Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marcin j

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez marcin j

  1. Właśnie mam podobne zdanie , tylko nie chciałem pisać tak , by nie odebrano mnie , że chwalę swoje ,bo mam 2.5 tdi pozwole się wtrącić , bo co innego z 1.9 tdi 110 KM zrobić 180- 190 KM a co innego z 2.5 tdi . Przy zdrowej seri obydwu tych silników co dłużej pojeździ ? Jeżeli podejmie się ktoś zrobić 190 KM z 1.9 tdi.
  2. Wpierw trzeba poczytać regulamin http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=5875 [ Dodano: 19-02-2007, 22:33 ] A później tutaj http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4925 znajdziesz dużo informacji , które pomogą ci w wyborze.
  3. Ja ze swojego jestem zadowolony,fakt , że ten silnik nie cieszy się dobrą opinią. Ale 1.9 TDI też się psują, może nie tak charakterystycznie jak 2.5 Tdi :biggrin:
  4. Jak są jakieś śruby zabezpieczające , to już jest dobrze.Zawsze jakieś utrudnienie. Co do firmy śrub, zawsze to kwestia sporna.
  5. W sumie tak.Być może sprzeda za to co się wylicytuje.
  6. Ale to jest licytacja, do końca zostało 6 dni więc za 50 zł nie będzie sprzedana.
  7. U nas też jest kilku, [ Dodano: 18-02-2007, 19:41 ] Możesz też poszperać tu: http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=4925
  8. Przy18" ET 35 szerokość felgi nie większa niż 8 cali, ale ty chcesz 17 ".O-Z Michelangelo 10 najbardziej mi się podobają.
  9. Dobrze byłoby sprawdzić moc na hamowni, jeżeli silnik trzyma serie, to już jest dobrze. Oczywiście warto sprawdzić stan przepływki przed hamowaniem. [ Dodano: 18-02-2007, 19:10 ] Dodatkowo porządna diagnoza vagiem naświetli sytuacje.( lub może wpierw vag i później hamowanko dla sprawdzenia koników i niutków)
  10. Czasem nawet niewiemy skąd co jest, jeżeli jest to produkt dobry to można brać, nie ważne gdzie wykonany.
  11. Daj zdjęcia tego zestawu, ja miałem kiedyś zestaw nokia w poprzednim aucie, ale nie pamiętam dokładnie jak było zamocowane. Chyba była śruba. Obawiam sięże najprawdopodobniej będzie to przykręcone śrubą, więc dziura zostanie.
  12. Hugo, wg mnie to nieładne zachowanie. Konsekwencje trzeba ponieś. Tu się j@///j nie robi. Ja obstawiam szweda.
  13. Po wszystkim wrzuć wykres z hamowni do działu turbo i chiptuning
  14. Czekam na wyniki, myśle że optymistyczne.
  15. Sprinter, Wezme deche na wszelki wypadek, to pojeździmy razem :smile:
  16. A nie odwrotnie nie, bo to Miles per Gallon, czyli mile przejechane na 1 galonie. 1 galon (UK) = 4,546095 litra, 1 mila = 1,609344 kilometra. wyszlo mi 16,61l (fajna liczba ) w miescie i 9,42l na trasie Aha, no widzisz jak bym znał skrót to bym wiedział o co loto :biggrin: dzieki za wyjasnienie
  17. Głosowałem na 4, ale 1 też jest ładna wg mnie.
  18. Szczerze to żadna z tych felg nie przypadła mi do gustu, poza tym 15" wg mnie są zbyt małe do audi a4 , ale to moje zdanie. Ostatecznie proponuje 2 , ale pomyśl może nad większym rozmiarem felgi. [ Dodano: 09-02-2007, 21:46 ] Poprostu chce chłopaka przekonać :biggrin: :biggrin:
  19. Najwyżej jazda po trawie , jak nie będzie śniegu lub lepiej wogóle jak będzie się w głowie kręciło.
  20. W modelu b5 z silnikiem 2.5 tdi v6 montowano.
  21. A tak poważnie , bierze ktoś deskę bądz narty w sumie nie wiem czy to na miejscu pytasnie :biggrin:
  22. platiniumm, bajerka te felgi. zaje$#cie wyglądają.
  23. Wielkie podziekowania dla założyciela , pomysłodawcy i dla ekipy nadzorującej to forum. Na wiele pytań znalazlem tu odpowiedź. Oby tak dalej, 100 lat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.