Treść opublikowana przez andynl
-
Audi a4 b8 1.8tfsi sedan polift
Mój temat został już chyba do mamutów przeniesiony
-
Audi a4 b8 1.8tfsi sedan polift
Hoi. Nette bak man en goed bezig zie ik . A co też potrafię Rejestracja tez fajna KJK całkiem się kojarzy z "kijk" Powodzenia w modach plany zacne
-
B8 TrOOOOp
Komplet najlepiej z wiązką od razu
-
B8 TrOOOOp
Pany ORI hak do avanta bym chętnie przytulił, ktoś coś?
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Ciekawe autko sie zapowiada, ciekawe mody. Pytanie mam co do tej ładowarki to jakis wynalazek czy ORI bo chetnie bym się w cos takiego zaopatrzył, jakiś numer to ma??
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Czaję się na boku i obserwuję Krystian niedługo Ci się mody skończą autko nabiera bajerków nie nudzisz się...
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
perełka jeździ ale czasu brak na grzebanie
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
nie chwalcie za bardzo bo się rozsypie
-
Strefa motocyklistów
Kask za 100 zł lepiej od razu uderz się sporym młotkiem w głowę efekt będzie ten sam jak przy upadku w tym kasku. Ludzie nie oszczędzajcie na ciuchach, od tego zależy wasze zdrowie a czasem życie. Co do MT 125 to ja zacząłem w zeszłym roku na tym pojeździe i jest za***isty, później zrobiłem prawko i teraz śmigam na MT07 Tracer i MT09 Tracer i obydwa do turystyki motocyklowej nadają się idealnie (nie mówię oczywiście o OFF-ROADzie bo to nie na te sprzęty)
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
No pora zaglądnąć do tematu. CoS Ty tu chłopaku za pierdółki narobił chcesz żeby Ci klapa zęby wybiła, przydusisz sobie pilocik w kieszeni i będzie przerwa na papierosa na przodzie Dywaniki spoko w zimie się przydają, tylko dokup sobie wiadereczko żeby wodę zlewać
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Sezon urlopowy
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Kupuj bo chcę na większy zmienić- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
Żyje co mam nie żyć po prostu złapałem innego bakcyla, bardziej dwukołowego Dobrze że wziąłeś sobie do siebie teraz autko wygląda jak się patrzy- Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
nie było mnie tu chwilę a ten już nagrzebał Pieknie panie mało d*pa nie pęknie- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Nie, to nie jest vmax jeszcze, jechałem na zimowych laczkach a te są tylko do 240 więc rozsądek wziął górę- [A4 B8 CAHA] by Simon__75
Ja w końcu kupiłem Michelin street pilot3 też cichutkie- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
- Strefa motocyklistów
Trochę lśniących moto- Strefa motocyklistów
Ja rozpocząłem sezon we wtorek, deszcz trochę zawraca gitarę ale jak to powiedział mędrzec, kto nie jeździł w deszczu to wcale nie jeździł Testy kamerki przy okazji- [A4 B8 CAHA] by Simon__75
Pochwal się jak Ci się te oponki będą sprawowały bo ja mam u siebie też do wymiany i zadtanawiam się co wziąć- Strefa motocyklistów
- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Pany tarasy dziś zamknięte spontan przeniesiony na parking pod Felicity przy wejściu G parking 19H na godz 17 wbijajcie- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
ależ my popularni jesteśmy Ja bym reflektował na spontaniczne spotkanie, dawno się nie widzieliśmy Ty chłopaku to śledzia w tym roku zawaliłeś Szymek 1 stycznia w tarasach koło 17 będziemy spontanić- Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Kolego też jestem na stałe w NL i zdarza mi się być 2 razy do roku w PL, jakoś nie przeszkodziło mi być na kilku spotach, śledziach i innych spontanach, wystarczy wyrazić taką chęć zagadać do nas a na pewno znajdzie się chętny żeby się spotkać i popitolić o d*pie marynie. A tak jak już skoro jestem w temacie o d*pie marynie kto ma ochotę na spontan w niedzielę wieczorkiem ( jak już po trzeźwiejecie )? - Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II