Treść opublikowana przez andynl
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Nie wkladaj kluczyka do stacyjki i możesz spokojnie wypinac . Plastiki ciagniesz do góry same wyskocza
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Nie wiem co zrobił ale należy mu się
-
Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Dobrze rozumiesz, potrzebne Ci też będą odpowiednie piny do kostek pod fotelami, instalację ciągniesz w progach, najlepiej wyciągnąć wszystkie stołki wtedy jest łatwy dostep do wszystkiego
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Gdzie urzędujesz może coś pomogę, może byc na PW
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Dokładnie panowie Hugo ma teraz inne problemy na głowie, zdjęcia zaczekają
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
:decayed: byle by się nie oślił to bedzie OK
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
diody w klamkach chyba nie maja opornika po prostu są zastosowane 12V, przygladałem sie temu i nie zauważyłem żadnych opor.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Czasem diody są na małym prądzie 3V to wtedy z baterią 9V jest porażka ale akurat ledy w klamkach są 12V lub mają zalany opornik w obudowie śmiało można testować baterajką
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
spokojnie możesz podłączać, ja testowałem na baterii 9V
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
To ja coś chyba źle robię bo wychodzi na to że moi staruszkowie maja zawód ojciec i matka
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Tylko nie zepsuj od razu
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
znaczy drogo ale przynajmniej ładnie
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Ach Ty sklerotyku MCE złącze 17-stykowe czarne pin 9 ( sterowanie masą do lampki sufitowej ) i stały + w drzwiach złącze 20-stykowe pin 18
-
Sezon Rowerowy 2016
Panowie i panie Mountainbike Capriolo Gila 2.0 potrzebuję opinię czy warto to kupić czy coś to wart
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Są ale robiłem bez zdejmowania foteli i nie mogłem pocelować śrubą, drugi fotel odkręciłem bo już mi nerwów zabrakło i poszło w 5 min fotki nocne
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Main to nie takie dekielki
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
No przecież napisałem że jak nie ma imprezy to jest za darmo
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
faktycznie szare dekielki nie pasują wcale
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
Ale tamten parking jest płatny a na torze jak nie ma żadnej imprezy to za darmochę, można spokojnie pogadać
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
No to najwyższa pora Adres znajdziesz w necie wystarczy wpisac w wujka gugla Circuit Park Zandvoort
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
No to może w niedzielę 11tego na CPZ jak bedzie pogoda oczywiście, można wjechac do środka tam jest duży parking?
-
Spoty Ziemii Holenderskiej!
W sobotę ludziska pracuja więc może być ciężko, poza tym z tego co widzę to Holandia totalnie zapadła w sen
-
Brak prądu
Oj chyba się cos zjarało
-
Brak prądu
A kluczyka do drzwi nie masz?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Tazman zgłoś się