Treść opublikowana przez marcin j
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ej co sie dzieje, Murzyn zszedl na vipa??? dlaczego.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
uuuuu tzn sie cos dzialo, oprocz tego ze sie dzialo.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a co byś chciał wiedzieć?? Co sie dzialo tal po strescic trochu.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jakies nowinki, co s sie dzialo, ktos w papule zlapal?
-
[B5 AFB] Jak sprawdzić zużycie wałków rozrządu
OT: Kolego pisanie wielkimi literami na tym forum oznacza, krzyk.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam , zapowiada sie na ciekawe autko.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam. oby tak dalej bezproblemowo.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A czemu wrciles max, jakies zdjecia bys wrzucil, co by oko nacieszyc.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobrze obstawiasz :evil: zakończenie imprezy po krakowsku , wy***rdalać) :evil: Jakos tak czulem wlasnie
-
[B5 AJM] AJM, XENON, tylko 16''
Wiekszer felunie az sie prosza. autko ogolnie ladne.
-
[B6] Co sądzicie o tych felach??
jak na podrobki to drogop, zapytaj w ASo ile 16`` u nich kosztuje.
-
[ALL B7] Jak zdemontować lampy przednie ?
Jest mozliwosc bez zdejmowania, trzeba ``fajny`` klucz, i , lub gimnastyka
-
[ALL B7]Przeróbka lamp w audi b7 i ledy z R8
Wpierw wyrezaj ksenon
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Wiotam , jak diesel to pomozemy
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Trza sie jakos pocieszyc , ale straconego nigdy nie nadrobimy . Panowie nie pijcie tyle . Napiszcie cos . Jakas zadyma bedzie , czy juz byla? ??? no mega ja jestem , ale zara spadam . Dosc tego [br]Dopisany: 08 Marzec 2008, 00:51 _________________________________________________Chlpopaki nie pisza. Obstawiam tak: ekipa kr sie bawi na MAXa
-
Mini Mod za 100 zł
No i spalanie zawsze spadnie same plusy. Korek koks
-
[B5 AEB] woda na tylnej kanapie - zagadka
Ja zauważyłem takie coś jak myłem auto ..niby drzwi zamknięte , szyba tez a jednak co śtam pokapało ..być może opuściły sie drzwi i po uszczelce leci U mnie jest tez problem z szyba bo sie sama uchyla i w deszczowe dni leci .. a moze szyberdach masz nieszczelny i po podsufitce leci do tyłu To po podsufitce bylo widac wode. ????
-
[B6 AYM] Problem z kontrolka AIR BAG
No niestety autko ma juz 8 lat . Tzn , tak kolego przeczyscic styki, najlepiej na odlaczonym aku. spiac dokladnie i wtedy mozna kasowac blad . ale wpierw sprawdz bledy i wyjdzie gdzie tkwi przyczyna. 1. Usuwasz usterke powodujaca blad 2. Kasujesz blad vagiem
-
[ALL B5] Poproszę o opinię bardziej doświadczonych kolegów-FELGI 16' dla B5
shit Non wiesz co to ty nie wiesz.Firma RACING to taka firma , ktora produkuje felgi o nazwie racing sa przeznaczone do sportu i jezdzenia po drogach zrobionych z gabki , takiej miekkiej. Przepis na felge : troche aluminium, reszta plasteliny.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Czescm, wal tematy, czytaj watki, na odwrot. pozdrawiam. to nie problem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
wi...