Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. Mój temat został już chyba do mamutów przeniesiony
  2. Hoi. Nette bak man en goed bezig zie ik . A co też potrafię Rejestracja tez fajna KJK całkiem się kojarzy z "kijk" Powodzenia w modach plany zacne
  3. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Komplet najlepiej z wiązką od razu
  4. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany ORI hak do avanta bym chętnie przytulił, ktoś coś?
  5. Ciekawe autko sie zapowiada, ciekawe mody. Pytanie mam co do tej ładowarki to jakis wynalazek czy ORI bo chetnie bym się w cos takiego zaopatrzył, jakiś numer to ma??
  6. Czaję się na boku i obserwuję Krystian niedługo Ci się mody skończą autko nabiera bajerków nie nudzisz się...
  7. perełka jeździ ale czasu brak na grzebanie
  8. nie chwalcie za bardzo bo się rozsypie
  9. Kask za 100 zł lepiej od razu uderz się sporym młotkiem w głowę efekt będzie ten sam jak przy upadku w tym kasku. Ludzie nie oszczędzajcie na ciuchach, od tego zależy wasze zdrowie a czasem życie. Co do MT 125 to ja zacząłem w zeszłym roku na tym pojeździe i jest za***isty, później zrobiłem prawko i teraz śmigam na MT07 Tracer i MT09 Tracer i obydwa do turystyki motocyklowej nadają się idealnie (nie mówię oczywiście o OFF-ROADzie bo to nie na te sprzęty)
  10. No pora zaglądnąć do tematu. CoS Ty tu chłopaku za pierdółki narobił chcesz żeby Ci klapa zęby wybiła, przydusisz sobie pilocik w kieszeni i będzie przerwa na papierosa na przodzie Dywaniki spoko w zimie się przydają, tylko dokup sobie wiadereczko żeby wodę zlewać
  11. Sezon urlopowy
  12. Kupuj bo chcę na większy zmienić
  13. Żyje co mam nie żyć po prostu złapałem innego bakcyla, bardziej dwukołowego Dobrze że wziąłeś sobie do siebie teraz autko wygląda jak się patrzy
  14. nie było mnie tu chwilę a ten już nagrzebał Pieknie panie mało d*pa nie pęknie
  15. Nie, to nie jest vmax jeszcze, jechałem na zimowych laczkach a te są tylko do 240 więc rozsądek wziął górę
  16. Ja w końcu kupiłem Michelin street pilot3 też cichutkie
  17. Dawno mnie tu nie było
  18. Trochę lśniących moto
  19. Ja rozpocząłem sezon we wtorek, deszcz trochę zawraca gitarę ale jak to powiedział mędrzec, kto nie jeździł w deszczu to wcale nie jeździł Testy kamerki przy okazji
  20. Pochwal się jak Ci się te oponki będą sprawowały bo ja mam u siebie też do wymiany i zadtanawiam się co wziąć
  21. Pany tarasy dziś zamknięte spontan przeniesiony na parking pod Felicity przy wejściu G parking 19H na godz 17 wbijajcie
  22. ależ my popularni jesteśmy Ja bym reflektował na spontaniczne spotkanie, dawno się nie widzieliśmy Ty chłopaku to śledzia w tym roku zawaliłeś Szymek 1 stycznia w tarasach koło 17 będziemy spontanić
  23. Kolego też jestem na stałe w NL i zdarza mi się być 2 razy do roku w PL, jakoś nie przeszkodziło mi być na kilku spotach, śledziach i innych spontanach, wystarczy wyrazić taką chęć zagadać do nas a na pewno znajdzie się chętny żeby się spotkać i popitolić o d*pie marynie. A tak jak już skoro jestem w temacie o d*pie marynie kto ma ochotę na spontan w niedzielę wieczorkiem ( jak już po trzeźwiejecie )?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.