Treść opublikowana przez andynl
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Pozdrowienia dla wszystkich audi maniaków, prosto z Millau
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Faktycznie zapomniałem że simon ma klekota
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Moje autko na postoju wkręca się do 4tyś obrotów i wtedy wyskakuje mi komunikat żeby nie pałować na biegu jałowym, jeśli Twoje wchodzi na 2,5tyś to albo masz coś inaczej ustawione albo coś jest nie tak, skanuj i szukaj błędów. Sorry Krystian piwa nie będzie
-
Lusterka zewnętrzne nie grzeją
No przecież masz napisane że usterka elektryczna w obwodzie Było cos robione w drzwiach? przy sterownikach? czy znikło ot tak bez powodu, było w ogóle wcześniej? sto pytań do najpierw opisz dokładnie wszystko
-
B8 TrOOOOp
ja myślę że lepszym wyborem będzie wkur@@@@iony graphefruit
-
Zderzak przód tył S4 przedlift
Ślizgi zostają, wymienia sie tylko do liftowego zderzaka, poszukaj sobie kompletnych zderzaków, zwracaj uwagę czy wszystkie zatrzaski i uchwyty są całe, jeśli kupujesz zderzak pod PDC zwróc uwagę czy uchwyty do czujników nie sa połamane
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
+1
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
dokładnie chłopaki dobrze mówią nikt tego nie będzie sprawdzał, ja miałem tyle pierółek pozmienianych w aucie i auto było na gwarancji, robiłem kilka napraw gwarancyjnych i nikt nawet słówka nie powiedział. Jedyne pytanie jakie otrzymałem przd remontem silnika (problemik olejowy) to czy był robiony chip.
-
Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
wymienia się ze względu na dziurkę do podświetlenia opcji składania, ja u siebie wierciłem a to z tego powodu że u mnie są już zamontowane podłokietniki Liftowe a kupiłem wcześniej przedliftowy i okazało się że jest różnica w konstrukcji zatrzasków.
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Wandej załatwi sprawę jak należy i szybciutko, ja brałem u niego tarcze i kloski do ESY i w dwa dni wszyściutko dotarło (w okresie bożonarodzeniowym)
-
B8 TrOOOOp
Kot ma w naturze że dużo śpi do 16 godzin na dobę, gdyby nie to że nie mam futra (za dużo) i że rachunki trzeba zapłacić to też bym został kotem (leniwym i bezużytecznym)
-
B8 TrOOOOp
Ja wam patałachy do kotów postrzelam
-
Groźby...pomozecie?doradzicie?
Wspaniały pomysł , wtedy to już wszyscy bedą dzwonili z lewa i prawa
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Nie pasi cudowalem na różne sposoby
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Na razie to żadne bo mam blokadę do marca
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
nie było go parę miechów teraz w dwa dni nawali 30 stron wątku tablicę na gumę do żucia
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
No i wszystko jasne No to żeby się zastój nie zrobił po focimy
-
Listwa chromowa
kolego ja się kiedyś interesowałem tym tematem i koszt jednej szybki to około140- 150€ numerów nie pamietam
-
[ALL B8] moja pierwsza A4
No to przyszalałeś z modami panie
-
Jak zrobić by xenon zapalał się gdy jest już ciemno
No skoro wiesz lepiej to po co pytasz?
-
B8 TrOOOOp
Dzial techniczny sie klania
-
Spotkanie z sarna - na co zwrocic uwage.
Ja bym auto sprawdzil moga byc jakies ukryte uszkodzenia
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
YTONG tylko tutaj ma dziwne wymiary 62,5x50
-
Jak zrobić by xenon zapalał się gdy jest już ciemno
W MMI masz ustawienia czułości sensora zmierzchu, ustawienie włączenia świateł są bodajże 3 opcje - wcześnie - medium - późno albo jakos tak nie pamiętam dokładnie
-
Przełącznik lusterek od a4 b8 jak rozebrać
pokrętło ciągniesz i powinno zejść, jest założone na wcisk aczkolwiek to co widać na zdjęciu to od A3 lub A6