Treść opublikowana przez german81
-
błąd 550 - kontrola staru wtrysku - jak odpalić auto? PILNE!!! A4 B5 AFN AVANT 96r.
sprawdz czy pasek rorzadu nie przeskoczył
-
Świeci "Kontrola trakcji", jest 5 błędów w silniku, 2 w ABSie
n205 jest pod obydowa paska rorzadu . ten zawór z linka jest do silników fsi i tfsi . tu masz link do twojego nastawnika i zaworu Timing Case LH Driver 3.0 V6 02-04 Audi A4 A6 B6 C5 - 06C 103 107 D - Genuine OE | eBay
-
Świeci "Kontrola trakcji", jest 5 błędów w silniku, 2 w ABSie
masz do sprawdzenia instalacie od zaworka n205 który steruje zmienymia fazami rorzadu na pierwszej połwce silnika . sa dwie obcie ze masz uwalona instalacie od tego zaworka albo sam zaworek .a sam zawork jest nie dostepny wystepuje tylko z nastawnikiem który w ASO kosztuje 1500-2000 pln
-
Błędy wtryskiwaczy po wypadku.
do sprawdzenia instalacja
-
Przepływomierz, czy tylko oryginał? Informacje na temat programu Bosch BX
przepływomiesz Bosch z kaczówka BX jest to orginamlny BOSCH taki sam jak na pierwszy montarz tylko bez loga audi i vw i po regeneraci . a regeneracia to wymiana elementu pomiarowego na nowy tylko obydowa pozostaje stara . cena takieko przepływomierza jest 1/2 pod warunkiem ze oddasz stary perzepływomiesz ale tylko BOSCH .a i gwarancia jest tak jak na nowy 2 lata
-
Problem z Turbiną
samego cisnienia nie pokarze ale zobaczymy jakie jest wysterowanie n75 na tej podstawie tez mozna w przyblirzeniu okreslic doładowanie .
-
Problem z Turbiną
zrób logi dynamiczne z bloków 2 7 25 .naj lepiej po 2 bloki 2 7 i 2 25 .
-
Prosze o sprawdzenie logów w 1.9TDI
silnik nie dogrzany, przepływka trup , cisnienie doładowania mało stabilne i cos zaczyna sie dziac na 4 cylindrze z pomka lub ze sprerzaniem
-
Golf III tdi 1z
z tych logów widac ze nie ma zadnego programu jest tylko zwiekszona dawka na nastawniku i nic pozatym
-
Proszę o analizę 1.8T BFB - moje pierwsze logi
to przygotuj sie na wymiane w przy wymianie oleju i filtrów . pamietaj ze maja byc to swiece platynowe 1 elektrodowe
-
Proszę o analizę 1.8T BFB - moje pierwsze logi
kiedy wymieniałes swiece bo zaczyna juz cofac zaplony ?
-
Proszę o analizę 1.8T BFB - moje pierwsze logi
wszystko jest ok . zrób jeszcze logi z bloku 20 118
-
Prosba o pomoc z logami
wszystko wygloda ok .
-
Błędy-prośba o analizę
sprawdz vacumpompe i instalacie podcisnieniowa
-
[AFN] Toledo nie jedzie
sprawdz szczelnosc układu podcisnieniowego a szcegulnie kruciec na vacumpompie czy nie jest luzny ,jesli układ podcisnieniowy bedzie szczelny to skruc sztangeo o 2 obr i powtórz logi
-
Do właścicieli Tego modelu.
jesli masz LPG to instalacia do regulaci jesli nie masz LPG to spradz odmu i układ podcisnieniowy pod katem nieszczelnosci bo jest to powód błedu o ubogiej mieszanki
-
Zaślepienie zaworu kombinowanego/EGR
jedynym minusem bedzie bład i bedziesz bardziej truł srodowiski .dlaczego go chcesz zaslepic ?
-
Proszę o analize logów auto muli
Faster84 zrobiłes logi o którch rozmawialismi
-
Prośba o analizę logów
adaptacie przepustnicy robisz w kanale 60 a egr-a w 74
-
Prośba o analizę logów
umyj i zrób adaptacie przepustnicy i egr-a
-
Proszę o analize logów auto muli
zrób logi dynamiczne z bloku 2 6 7 .bo z tego za wiele nie mozna powiedziec jedyne co ci teraz powiem to to ze czujnik temperatury w dolocie jest padniety
- Kontrolka check
-
Pierwsze podłączenie do komputera
zacznij od pokasowania błedów i sprawdzeniu błedów ponownie po paru dniach .bo te mogo byc po usunietych awariach .
-
ocena logow (problemy z odpalaniem, misfire defect itp)
co do cieszkiego odpalania to sprawdz rozrusznik i aku .co do błedów z wypadaniem zapłonów to posprawdzaj swiece kiedy były wymieniane ? i gumowe fajki na cewkach czy nie sa uszkodzone i
-
Proszę o analizę logów - chwilowe spadki mocy
zrób porawne logi dynamiczne bo z tych nic nie wynika