Treść opublikowana przez german81
-
Odcina turbo, wysokie spalanie, błąd sondy
przepływke i czasy wtrysku zostawcie narazie w spokoju bo turbo nie ma sterownia i dlatego jest w trybie awaryjnym . sprawdz jakie jest napiecie na kosce od n75 miedzy pinem 1 a masa powinienes miec 12v a opornosc n75 mieszy 25-35 omów .
-
Proszę o analizę logów 1.9TDI [AVG]
Daniel sa abitni mechanicy którzy przy czysczeniu ruszja gryszke i nawed zderzaki .
-
Odcina turbo, wysokie spalanie, błąd sondy
najlepiej jak bedziesz robił po 1 bloku ale jak bedziesz robił po 2 bloki to bedzie ok. pamietaj ze logi sie robi na 3 biegu od 1500- 6500 obr z noga w podłodze .
-
Proszę o analizę logów 1.9TDI [AVG]
potrzebny jest do tego vacumometr . jak cos to mozesz podjechac do mnie to ci to sprawdze i ewentualnie ustawie .
-
Szarpie i traci moc około 3000obr/min
zrób logi z bloku 000 BS.wyglonda na przestawiony poczatek wtrysku .
-
Proszę o analizę logów 1.9TDI [AVG]
jak była czyszczona geometria to moze byc jeszcze zle wyregulowana gruszka .spokojnie mozesz dac ten od wtrysków co do kata to zostaw go w spokoju .dobrze by było sprawdzic jakie jest podcisnienie przy gruszcze i na ile jest ustawiona gruszka .
-
Odcina turbo, wysokie spalanie, błąd sondy
zrób logi dynamimiczane z bloków 2 20 31 115 118.
-
Proszę o analizę logów 1.9TDI [AVG]
zrób logi z bloku 000 BS .turbo pózno wstaje i ma problem z utrzymaniem zadanego cisnienia . sprawdz układ podcisnienieowy pod katem nieszczelnosci . małes cos robione z turbina ?
-
Golf IV 1,6 podejrzenie sondy lambda
sondzie nic nie dolega ona nie zmienia napiecia bo jest to sonda szerokopasmowa . zrób logi z bloku 2 20 31 33 dynamicznie czyli od 1500-6500 obr z noga w podłodze na 3 biegu .
-
prosze o pomoc w odczytaniu kodow
jesli radio nie rozładowuje aku to nie ma wpływu .jeden przekanik jest pod kierwonica a drugi chyba koło sterownika silnika .
-
prosze o pomoc w odczytaniu kodow
zacznij najpierw od pozbycia sie błedu ze spadku napiecia . jesli nie masz problemu z aku to sprawdz główny przekaznik pradowy .
-
prosze o pomoc w odczytaniu kodow
wracaja wszystkie błedy?
-
prosze o pomoc w odczytaniu kodow
te błedy były wogle kasowane ?
-
2.8 193 km logi sondy lambda i przepływki
zrób logi z bloku 2 31 dynamicznie i swtaycznie z bloku 1 2
-
Prośba o analizę logów
n 75 i przepływka do wymiany i poczatek wtrysku do porawy .
-
proszę o sprawdzenie błędów
najistotnieszy bład to spadek cisnienia na listwie wtryskowej
-
Proszę o analizę LOGów 1.9 tdi AVF 130km
błedy sa sporadyczne wiec trudno jest cos powiedziec wiec najlepiej jak skasujesz błedy i powtórzysz skanowanie za pare dni wtedy bedzie widac co wruciło
-
Proszę o analizę LOGów 1.9 tdi AVF 130km
przepływka jest ok termostat do wymiany , masz zapisane błedy ? wyglonda na to ze masz zle ustawiona gruszke i dlatego czasami przechodzi w tryb awaryjny . podjedz do mnie to ci pomoge to wszystko ogarnac .
-
Prosze o Analize logów 1.9TDI AWX
jesli tak to wydłuz sztange o 2 obroty i powtórz logi ,bo z dołu ci przeładowuje .
-
Prosze o Analize logów 1.9TDI AWX
miałes cos robione z turbina lub gruszka ?
-
ktory czyjnik tempa pada ..jakie logi benzyna
jesli masz silnik taki jak w opisie to temperature silnika sprawdzasz w bloku 1 silnika . sprawdz temperature rano przed odpaleniem i jak bedzie nagrzany do 90 sprawdzasz temperature w silniku i w liczniku w bloku 3.
-
Logi po wymianie uszczelki turbo - kolektor
dv masz padniety
-
Proszę o analizę logów
jakies błedy sie zapisuja ?
-
Proszę o analizę logów
po prostu geometria sie zacina i nie reguluje doładowamnia płynie w przedziale od 1600-2500 obr co ma wpływ na dynamike auta . spróbuj przegonic auto i powtórzyc logi jesli to nie pomoze to turbina do czyszczenia.jesli to zlekcewarzysz to za jakis czas bedziesz miał tryb awaryjny .
-
Bład 16989
skasuj błedy i zrób komplet logów .