Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Ej co sie dzieje, Murzyn zszedl na vipa??? dlaczego.
  2. uuuuu tzn sie cos dzialo, oprocz tego ze sie dzialo.
  3. a co byś chciał wiedzieć?? Co sie dzialo tal po strescic trochu.
  4. jakies nowinki, co s sie dzialo, ktos w papule zlapal?
  5. OT: Kolego pisanie wielkimi literami na tym forum oznacza, krzyk.
  6. Witam , zapowiada sie na ciekawe autko.
  7. witam. oby tak dalej bezproblemowo.
  8. A czemu wrciles max, jakies zdjecia bys wrzucil, co by oko nacieszyc.
  9. dobrze obstawiasz :evil: zakończenie imprezy po krakowsku , wy***rdalać) :evil: Jakos tak czulem wlasnie
  10. Wiekszer felunie az sie prosza. autko ogolnie ladne.
  11. jak na podrobki to drogop, zapytaj w ASo ile 16`` u nich kosztuje.
  12. Jest mozliwosc bez zdejmowania, trzeba ``fajny`` klucz, i , lub gimnastyka
  13. Wpierw wyrezaj ksenon
  14. Wiotam , jak diesel to pomozemy
  15. Trza sie jakos pocieszyc , ale straconego nigdy nie nadrobimy . Panowie nie pijcie tyle . Napiszcie cos . Jakas zadyma bedzie , czy juz byla? ??? no mega ja jestem , ale zara spadam . Dosc tego [br]Dopisany: 08 Marzec 2008, 00:51 _________________________________________________Chlpopaki nie pisza. Obstawiam tak: ekipa kr sie bawi na MAXa
  16. No i spalanie zawsze spadnie same plusy. Korek koks
  17. Ja zauważyłem takie coś jak myłem auto ..niby drzwi zamknięte , szyba tez a jednak co śtam pokapało ..być może opuściły sie drzwi i po uszczelce leci U mnie jest tez problem z szyba bo sie sama uchyla i w deszczowe dni leci .. a moze szyberdach masz nieszczelny i po podsufitce leci do tyłu To po podsufitce bylo widac wode. ????
  18. No niestety autko ma juz 8 lat . Tzn , tak kolego przeczyscic styki, najlepiej na odlaczonym aku. spiac dokladnie i wtedy mozna kasowac blad . ale wpierw sprawdz bledy i wyjdzie gdzie tkwi przyczyna. 1. Usuwasz usterke powodujaca blad 2. Kasujesz blad vagiem
  19. shit Non wiesz co to ty nie wiesz.Firma RACING to taka firma , ktora produkuje felgi o nazwie racing sa przeznaczone do sportu i jezdzenia po drogach zrobionych z gabki , takiej miekkiej. Przepis na felge : troche aluminium, reszta plasteliny.
  20. Czescm, wal tematy, czytaj watki, na odwrot. pozdrawiam. to nie problem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.