Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. Fajne błękitne sreberko
  2. Tutaj masz temat z ringami A5 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/265831-kratki-swiatel-przeciwmgielnych-s-line-z-siateczka/page-2
  3. Jakoś nigdy tu nie zaglądałem bo nie było takiej potrzeby, a teraz czytam, czytam i najlepszym komentarzem będzie :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
  4. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No to wiemy mniej więcej tyle samo
  5. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Też się właśnie zastanawiałem gdzie ja mam te kółka zaczepić
  6. Fajne sreberko Bezawaryjności życzę
  7. Ładne zwierzątko Gratki i bezawaryjności
  8. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    https://www.youtube.com/watch?v=SnH7YGav9xk No to sobie obejrzyj jak się nufki sprawują, mnie zastanawia kogo za to Putek zastrzelił
  9. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a może ta ładzina się po prostu zapadła
  10. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Idę spać bo dostanę lustrzycy jak tu dalej bedę to czytał Jutro poczytam swoją NLową instrukcję i zobaczę co wymyślili
  11. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ot co znalazłem na szybko w necie "U mnie działa od razu po przekręceniu pokrętła, dla formalności przed chwilą sprawdziłem. W sumie zawsze sobie ustawiałem grzanie lusterek po wyjeździe z myjki a tylnej szyby nigdy. Przy czym jest taki ficzer, że po jakimś czasie (ja po ok. 10 minutach sprawdzałem) lusterka przestają grzać tak aby w lecie nie jeździć cały czas z podgrzewaniem. Aby włączyć ponownie to trzeba pokrętło odkręcić i przekręcić z powrotem na grzanie. Też to przed chwilą sprawdziłem. W zimie, tj. gdy temperatura spada do 4,5 stopnia (wyświetla się wtedy śnieżynka na wyświetlaczu przy temperaturze) grzać będzie cały czas. Zapewne też jak pada deszcz (czujniki deszczu, wycieraczki) to ogrzewanie nie wyłączy się samo albo włączy się jeżeli wcześniej było w tym *trybie bezczynności*... oczywiście cały czas pokrętło musi być ustawione na grzanie. Jutro rzucę okiem do instrukcji, tam wszystko jest opisane... ale kto by je tam czytał? tylko niedorajdy i baby... yanooshiik, 2014-04-21, 21:53 @spalacz, pociesze cie Twoje Audi nie jest wyjatkowe, moje lusterka tez grzeja niezaleznie od tylnej szyby ;)." Cały artykół tutaj http://www.spalacz.pl/lusterka-z-automatyczna-funkcja-przeciwoslepieniowa
  12. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Może przeczytajmy jakąś instrukcję lub wysłać petycję do OOOO bo czy więcej czytam tym bardziej nie wiem jak to w końcu działa W zimie jak miałem lustra zaparowane to włączałem tylną szybę i lustra w try miga robiły się czyściutkie.
  13. Ja z ciekawości obleciałem całe autko z magnesem..................................przylepił się wszędzie
  14. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    E ja powiem że lustra chodzą z tylną szybą
  15. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja widzę że każdy ma inną teorię na grzanie luster
  16. Luknąłem u siebie i faktycznie prawe lustro idzie troszkę szybciej ale dosłownie ułamki sekundy
  17. Taniej znajdziesz cały zderzak niż do kładkę System START/STOP to taki kit na oczy i uszy dla EU żeby się normy zgadzały, ja namietnie duszę guzik (A)
  18. Przycisk z literką (A)OFF służy do wyłączania systemu START/STOP Jeśli chodzi o zderzak to możesz kupić dokładkę dedykowaną pod zwykły zderzak, jeśli chcesz ORI to trzeba zmienić cały zderzak na S-line sama dokładka nie pasi, zderzak jest innaczej profilowany Cos takiego http://allegro.pl/okazja-oryg-audi-dyfuzor-zderzak-a4-b8-s4-s-line-i4407152574.html
  19. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    O ile dobrze czaję to chcesz średnicę pokrętła (włącznika świateł) tak? Wychodzi coś koło 35mm
  20. E zapsuta kupiłeś kierownik Ci nie z tej strony wcisnęli Gratki i bezawaryjności
  21. Kurcze jak chłopaka napadli no dajcie mu teraz odpocząć po ciężkiej robocie
  22. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakich Ty chłopaku kostek potrzebujesz? Jakieś tam mam podaj numery to Ci powiem czy posiadam.
  23. To Ty Grześ po bułki do lasu jeździsz? Miałem o to samo zapytać
  24. Jest co modzić czuje kolejnego modomaniaka Gratki i bezawaryjności

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.