Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

andynl

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez andynl

  1. Zwykle pomiary robione są na rolkach, rolki zwykle znajdują się pod dachem, program wykrywał że koła auta sie kręcą( rolki) a kierownica jest w bezruchu, dodatkowo wykrywało słabszy sygnał z satelity (GPS) gdy samochód stał w budynku, Sumując te wszystkie dane program przestawiał parametry silnika. Tyle usłyszałem w NL TV gdzie wypowiadał się jakis expert
  2. andynl odpowiedział(a) na siemian temat w Inne marki
    Będzie adnie
  3. andynl odpowiedział(a) na walus5555 temat w Audi A4 B8
    Etka pokazuje ten element ale w opisie "Brak części zamiennej" kup sobie całą kratkę kosztuje coś koło 105zł
  4. Człowiek z ASO to chyba myślał że ja od razu przyjadę z zaliczką a 2,0tdi to i owszem mają na stanie i to w różnych kolorach
  5. W TV wypowiadali się niemcy że stracili zaufanie do firmy i 70% stwierdziła że raczej nie kupi w przyszłości VW, więc jak widać kolejne straty w drodze
  6. No to pieknie VW dało d..... aczkolwiek po przejściach olejowych w moim A4 to wcale mnie to nie dziwi, tam jeszcze wiele przekrętów nie odkrytych jest
  7. No przecież pisałem że nie mam dziury na narty
  8. Cały temat o tym jest, http://a4-klub.pl/index.php?/topic/181375-montaz-pakietu-wewnetrznego-qq1-oswietlenia-przestrzeni-nog-kratek-schowka/ audi nie daje gratisów w postaci darmowej instalacji, Podciągnięcie kabelków pod fotele to takie dłuższe popołudnie, trzeba pół autka rozebrać, a przód to pestka
  9. Nie mam, nie jeżdżę na nartach, mam inne dziury Dajcie człowiekowi spokój już z tymi nartami Mc D. nie jest w standardzie?? MC nie jest w standardzie jest z tzw. pakietem schowek, tak samo dziura na narty, u mnie tego pakietu nie ma. Co prawda kupiłem całe oparcie z McD i dziurą ale to była kanapa od A5 coupe więc brak środkowego zagłówka. --------------------------------------------------------------------------------------------------- A tak w ogóle historia dnia Mój Audi dealer przysłał mi na maila zaproszenie i formularz do wypełnienia na jazdę próbną audi A6 Wypełniłem i wysłałem bo przejadę się chętnie A6tką Następnego dnia rano zadzwonił do mnie "mój dealer" rozmowa brzmiała mniej więcej tak: D = dealer ja = ja D - otrzymaliśmy pański formularz, jaki jest powód że pan go wypełnił? ja - wypełniłem bo przysłaliście D - aha no tak, to może ja pana zaproszę do nas i przedstawię panu nasz plan finansowy ja- no wiem pan ale ja na razie nic nie kupuję chciałem się przejechać i stwierdzić czy mi się podoba i ewentualnie wtedy zastanowię sie nad kupnem D - aha, rozumiem ja - cieszę się D - a jakie A6 by pana interesowało ja - niebieski avant proszę pana D - no tak rozumiem ale chodziło mi bardziej czy ma to być diesel czy benzyna ja - niebieski avant 3.0 diesel proszę pana D - aha dobrze to ja muszę spojrzeć w komputer ja - dobrze D hmmm (chwila ciszy) ale wie pan co w NL mamy tylko 3 takie modele z tym silnikiem, i najbliższy jest w Groningen (250km dalej) więc ja mogę panu to auto przyprowadzić ale dojda koszta sprowadzenia i odprowadzenia auta do naszej siedziby ja - :facepalm: :facepalm: No to pan mi teraz wytłumaczy jedną rzecz, skoro nie macie auta testowego to po co wysyłacie mi zaproszenie i formularz na jazdę próbną :facepalm: D - hmm no wie pan bla bla bla bla I tak o to przejechałem się audi A6 Avant w kolorze niebieskim
  10. andynl odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z fotochromem te lustry?
  11. Kolego bo cos tu jest nie jasne dla mnie WRC pytał czy robiłeś instalację napisałeś ze tak potem piszesz ze instalacja jest ORI to jak w koncu jest? Napisales ze kodowanie zostalo zrobione a potem ze udalo się zakodowac wszystko oprócz oswietlenia nog??? Nie bardzo czaje napisz po kolei co robiliscie bo w tej chwili to szukamy nie wiadomo czego w ciemnościach
  12. sprawdź czy dobrze podłączyłeś lampki, możliwe że zamieniłeś + z masą i diody nie bedą świecić, możesz na próbe przełożyc piny w kostce Czy dobrze podpiąłeś wszystko w MCE? pod własciwe piny?
  13. Ale Ty mówisz o samym dnie wnioskuję gdzie jest coś w rodzaju wygłuszenia, boki świecą blachą (polakierowaną oczywiście )
  14. Oświetlenie powinien obsłużyć każdy sterownik, gdybyś chciał zakładać składane lustra to wtedy musi być odpowiedni sterownik
  15. Kolego musisz zakodować sterowniki w drzwiach, potrzebny kabelek i VCDS wchodzisz w sterowniki drzwi i odznaczasz ptaszki
  16. wszędzie widać blachę
  17. 20113 ale to jest security do MCE09 Inne kodowania które były wcześniej podane były do silnika i tam był mi potrzebny security silnika, niestety mój kabelek nie podrzuca mi kodu. Kodowanie w MCE09 powoduje że guzik jest od razu po odpaleniu podświetlony (wyłączony SS) a jak chcesz żeby SS chodził to wciskasz i dioda gaśnie i SS chodzi normalnie, ta opcja mnie zadowala
  18. 09 MCE--->Adaptacja 10 ---. chanel 34 ---> wartośc 28 zmieniamy na 24 Zrobiłem dzis u siebie to kodowanie i działa, guzik od razu świeci na czerwono, 2.0 TFSI CDNB także potwierdzamy
  19. andynl odpowiedział(a) na mwlodar temat w Audi A4 B8
    Tak jak napisał WRC błotniki w RS są szersze, więc sama podmianka się nie uda, cięcie i poszerzanie błotników

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.