
Problem z dużymi korektami czasów wtrysku :(
wedłuk mi znanych instrukci serwisowych lewa strona to strona kierowcy w autach europejskich .
-
Brak mocy, nie wkręca się na obroty
DV masz do wymiany naj lepszy i naj tanszy jest orginał z literka P na koncu
-
Problem z dużymi korektami czasów wtrysku :(
masz tu linka z instrukcia serwisowa jak powinien byc zamontowany łancuch dla pewnosci mozesz sprawdzic czy jest wszystko w porzadku . ElsaWeb - Removing and installing camshafts and camshaft adjuster
-
Proszę o analizę logów.
jak sam napisałes podcieka ci uszczelka pokrywy zawórów wiec gdzes ten olej musi sie zbierac .a co do przepływki to najpierw sprawdz szczelnosc układu turbo cisnieniowo bo jak jest nieszczelnosc to przepoływka bedzie zanirzała .
-
1.8TQ Tip. Wielka prośba o analize logów!!!
zrób ponowne logi z bloków 2 20 31 115 118.
-
Proszę o analizę logów.
jesli swieca nie jest cała zanurzona w oleju to nie .
-
Problem z dużymi korektami czasów wtrysku :(
jak bys miał złozony zle łancuch wywalało by bład
-
Proszę o analizę logów.
zacznij od sprawdzenia szczelnosci układu bo masz mała nieszczelnosc .zrób logi na benzynie z bloków 2 20 31 115 118 . a instalcie masz tragicznie wyregulowana .kiedy wymieniałes swiece i na jakie ?
-
Problem z dużymi korektami czasów wtrysku :(
logi nie sa zbyt dobrze zrobone ,ale widac ze przepływka troche za mało widzi .problem jest na pierwszym rzedzie cylindrów .zacznij od sprawdzenia czy odmy nie sa popekane i sprawdz czy czasem katalizator sie nie zapchał .mozesz tez zamiecic wtryski stronami .rzad pierwszy to prawa połówka silnika .
-
Prosze o analizę błędów 1.8t (aeb)
zrób logi dynamiczne bo bez nich to ani rusz
-
Prośba o analize logów 1.8t ANB +wirus
wymien oringi na wtryskach .róznica w cisnieniu zadanym a wykonanym do 3 tys jest czyms normalnym ,ale przy obrotach ok. 2500 powinienes miec cisnienie ok 0,7 bar a uciebie jest ledwie 0,6 bar . wymiana oringów na wtryskach powina załatwic sprawe .
-
1.7 SDI Arosa - błąd 01268 N146 + LOGI
tak dokładnie o to chodzi tylko ze przy tym błedzie czyszczenie czasami nie pomaga i jest konieczna wymiana nastawnika
-
1.7 SDI Arosa - błąd 01268 N146 + LOGI
cos niedobrego dzieje sie z nastawnikem naj prawdopodobniej jest do czyszczenia chyba ze licznik nie działa to tez bedzie wywało ten bład .
-
1.9TDI Touran
BIP jest to czas rekaci elektrozaworu pompowtryskiaczy .spróbuj zaslepic egr puszka po red bullu i powtórz logi .
-
Problem z dużymi korektami czasów wtrysku :(
nie sprawdzisz rorzadu wagiem , zrób logi dynamiczne z bloku 2 6 7
-
Prośba o analize logów 1.8t ANB +wirus
wysterowanie n75 jest do przyjecia nie baw sie w rozbieranie n75 tylko jak juz cos to go wymien na nowy .dalej masz jeszce gdzies nieszczelnosc sprawdz zawoeki zwrotne odmy pod klektoerm czy działaj porawnie sa to zaworki jednokierunkowe .
-
Problem z dużymi korektami czasów wtrysku :(
zrób logi z bloku 2 20 31 32 dynamicznie . sa jakies błedy zapisane w pamici sterownika .
-
Prośba o analize logów 1.8t ANB +wirus
tu masz instrukcje jak sprawdzic układ pod cisnieniem Jak przetestowac pod cisnieniem uklad dolotowy .do sprawdzenia wystarczy cisnienia 0,5-1 bar .