Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. Matrix proszę szanownego, matrix to jest to co trzeba
  2. Leżajsk najlepszy ??? co Ty to chłopaku opowiadasz, po pierwszym bym miał torsje
  3. A no właśnie dynamo zostało w Lublinie, pierdoła ja zapomniał pożyczyłem od znajomego Marne V8 w nibylandii 2008 rok za 85 tyś €
  4. czekamy na fotki :facepalm: :facepalm: nietoperze tam masz???
  5. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    czy jak mam zestaw z lewarkiem i dojazdówką ja tu na zdjęciach powyżej to oznacza że nie upchnę tam ori subwoofera? Do subwoofera musisz mieć tak (ori z dojazdówką)
  6. Pojechałem ostatnio do ASO na przegląd, a ponieważ musiałem poczekac pół godzinki to zrobiłem sobie kawkę i poszedłem zwiedzać Uwaga fotki z mikrofali Dawno nic nie modziłem bo czasu brak więc żeby totalny zastój nie nastąpił na pokład wpadło lato
  7. wiem zrobiłem jazdę próbną tylko mi w głowie siedzi 3.0 TFSI a z tym ciężka sprawa
  8. Czyżbyś się zastanawiał nad C7? Już od dawna się zastanawiam, tylko że od zastanawiania kupików nie przybywa
  9. Fabryka dodaje kabelek od słupka do sterownika drzwi, resztę trzeba sobie dorezać, czyli od słupka do lusterka wew i ewentualnie od sterownika do lustra zew
  10. też tam kiedyś robiłem całkiem spoko
  11. Mam tak samo, już allegro wertowalem ale te co mi się podobają około 2tys No niestety taki mamy klimat
  12. znam ten ból, człowiek tyle ślęczał, modził, pucował to i odruch się wyrobił
  13. Wcale nie podpuszczam ale ścięta wyglądała by jeszcze lepiej a tak na marginesie to ja nie powinienem wchodzić w dział A6 bo przychodzą mi do głowy drogie pomysły
  14. LZ5A deep see blue pearl (czyt. zawsze brudna) znam z własnego doświadczenia, ale w słońcu jest w pytę
  15. Uwaga na drodze na wariata w białym B8, czester celuje na liftowy przód
  16. to nie audizine tylko audienthusiasts hier you go http://www.audienthusiasts.com/Project_DoorLighting.html
  17. A widzisz czyli z moją głową jeszcze nie jest tak źle chociaz ja kupując sterowniki patrzyłem czy maja odpowiednie piny nie koniecznie sugerując się kwadracikami. Kiedyś kupiłem sterownik do 8 kanałów PDC z liteką F bodajże a po podpięciu VCDS okazało się że został przeprogramowany i ma inną literkę na końcu więc wcale bym się nie zdziwił jakby sterowniki drzwi miały czasem podobny motyw, no ale jak nie patrzeć jak nie ma pinów to nie pojedzie
  18. A to ciekawe to teraz już sam nie wiem,
  19. Ludzie ale po co Wy kombinujecie z tymi modułami to tyle samo roboty jak podłączyć wedle schematu mar-m1 i działa idealnie i ze złożonymi lustrami. Sami sobie problemów wyszukujecie :facepalm: :facepalm: Sterowniki z pełnymi kwadratami były do obsługi składanych luster, te z nie pełnymi kwardatami nie mają pinów tam gdzie trzeba
  20. andynl odpowiedział(a) na 7ups temat w Audi A6/S6/RS6
    Kiera robi ogromną robotę, jak by przesiąść się do całkiem innego auta
  21. Do sterownika drzwi było podpięte podświetlenie w lusterkach Hohe pomieszał mody
  22. Ale o czym Ty mówisz, jaki foch, spokojny człowiek ze mnie, tylko czasem nie wkór...aj lwa jak lew sra
  23. Kolego tak jak już pisałem dokładka nie bedzie pasowała do zwykłego zderzaka bo są inaczej skonstruowane, zwykły zderzak nie ma dokładki, to co wrzuciłes na zdjęciach to jakas chińszczyzna z ebaya lub cos w tym stylu, natomiast numer części który wrzuciłes to właśnie numer dokładki do zderzaka S-line S4. Jak się uprzesz to podejrzewam że po dużej rzeźbie to spasujesz ale efekt bedzie raczej mizerny

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.