Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

german81

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez german81

  1. przepływke i czasy wtrysku zostawcie narazie w spokoju bo turbo nie ma sterownia i dlatego jest w trybie awaryjnym . sprawdz jakie jest napiecie na kosce od n75 miedzy pinem 1 a masa powinienes miec 12v a opornosc n75 mieszy 25-35 omów .
  2. Daniel sa abitni mechanicy którzy przy czysczeniu ruszja gryszke i nawed zderzaki .
  3. najlepiej jak bedziesz robił po 1 bloku ale jak bedziesz robił po 2 bloki to bedzie ok. pamietaj ze logi sie robi na 3 biegu od 1500- 6500 obr z noga w podłodze .
  4. potrzebny jest do tego vacumometr . jak cos to mozesz podjechac do mnie to ci to sprawdze i ewentualnie ustawie .
  5. zrób logi z bloku 000 BS.wyglonda na przestawiony poczatek wtrysku .
  6. jak była czyszczona geometria to moze byc jeszcze zle wyregulowana gruszka .spokojnie mozesz dac ten od wtrysków co do kata to zostaw go w spokoju .dobrze by było sprawdzic jakie jest podcisnienie przy gruszcze i na ile jest ustawiona gruszka .
  7. zrób logi dynamimiczane z bloków 2 20 31 115 118.
  8. zrób logi z bloku 000 BS .turbo pózno wstaje i ma problem z utrzymaniem zadanego cisnienia . sprawdz układ podcisnienieowy pod katem nieszczelnosci . małes cos robione z turbina ?
  9. sondzie nic nie dolega ona nie zmienia napiecia bo jest to sonda szerokopasmowa . zrób logi z bloku 2 20 31 33 dynamicznie czyli od 1500-6500 obr z noga w podłodze na 3 biegu .
  10. jesli radio nie rozładowuje aku to nie ma wpływu .jeden przekanik jest pod kierwonica a drugi chyba koło sterownika silnika .
  11. zacznij najpierw od pozbycia sie błedu ze spadku napiecia . jesli nie masz problemu z aku to sprawdz główny przekaznik pradowy .
  12. te błedy były wogle kasowane ?
  13. zrób logi z bloku 2 31 dynamicznie i swtaycznie z bloku 1 2
  14. n 75 i przepływka do wymiany i poczatek wtrysku do porawy .
  15. najistotnieszy bład to spadek cisnienia na listwie wtryskowej
  16. błedy sa sporadyczne wiec trudno jest cos powiedziec wiec najlepiej jak skasujesz błedy i powtórzysz skanowanie za pare dni wtedy bedzie widac co wruciło
  17. przepływka jest ok termostat do wymiany , masz zapisane błedy ? wyglonda na to ze masz zle ustawiona gruszke i dlatego czasami przechodzi w tryb awaryjny . podjedz do mnie to ci pomoge to wszystko ogarnac .
  18. jesli tak to wydłuz sztange o 2 obroty i powtórz logi ,bo z dołu ci przeładowuje .
  19. miałes cos robione z turbina lub gruszka ?
  20. jesli masz silnik taki jak w opisie to temperature silnika sprawdzasz w bloku 1 silnika . sprawdz temperature rano przed odpaleniem i jak bedzie nagrzany do 90 sprawdzasz temperature w silniku i w liczniku w bloku 3.
  21. jakies błedy sie zapisuja ?
  22. po prostu geometria sie zacina i nie reguluje doładowamnia płynie w przedziale od 1600-2500 obr co ma wpływ na dynamike auta . spróbuj przegonic auto i powtórzyc logi jesli to nie pomoze to turbina do czyszczenia.jesli to zlekcewarzysz to za jakis czas bedziesz miał tryb awaryjny .
  23. skasuj błedy i zrób komplet logów .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.