Treść opublikowana przez OLI_B5
-
[B5 AJL] Rude A4 1.8T by OLI
Dzisiaj wleciał Dp 2.75 a jutro zakładam obrysy bo dzisiaj mi sie nie chce:decayed:
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
nawet lampy montujesz w gumie ?
-
[B5 AWM] 1.8T quattro usa
opona 205 , 10cm nizej i bylo by git
-
[B5 AJL] 180KM Turbo Quattro Sedan Czas na Sprzedaż
Wrzucił bys zdjecia na aucie a nie foty z ogłoszenia
-
[b5 ANA] a4 b5 lift :)
Silnik rzecz zmienna:wink:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
to ładnie musiałes przykoksować , miescisz sie jescze w koszulki?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Znasz Ty sie wgl na cenach ?
-
[ALL B5] Proszę o pomoc w sprawie dystansów
No ale przy sporej glebie dystans 15 raczej nie da rady?
-
Nieszczelność za turbosprężarką w Audi A4 B5 1.8T
No jest drogo ale to wydatek jednorazowy , za kata dostaniesz 200+ więc nie dużo trzeba dokładać
-
Nieszczelność za turbosprężarką w Audi A4 B5 1.8T
Głowa pęka:kwasny: jak juz sie bawisz to sprzedaj go i wrzucaj dp
-
Nieszczelność za turbosprężarką w Audi A4 B5 1.8T
Mi tydzien temu stało sie dokładnie tak samo tylko że kat całkiem odpadł Dojechać dojedziesz bez problemu , ja jechałem 15 km w ogole bez wydechu i sygnału z sondy , pomimo ogromnego huku i mocy rodem 1.6 dojechałem Mozesz pospawać i będzie hulać ew jak masz ttroche sianka to wywal kata i wsadz dp
-
Chiptuning i filtr stożkowy
Dokladnie , nie tykaj silnika bo to nic nie da a tylko wywalisz kase w błoto..
-
1.6 ADP Prosze o porade SWAP
Kupujac silnik z osprzętem i sprzedając swoj dokłada sie moze z 2 tys..
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Ja mam jeszcze do sikania Ale medzik słyszałem ze ciebie to jara
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
Chicken
-
Audi A3 1.9 TDI ASZ 220km/470nm
Coś szału nie robi to koło.. Czegoś mi brakuje w tym aucie:whistling:
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
na warszawska podjedz
-
audi a4 1.8t => 2.4 q
a szukałes skrzyni auto do 1,8t?
-
1.6 ADP Prosze o porade SWAP
ta i przerabiaj denzyniaka na tdi ... wiecej zachodu niz to warte..
-
1.6 ADP Prosze o porade SWAP
1.8T jest git i swap stosunkowo prosty lecz drogi ropniak ? ... co do hebli to wiadomo że wypada wymienic bo hamujac z 200 odrazu sie palą Ja póki co jezdze i nie narzekam na hamulce, lecz jak tylko gotówka wpadnie to zmieniam:wink: ---------- Post dopisany at 15:35 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ---------- Ps . jeśli chcesz przeznaczyc max 5k to zapraszam
-
Spoty Czestochowskie[Niedziela g17 III aleja pod DON KICHOTEM]
- [ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...
Ładna sztuka , nie myślałeś może o przodzie z b7? był by rozpierdol- Swap 2.0 na 1.8 T
No najlepszy chyba BEX ze względu na K03s.. ale co wyrwiesz bedzie git , jeśli będzie w dobrym stanie:wink:- [ALL B5] Black With Red - na X5
10J kosa- Swap 2.0 na 1.8 T
co ma nie wiejsc , silnik jak kupisz za 3500+ serwis czyli max 5k do tego z 2.0 sprzedasz osprzet itd za minimum 2k, jak chce Ci sie bawic to rezaj a jak Cie stać to sprzedaj to i szukaj 1.8T - [ALL B5] USA OEM+ by mrogal SPRZEDAM...